Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

1 hour ago, darling said:

ja bih volela da imam pulap bar iz plafona, obrnuto cirilicno p zavareno za armaturu. valjda cu jednog dana napraviti to sebi. al onda cu stalno visiti s gvozdene grane :D

 

 

dok sam koristila ovo

img_54fc2cde59f2a.png

 

 

mogla sam po par zgibova uvek

 

preslelia u novi stan gde je dovratnik klimav nesto i ne smem ovo nakaciti, eno ga rasklopljen u kutiji

sad mogu samo sanjati o 1 zgibu

 

ti si teska zivuljka. jos dodajes i tegove. mora da imas i neku dobru genetiku..

Link to comment

da, poreklom sam od majmuna :D

 

 

da, mislim da je to dosta vazno, da imas u vidokrugu sipku uz koju mozes da se dignes kad god prodjes, pa jednom, jednom. sve se racuna i sve se sabira. 

Edited by darling
Link to comment
14 hours ago, Milogled Bluff said:

100 iz bencha. Kako je to besmislen benchmark (no pun intended). Ne zelim da umanjujem uspeh Nisam Jaoa (i ja sam se svojevremeno ozbiljnije bavio bencom i dosao do slicnog kvocijenta), ali evo jednog jednostavnog pitanja: da li biste za selidbu pre pozvali nekoga ko dize 100 iz benca ili 50 iz clean and press-a? Znaci ono, sipka je na podu, i ti treba da je prvo nabacis na ramena, a zatim podignes iznad glave. Sad, mozemo da razvijemo beskonacnu diskusiju oko toga sta je teze i funkcionalnije, ali ono sto ni budala ne moze poreci je da se clean and press skoro nikad ne uzima za merilo snage, a bench press stalno i bez izuzetka. To je, po meni, jedna od najvecih besmislica u svetu dizanja tereta, a konkurencija je zestoka. Ako se neko ne slaze s ovim, molim ga da mi odgovori: kada je poslednji put u zivotu obavljao neki fizicki posao lezeci na ledjima?

khm

 

:fantom:

 

Link to comment

u pravu je glavonozac, ne treba raditi ni zgibove, jer ko zaboga radi fizicki posao kesuci se, ni sklekove, jer ko jos tako hoda na 4 noge.

 

Link to comment
2 hours ago, raskopcani said:

Ako dođe kauboj ja bjezim i s foruma i od kuće

 

Imam pitanje - da li da menjam orbitrek (imam ga godinama) za traku? Sta je ucinkovitije?

Link to comment
1 hour ago, InvisibleLight said:

 

dok sam koristila ovo

img_54fc2cde59f2a.png

 

 

mogla sam po par zgibova uvek

 

preslelia u novi stan gde je dovratnik klimav nesto i ne smem ovo nakaciti, eno ga rasklopljen u kutiji

sad mogu samo sanjati o 1 zgibu

 

ti si teska zivuljka. jos dodajes i tegove. mora da imas i neku dobru genetiku..

 

 

kako mi nedostaje ovo...nemam gde okaciti mali je djoka za vrata padalo bi...a imala sam onaj na koji visis naopacke. kupis i cizmice sa kukom da se okacis...ko sis mis :) ...mogla sam i da spavam naopacke, lepo mi ledja istezalo...u svakom slucaju bilo mi odlicno. zgiba - 2 ili 3 mogla da uradim :D

 

sad bih samo mogla da fartnem od pokusaja da uradim zgib

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

u pravu je glavonozac, ne treba raditi ni zgibove, jer ko zaboga radi fizicki posao kresuci se, ni sklekove, jer ko jos tako hoda na 4 noge.

 

+1

59 minutes ago, Caligula said:

 

Imam pitanje - da li da menjam orbitrek (imam ga godinama) za traku? Sta je ucinkovitije?

Spoiler

 

22 minutes ago, mustang said:

 

 

kako mi nedostaje ovo...nemam gde okaciti mali je djoka za vrata padalo bi...a imala sam onaj na koji visis naopacke. kupis i cizmice sa kukom da se okacis...ko sis mis :) ...mogla sam i da spavam naopacke, lepo mi ledja istezalo...u svakom slucaju bilo mi odlicno. zgiba - 2 ili 3 mogla da uradim :D

 

sad bih samo mogla da fartnem od pokusaja da uradim zgib

:O

:(

 

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

u pravu je glavonozac, ne treba raditi ni zgibove, jer ko zaboga radi fizicki posao kesuci se, ni sklekove, jer ko jos tako hoda na 4 noge.

 

 

Ne pravi se gluplji nego sto jesi. Nisam rekao da ne treba raditi benc, nego da je glupo da se on uzima za merilo snage.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

sto bre? serendam ocigledno

ucinilo mi se da se i vi "salite"

 

sale bez, izvinjavam se ako sam prekinuo ozbiljnu raspravu

Spoiler

 

ne idem u teretanu i meni su sve ove vase price prilicno nadrealne, za vecinu mislim da se zajebavate

ali ajde, vi ovde ste jos i ok, kad sednem sa ljudima koji se bas loze na teretanu imam utisak da nismo sa iste planete

prosto mi neverovatno sta su teme tih razgovora, sta je ljudima bitno, sa cim se zaludjuju (na kraju krajeva u vecini slucajeva i zbog cega)

 

nije ovo nikakav pokusaj kritike, posto da bih kritikovao nesto bih i morao znati o temi, niti imam nesto protiv teretane i ljudi koji idu u teretanu, uostalom nekad davno sam i sam to u maloj meri praktikovao

ponajvise pokusaj vadjenja za ovo uletanje i los humor, a donekle i osvrt kuda je to sve (iz moje perspektive) otislo

mnogo ljudi posvecuje jako mnogo zdravlja, vremena, novca, energije i cega sve ne necem prilicno suludom

 

dakle, ne pricam o ljudima koji odu da vezbaju 3-4 puta nedeljno, sto zbog nacina zivota koji inace vode, ili ma zbog cega god i tu se uglavnom prica zavrsi

pricam o ljudima, a cini mi se da takvi postaju vecina kojima to postane smisao zivota. pa onda gutaju razna govna, mere nekakve neizmerive stvari u telu (i ne samo telu), pricaju iskljucivo o tome, potrose gomilu novca na licne trenere koji im opet u velikom broju slucajeva daju sulude savete i najvaznije ozbiljno ugroze zdravlje

 

 

Link to comment

a to

a dje znam, citam jedan dize tonu sa klupe, drugi pola tone iza ledja, treci nema masti u organizmu

samo cekam jeremiju da uleti sa fotografijom koja govori vise od hiljadu reci

 

da pitam ja vas, moze li ko iscepati kubik drva brze od mene? :fantom:

 

Spoiler

 

 

 

Link to comment
15 hours ago, ToniAdams said:

ma ne to, nego de sam ja u rangu miloglava il nisam jaa. si lud

 

Pa nisi jer imas 30-40 kila vise, mjesino deformisana

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...