Jump to content
IGNORED

Koji radio slusate?


Atreid

Recommended Posts

vuk legenda, meni neko bio reko da je umro, bas mi bilo krivo. al nije, ziv i zdrav, redovan na pecanju i tako :)

 

to jedino neko od onih starijih tonaca sa stb-a, najpre muza, oni su valjda i kumovi

Link to comment
  • 1 month later...

lagunu je nemoguće slušati, jer svakih 5 minuta ide reklama za knjigu ljiljane habjanović đurović ili tako nekog ili izveštaj sa neke promocije knjige i slično. mislim, to uopšte nije čudno jer je radio laguna u pitanju, ali opet ...

Link to comment

202-jki nakon 30+ godina prepustena treca mreza Radio Beograda u potpunosti, a Stereorama je povucena sa vikend emitovanja.

Ona je trenutno jednosatni programski blok na Trecem programu, ali nemam informacija da li idu samo reprize od ranije ili se snimaju novi blokovi.

Po informacijama koje su se tu i tamo pojavljivale, tako ce ostati dok se ne pokrene digitalna platforma sa setom specijalizovanih radio programa.

Jedan od tih specijalizovanih programa je celodnevni program klasicne (umetnicke) muzike gde bi Stereorama dobila veci prostor.

Edited by Bane5
Link to comment

Narodu nikad udovoljiti. Godinama iz unutrašnjosti protestuju što vikendom ne mogu da slušaju dvestadvojku, već na toj frekvenciji hvataju stereoramu. Sad kada je konačno i to sređeno, nekome smeta što nema stereorame. E, svašta ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...