Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

13 minutes ago, nisam ja said:

Hendrix? 

 

Teretana jeste gay Church i jebe je taj ambijent, ali rad sa tegovima teško može biti zamenjen trčanjem i basketom. Teretane na otvorenom su najbolja stvar. Srećom pa to zaživljava kod nas. 

Zaboravio sam da sam skinuo Rolinsa :lol:

Link to comment
1 hour ago, InvisibleLight said:

Otkazan mi test opterecenja zbog anemije, debil sam sto to trajno ne resim..

jeste teretana govno u odnosu na zadovoljstva koje pruzaju sportovi s elementima igre, kombinatorike itd al vezbanje s otporom ima svoje..tenis, basket, stolni tenis, bajk, trcanje, roleri, plivanje, za dushu

meni nije. ja stvarno uzivam u tome da sto vise podignem. jbg.

Link to comment

Od kada redovno radim mrtvo dizanje i cucanj nikada bolje nisam igrao stoni tenis.Mogu da se spustim nize kod top spina i da bez pauze ostanem u tom polozaju nekoliko razmena.

 

Link to comment

@ToniAdamsznaci, kriterijum cisto uzivanje, van svakog drugog konteksta, pre biras sat teretane nego sat basketa/fudbala/tenisa cega god?

cudan si covek:(

Edited by InvisibleLight
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Ja (i) trčim mada će ti neko reći da nema dosadnije aktivnosti od trčanja. Svakom svoje, ja te treninge koje imam u teretani u sklopu mojih redovnih treninga shvatim kao priliku da budem malo sam sa sobom, maltene meditiram. Ima ovaj sa mog avatara jedan odličan esej na tu temu, zove se Iron and the soul. 

 

+1, nista ljepse nego poslije rada otici na terecenje

 

mrzim da komuniciram sa okolinom za vrijeme treninga

Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

@ToniAdamsznaci, kriterijum cisto uzivanje, van svakog drugog konteksta, pre biras sat teretane nego sat basketa/fudbala/tenisa cega god?

cudan si covek:(

da.

jedino sto bih pre upraznjavao je boks, ali to tesko da smem.

doduse basket isto ne smem vec nekih 20tak god, otkad sam iscasio nogu pa nije dobro sraslo. fudbal takodje.

Link to comment
23 hours ago, ToniAdams said:

da.

jedino sto bih pre upraznjavao je boks, ali to tesko da smem.

doduse basket isto ne smem vec nekih 20tak god, otkad sam iscasio nogu pa nije dobro sraslo. fudbal takodje.

Jel se samo plasis da stavis rukavice ili je nedajboze nesto fizicko? :blush:

Link to comment
On 10.3.2019. at 17:49, ToniAdams said:

radio goblet cucanj sa dizanjem tega iznad glave sa 30 kila. prvi put posle bezmalo 4 godine. kapiram da je to to, sto se hodalo, hodalo se.

RIP noge barem 4 dana. A od tih 4 je Day2 the best.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...