Jump to content
IGNORED

Koji radio slusate?


Atreid

Recommended Posts

Ne zezaj :twak::frust: Pa, kad 021 nije htjeo ni konkurisati, a i losi su zadnjih godina. :ph34r: B92 emituje velikog brata, a oni otvore kafanu, boli ih uvo, bolja lova. O, zivote. :ph34r:
Tja, od nečeg mora da se živi. žao mi je što nema više nekih dobrih ljudi, recimo Ašlijevi komentari mi veoma mnogo nedostaju. :( Zna li neko gde je sad taj čovek, šta radi?
Link to comment

Slusa se (trenutno) ACCIDENTAL RHYTHM Host: JASON ELDREDGE KCRW (a koji drugi radio)Odlicna nova mjuza, ima da je (emisiju) ubacim u podsetnik. Jos samo sat i 20 pa gotovo s njom.Pogledati i plejlistu emisije :)

Edited by melankolic
Link to comment

huh, ja imam baš dug staž kada je slušanje radija u pitanju. takoreći, od rođenja - studio b, '92 zakucali skalu na 92.5; pre 5-6 godina svakodnevno voditeljstvovanje izvesnog mp rizle me je oteralo od pomenutog radija.a sad, bogme, slušam city. mala, pristojna gradska stanica. meni sasvim dovoljno.sad ću baš da potražim neku idm ili drum n bass stanicu na netu. volim da slušam tu dođe-prođe muziku dok radim na kompu.

Link to comment

Slušam MFM, na 102.2 MHz, jer samo taj vatam..Verovatno mogu i b92, ali to nisam pokušavao već nekoliko godina, nerviraju me Brakus, reklame, reklame i Brakus...Trenutno ide neka emisija o Neilu Youngu, puštaju samo stvari iz rane faze, uživam! :) I want to live,I want to giveI've been a minerfor a heart of gold.It's these expressionsI never giveThat keep me searchingfor a heart of goldAnd I'm getting old.Keeps me searchingfor a heart of goldAnd I'm getting old.I've been to HollywoodI've been to RedwoodI crossed the oceanfor a heart of goldI've been in my mind,it's such a fine lineThat keeps me searchingfor a heart of goldAnd I'm getting old.Keeps me searchingfor a heart of goldAnd I'm getting old.Keep me searchingfor a heart of goldYou keep me searchingfor a heart of goldAnd I'm getting old.I've been a minerfor a heart of gold.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...