Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

On 7.3.2019. at 18:35, askeladden said:

Samo da prijavim kupovinu patika za cucanj.Mislim da mogu deset kg vise da dignem bez problema,samo zahvaljujuci tikapama.

 

Jel moze pojasnjenje, kakve su to patike?

Link to comment
8 minutes ago, askeladden said:

Starke,crossfit i razne bosa noga patike su ok za mrtvo dizanje.Ali za cucanj,ove sa platformom su i otac i majka

Za back squats

Ako drzis sipku ispred bolje da su ravne za stabilnost

A ima I onaj safety squat bar za cucnjeve, isto je polozaj vise uspravan,ko kod front squats

 

A zavisi I od mobilnosti, duzine femura itd

 

Link to comment

Front squats su mi jos daleko ali za sada ne vidim sta bi smetalo da koristim ove patike?Osim platforme,stabilnost i potpora koje daju su velika pomoc.Cini mi se da lakse drzim grudni kos pravilno dok idem u cucanj.Eventualno bos da probam?

Link to comment

Ne znam, kod p.cucnja se teziste pomera napred, vise ka kvadricepsima,cini mi se da bi dodatno uzdizanje pete povecalo taj pritisak I ugrozilo stabilnost..

Link to comment

Prednji čučanj pamtim kao zajebanu stvar. Nisam previše praktikovao. 

A čučanj sa izbačenim tegovima iznad glave :ohmy:

Pre onaj prestravljeni smajli sa fejzbuka. 

Link to comment

ne znam kako vas, al mene prednji cucanj davi :D

 

volela bih da imam lifterske patike, al mi se ne daje 100 eura za njih. teretanu izmedju ostalog volim i zato sto se vezba u raspad sorcevima i potkosuljama. jedva sam se otresla onog sto me spopalo kad sam se par meseci bavila trcanjem, kupi ove gace, ove carape, ovu majicu, ovu preko majicu, ove patike, ovo za oko ruke, ovo da pijes vodu, ovo za oko struka, ovaj sat, onaj model, ovu aplikaciju, ovaj prsluk za kisu, ovo govno za vetar, podlegne covek pritisku, pretvori se u nekog drugog, nije vise svoj.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...