Jump to content
IGNORED

Japan


Yoyogi

Recommended Posts

Cao drustvo. 2.5 godine od zadnjeg vidjenja.Japan i dalje, dvojica nas je ovde, Ivica Osim i ja. Geezer matori, nikad me nije zvao telefonom.U stvari, nikad se nismo ni sreli, da je ovde znam jer sam ga video u robnoj kuci (odeljenje kucne elektronike i TV) na 100 velikih flat ekrana odjednom, prica nesto a prevodilac se slogirao da prevede "to ti je burazeru, kao da si rek'o puj-pike-ne-vazi".Jednom sam se zatekao u omiljenom irskom pabu a oni pustili utakmicu, Japan-Australija. Nisam znao za koga da navijam. Znaju me Japanci tamo pa me sve merkaju ispod oka kako reagujem i za koga sam. Oslobodili su me duznosti, cak mi jedan narucio pice, kad sam rekao da mi je Osim zemljak i da mi je bio idol kad sam bio deckic.Evo ga Mt Fuji odozgo (iz SQ995) i odozdo (iz Shinkansena)....(sto moze samo dve slike?)

post-555-1193527042_thumb.jpg

post-555-1193527161_thumb.jpg

Edited by Yoyogi
Link to comment
Slobodno se raspisi o Japanu -_- :wub: Sad' ce Pixi da se vrati, pa ce vas biti 3.
Ma hocu, samo mi je riknuo disk i kupio sam novi, ceo dan reinstaliram stvari. Imao sam full backup na eksternom disku, ima da ga pustim nocas da se kopira - na desetine hiljada slika. Napravicemo nesto posebno, ne kao Lonely Planet.Evo jos jedna slika svemocne planine...nadam se da necu biti blizu kad eruptira (valjda je sajt up and running kada citate ovaj post):lake10.JPG Edited by Yoyogi
Link to comment
  • 3 weeks later...
Japan i dalje, dvojica nas je ovde, Ivica Osim i ja.
Ovde novine pisu da je Ivica Osim imao srcani udar i da je i dalje u nesvesnom stanju, na intenzivnoj nezi.Matori, ne daj se! Oporavi se brzo!TOKYO, Nov 17 (Reuters) - The coach of Japan's national soccer team, Ivica Osim, was unconscious and in an intensive care unit on Saturday, a day after suffering a stroke. The 66-year-old Bosnian, in charge since Japan's exit from the 2006 World Cup, had collapsed after climbing stairs at his home in Chiba, east of Tokyo, early on Friday after watching football on television. "That he is still in an intensive care unit means we can't be optimistic," Kozo Tajima, Japan Football Association (JFA) technical director, told a news conference. "He hasn't gotten worse and he hasn't gotten better. He's unconscious," he added, saying that at the request of Osim's family no further details were being given out. "The only thing the soccer world wants is for him to become well enough to be able to leave the intensive care unit."
Link to comment

Bolje mu je...Japan coach Osim shows signs of recoveryTOKYO (AFP) -- Japan coach Ivica Osim is showing signs of recovery two days after suffering a serious stroke, the Japan Football Association said Sunday. ""It is still unpredictable, but he is getting over a critical condition because of his physical strength and effective treatment,"" said the association's executive director Kozo Tajima.

Link to comment
  • 3 months later...
post-555-1196226081.jpgDa li me to oči varaju ili iza Duragana piše "gram puss"? :lolol:
Grampus su dva kita (velika delfina) sa Nagoya Castle. Oni su simbol grada, skole ih imaju u mozaiku u glavnoj dvorani....svugdeCita se : gu-ra-nu-pasu, ne "pussy".8 je broj postulata koje je Nagoya City proklamovala (tipa: mi smo uzor drugim gradovima, mi smo patriote...).Takodje, kanji za broj 8 je kao dve linije koje se razilaze, znacenje je da je put siroko otvoren i da su mogucnosti neogranicene.http://www.jcastle.info/castle/profile/56-Nagoya-Castle Edited by Yoyogi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...