Jump to content
IGNORED

Koji radio slusate?


Atreid

Recommended Posts

Pitam te pre svega zbog internet radija. Eno ja sam dao tamo gomilu (?) hiperlinkova a i ljudi ubacuju nove pa ne mogu da verujem da ti se bas nista ne svidja.Ali dobro, ti si kao i ja iz perioda mart- jun '99.- u inat laznim patriotama pustam sebi (i ukucanima) kasete i diskove iz bunkera (i gledam iskljucivo sopstvene vhs- ove).
ma znam da ima svega i svacega. i onoga sto mi se svidja, naravno.ali pustam sam sebi (i ne samo sebi :) ) ono sto mi/nam se slusa. ovo za inat ne razumem.btw, pre par meseci postavi jedan od mojih omiljenih internet likova link na album benda died pretty. ne treba da ti kazem da mi je to sad jedan od omiljenih albuma svih vremena. ,,to'' jednostavno moram svaki dan da preslusam :) kao i gomilu drugih, starih i novih, stvari...
Link to comment
ma znam da ima svega i svacega. i onoga sto mi se svidja, naravno.ali pustam sam sebi (i ne samo sebi :) ) ono sto mi/nam se slusa. ovo za inat ne razumem.
Objasnjenje za "inat":ljudi se cude kad ih podsetim da je za vreme bombardovanja bila (nezvanicno) zabranjena stranska muzika na radio stanicama (kod nas u NS- u bila samo na IN radiju (neke disko djuskalice) za koji ozbiljno mislim da joj je vlasnik neki udbas), cak su se, cini mi se, zabranjivali i americki filmovi na tv- u (bio onaj apokalipticni i onaj sa hofmanom/ de nirom o namestaljkama u vrhu americke politike). Edited by melankolic
Link to comment
Objasnjenje za "inat":ljudi se cude kad ih podsetim da je za vreme bombardovanja bila (nezvanicno) zabranjena stranska muzika na radio stanicama (kod nas u NS- u bila samo na IN radiju (neke disko djuskalice) za koji ozbiljno mislim da joj je vlasnik neki udbas), cak su se, cini mi se, zabranjivali i americki filmovi na tv- u (bio onaj apokalipticni i onaj sa hofmanom/ de nirom o namestaljkama u vrhu americke politike).
stvarno nisam znao. nisam bio tu. pobegao jednim od poslednjih lufthanzinih letova, u februaru 1999, kao i svaki pravi strani placenik wink.gif
Link to comment
kod nas u NS- u bila samo na IN radiju (neke disko djuskalice) za koji ozbiljno mislim da joj je vlasnik neki udbas
crnogorac je i covek svih sistema i rezima.a kakav bi drugacije i mogao biti.ps. Radio AS dobio zvanicno pokrajinsku frekvenciju i verovatno ce se sa bar jedne lokacije cuti i u Bg-u. Eto neceg zanimljivog iz NS radio etra.
Link to comment
ps. Radio AS dobio zvanicno pokrajinsku frekvenciju i verovatno ce se sa bar jedne lokacije cuti i u Bg-u. Eto neceg zanimljivog iz NS radio etra.
Ne zezaj :twak::frust: Pa, kad 021 nije htjeo ni konkurisati, a i losi su zadnjih godina. :ph34r: B92 emituje velikog brata, a oni otvore kafanu, boli ih uvo, bolja lova. O, zivote. :ph34r:
Link to comment

da, da.mislio sam sta mu je alternativa iz NS-a u smislu dobijanja pokrajinske koncesije?na konkurs su se samo javili AS i B-tim, a prosli put tu su bili i IN, Delta, valjda neki Radio Seljak i sl.

Link to comment
da, da.mislio sam sta mu je alternativa iz NS-a u smislu dobijanja pokrajinske koncesije?na konkurs su se samo javili AS i B-tim, a prosli put tu su bili i IN, Delta, valjda neki Radio Seljak i sl.
Joj, ako ocekujes nesto od NS- a onda stvarno...Mrka kapa. Nisam mogao preko neta da nadjem ni na pokrajinskom nivou nesto sto vredi npr. VK radio iz Kikinde ili Kojota iz Zrenjanina. Lenjost, nedostatak para, dozvole,... ne znam ni sam u cemu je stvar.Uglavnom, cekao ja tako i cekao, i resio da zahebem vise tu pricu "isti jezik", "ista kultura", "aktuelni dogadjaji" i sl. pa mi danas radio postao internacionalni medij gde mi nije bitno kojim se jezikom (dobro, engleski mi pre svih zbog razumevanja najvise lezi) govori. Zanimljivo mi, eto, da saznam gde i sta se desava (u smislu svirki, tribina, izlozbi...) sirom sveta. Uostalom, evo na KCRW kako cujem najavljuju neke gigove.Za "isti jezik", "kulturu" i "aktuelnosti" korisno mi biti u kontaktu s ljudima. Edited by melankolic
Link to comment

au, jel to holyday i dalje radi?da li se cuje bar malkice bolje?znam da su cak i pekidali pa kasnije najavili da menjaju ime...btw. Holiday nije konkurisao na konkursima za dodelu frekvencija.

Edited by Bane5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...