Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

18 hours ago, Hamlet Strašni said:

Ja sam potpuni amater ali sam provalio da su mi se sise smanjile i bulja od benča i čućnja. A ramena se proširila od militari presa. 

Jedino stomačina ne mrda, ali za to mora manje da se ždere

 

da, to je to, teretana je efikasno vezbanje, najbrze postizes vidljiv rezultat. a gde bi tek stigao da disciplinujes ishranu.

meni je jako zao sto zene nisu usmerene ka teretani.

 

Link to comment
19 hours ago, Hamlet Strašni said:

Ja sam potpuni amater ali sam provalio da su mi se sise smanjile i bulja od benča i čućnja. A ramena se proširila od militari presa. 

 

Jedino stomačina ne mrda, ali za to mora manje da se ždere

 

hamlet i militari pres hahahahahahaha da to vidim pa da odem u raj :laugh:

Link to comment

Prvi put u zivotu nisam bio Kir Janja i pazario sam dobre tikepa za trcanje.

Mizuno Wave Equate 2.Jbmti cak i ovako bangavi cetrdesetigodisnjak kao ja sam uspeo da trcim bolje nego ikada u ovim patikama.

Link to comment
8 hours ago, mustang said:

 

hamlet i militari pres hahahahahahaha da to vidim pa da odem u raj :laugh:

U subotu sam dizao 60 pozadi, a PB  mi je 70 napred. Da sam znao da te zanima, mogao sam da se slikam. Not :)

 

 

Link to comment
On 19.5.2019. at 14:09, Hamlet Strašni said:

Ja sam potpuni amater ali sam provalio da su mi se sise smanjile i bulja od benča i čućnja. A ramena se proširila od militari presa. 

 

Jedino stomačina ne mrda, ali za to mora manje da se ždere

Od benca I cucnja tj generalno teretane/vezbanja se nista ne smanjuje, I ne postoji ciljano skidanje sala s bulje/sisa, smanjilo ti se od kalorijskog deficita

Podrska! 

Ja izvukla zgibive iz dead hanga, darlingovi ubitacni supersetovi od zimus dali efekat

Link to comment
4 hours ago, InvisibleLight said:

Od benca I cucnja tj generalno teretane/vezbanja se nista ne smanjuje, I ne postoji ciljano skidanje sala s bulje/sisa, smanjilo ti se od kalorijskog deficita

Podrska! 

Ja izvukla zgibive iz dead hanga, darlingovi ubitacni supersetovi od zimus dali efekat

hm, pa ne bas 100 posto, jos kako moze da se zategne u predelima koji su dotad bili rastrockani, sto joskako doprinosi efektu smanjenosti

Link to comment
8 hours ago, ToniAdams said:

hm, pa ne bas 100 posto, jos kako moze da se zategne u predelima koji su dotad bili rastrockani, sto joskako doprinosi efektu smanjenosti

 

kako ne, naucno dokazano d je nemoguce gubiti salo na ciljanim mestima radeci odredjene vezbe.

 

vise ces sala na stomaku izgubiti radeci dead lift nego popularne trbusnjake

 

Link to comment
11 hours ago, mustang said:

ja bih isla u teretanu da mi darling predaje :D

mada mislim da bi mi rekla, sestro nije ovo za tebe ahaahahahhahh :laugh:

 

a ne, teretana je za svakoga. u okviru njenih mogucnosti :D 

 

fala na poverenju, mustanze, al gde ja da predajem trening, ne bih se usudila. ja sam motivaciona govornica i izlozbeno tijelo za demonstraciju efekata treninga snage za zene 40+ i emancipovane muskarce bez obzira na uzrast.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...