Jump to content
IGNORED

Koji radio slusate?


Atreid

Recommended Posts

heh radi i www.roadstar.co.yuanyway to mu je što mu je (znam ljude ali ih ne slusam).od 8 nacionalnih stanica/programa, a posle 6 meseci emitovanja oni su na 5. mestu po slusanosti. istrazivanje sprovedeno kad nisu imali podignutu celu mrezu.

E serem im se u nacionalnu frekvenciju, sa novog naselja se vidi venac, a radio se jedva cuje.
slazem se. 97,2 se moze cuti ponegde i u Bg-u, ali u NS-u izgleda slabo. Edited by Bane5
Link to comment
Meni licno odgovaraju, ono 80te i 90te pustaju, nema narodnjaka, nekad cujem po koju korisnu informaciju... samo sto je kao sto rekoh slab prijem.
Ako je to "korisno" u formi "gde su guzve na putevima" to isto mozes cuti i na b92 svaki sat. Al' dobro, ako su '80-e i (lude)'90- e, onda ok.
Link to comment

totalne nakarade od radija....ali me ritam tera da igram i zasmejava me...svuda gde se pusta hiphop i r&b onaj turbo americki u fazonu 50 cents (technology), soulja boy, na timbaland vec poludim, britney bitch gimme me more, timberlake, west.....i u kasne jutarnje sate slusam gocu i dragana na b92 zaboravila sam kako se zove emisija, ali su oni u terminu od 6 do 9 ujutru po beogradskom

Link to comment
au, jel to holyday i dalje radi?da li se cuje bar malkice bolje?znam da su cak i pekidali pa kasnije najavili da menjaju ime...btw. Holiday nije konkurisao na konkursima za dodelu frekvencija.
Kako će konkurisati, kad ni voditelja nema? To je Mixov hir, ali za sada šljaka. Ništa nisu pojačali.
Link to comment

Internet radio www.sky.fm i onda birajte koja vas muzika interesuje. Roots reggae i Lounge su super.Samo muzika uz povremeno prekidanje sa dva ili tri dzingla.Playlistu redovno azuriraju tako da ako se nekom svidi sta slusa moze da se vidi.Jedno vreme sam slusao virgin radio preko neta, a lepo bi mi leglo pred spavanje dok ih je city radio prenosio od ponoci, pogotovo kad uhvate the geff show. Tamo je dj jedno vreme bio i Martin COlins koji je na MTV bio krajem 80-tih ako se ne varam nek me neko ispravi.Inace City radio je pristojan, malo pricaju. Dizanje ne mogu da slusam, a sto neko rece ranije sam slusao devedesetdvojku 24/7.

Link to comment

sorry za trol, al ovo je najzgodniji topik.Radio ne pratim iz prostog razloga zato što sobna antena ima očajan prijem. Je l zna neko koliko koštaju eksterne? Imam neku najobičniju sony hi-fi kutiju

Link to comment

Kelt,imas ih ovde ako si u Beogradu:www.radioklub.co.yuoni su u Timockoj broj 18 na Crvenom krstu.Kod njih je cena te spoljne antene 1064 dinara.To je ova:fm.gifMislim da nemaju nekakvu drugaciju spoljnu.Ima jos firmi i servisa koje prodaju ovakve antene, a mislim da ih imas i na buvljaku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...