Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Koliko sam gresio kod DL ceo zivot,pa to je haos.Gornji deo tela samo drzi teg,a ekstenzija kolena ,tj zadnja loza i dupe dizu tezinu i pred kraj samo kukovima gurnes da udjes u osu i voila.Krsta ne sevaju,tezina koja je bila onako,oho ho,sad se podize pff..

Allan Thrall najbolji youcub guru

Link to comment

ja dosao da prijavim da sam gej, tojest mozda jos nisam, al krenuo sam da radim dl na masini za dl. 

danas instalirali u bilderani.

super je i gotivan je pokret, jedino je bulja sto mi je premala tezina i kad do kraja nabijem. jebiga, to je u odjelu za krosfitere.

Link to comment

Nakon 9 dana, 2 uboda (danas treci) i progutanih skoro 30 tabletica, da prijavim da nisam ni jaci ni veci ni izdefinisaniji, a ni lepsi :sad: Kazu da krece da radi posle 4 nedelje, videcemo...

Link to comment

samo napred. zato si mladji, ne kazu za dzabe da je to eliksir mladosti.

e sad, sto su bilderi mahom celavi i izgledaju starije, to je u oku posmatraca.

Link to comment

Gubim i ja kosu polako ali sigurno iako sam do sad bio totalni naturalac, kanda to nema veze samo s hemijom nego malo genetika, matori mi isto ima zaliske i tako to.

Link to comment

ne znam zasto @Zli Gli imas potrebu za tim...

ne znam nikoga normalnog sto se radi i ne znam da li je zbog hemije koju unose ili ima dublje korene tipa problem sa samopouzdanjem, strah, stid....

 

ti si prirodno zilav covek, sasvim dobro gradjen i rasporedjen. proporcionalan. za nase uslove (ne racunam ppp, tu bi bio u prvih 1%) si vise nego zgodan. dobro ti je telo i ne treba ga dopingovati. 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

^^^ What he said :fantom:

 

Nemam nikakve komplekse i necu da se gruvam vodom kao ostali bilderi, samo sam izgubio skroz zelju za vezbanjem i bilo je ili blagi doping i vezbanje, ili da batalim trajno. Jbg, pazicu, trebalo bi da sve bude ok.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...