Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

16 hours ago, askeladden said:

Poceo zgibove da ubacujem u program.Sreca sreca rados.

 

too! ajde, pa da idemo na tas na majmunisanje po sipkama u open dzimu. bez majica :D

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Oba bole, s vremena na vreme, I traje bar 10 dana. Valjda se ne zagrejem dovoljno pre cucnjeva/iskoraka.

Dobro, videcu I to..

Link to comment
2 hours ago, InvisibleLight said:

Oba bole, s vremena na vreme, I traje bar 10 dana. Valjda se ne zagrejem dovoljno pre cucnjeva/iskoraka.

Dobro, videcu I to..

 

razmisljaj, priseti se kad je pocelo, sta si pocela da radis drugacije nego pre. 

 

mene proslog meseca pocelo da boli desno koleno spolja ni iz cega, u danu u kom sam radila grudi ledja, bol se intenziviro, slabo sam spavala od bola, budio me svaki put kad bih savijala il ispravljala nogu, sutradan nestao. posle nogu nista. zaboravila sam skroz na to, i kad sam sledeci put radila grudi ledja, opet isti bol :D u majku mu, sta je ovo, izguglam simptome, spoljni deo kolena, moze da bude svasta, naravno, 

i pozalim se na sledecem treningu ovom mom, on: to ti je od tegova koje stiskas kolenima, reko sam ti da uzmes pojas. a ja stvarno kad radim zgibove s opterecenjem, mrzi me da stavljam i skidam pojas i slazem tegove, nego drzim bucicu nogama, zakljucam je kolenima. i nije problem sa do 10 kila, al sa ovim od 12,5 bio problem, tesko mi je da ga zadrzim da ne ispadne. i evo, otkad nosim pojas ko baba, a ne mangupiram se s bucicama, prestala su da me bole kolena. :D

 

moze biti i banalno, vidis. drzim fige da je tako. 

Edited by darling
Link to comment
On 3.5.2019. at 18:06, InvisibleLight said:

Koji je najbolji suplement za bolove u kolenima? Pomunjalo se na nekom topiku, meni je gym uzrok bola pa da ovde pitam

za početak probaj sa ovim istezanjem

 

 

 

Link to comment

interesantno, hvala, budem

u medjuvremenu sam izignorisala bol, kao i uvek, odradila leg day, klin se klinom izbija :isuse: mislim da manje boli..

zasad mi to uspeva vec 4-5 godina tako, ne mislim dugorocno..

Link to comment

poslednjih par meseci nisam pipno benć, radio samo sajle, i prekjuce uzo da se testiram. ne da nisam oslabio, nego stavise.

moguce da sam sve ovo vreme radio nesto pogresno.

Link to comment
On 3.5.2019. at 18:14, InvisibleLight said:

Oba bole, s vremena na vreme, I traje bar 10 dana. Valjda se ne zagrejem dovoljno pre cucnjeva/iskoraka.

Dobro, videcu I to..

Cesto se ispostavi da nije osnovni problem u kolenu vec gore u kuku i onda koleno pokusava da kompenzuje.

Probaj da popravis formu cucnja.

 

Naravno ispregledaj se da bi otklonila sumnje.

 

Od suplemenata Elasti Joint (labrada), ali to je sekundarno.

Link to comment
On 6.5.2019. at 0:00, Friend said:

Cesto se ispostavi da nije osnovni problem u kolenu vec gore u kuku i onda koleno pokusava da kompenzuje.

Probaj da popravis formu cucnja.

 

Naravno ispregledaj se da bi otklonila sumnje.

 

Od suplemenata Elasti Joint (labrada), ali to je sekundarno.

 

tenks, ubedjena sam da jeste to, da mi kvadricepsi, i kolena vuku tj izguraju ceo cucanj ukoliko  ne razmisljam da aktiviram ass

a samo  dupe se ne aktivira, narocito nakon 10+ sati sedenja preko zime gluteal amnesia zagarantovana

 

sad sam ok, pa idem polako..

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...