Jump to content
IGNORED

Koji radio slusate?


Atreid

Recommended Posts

radio je cista eklektika.uglavnom nekomercijalan pristup pun atmosfere.i kad mi ne lezi neka pesma legne atmosfera koju naprave...imam i folder koji se zove kcrw gde slazem muziku koju tamo cujem pa khm piiip sa interneta.

Link to comment
radio je cista eklektika.uglavnom nekomercijalan pristup pun atmosfere.i kad mi ne lezi neka pesma legne atmosfera koju naprave...imam i folder koji se zove kcrw gde slazem muziku koju tamo cujem pa khm piiip sa interneta.
Za atmosferu si u pravu, evo slusam ih vec dvadesetak minuta i bas prija u ovaj oblacni i kisni dan, iako muzika i nije bas moja solja caja.
Link to comment

E to je to sto me odusevljava kod on- line radija i weba, uopste. To sto mozemo Atreid i ja iz NS- a sa nekim likom, ko zna odakle, da komentarisemo radio program koji svi slusamo, opet, s nekog treceg kraja sveta.Superishka!

Link to comment

Imate odlicnu new music (New Ground da budem precizniji) na KCRW!Eto to trenutno slusam (ako se ne uracuna i onih nekoliko desetina sati uzastopnog slusanja ovog radija).

Edited by melankolic
Link to comment
Zasto, covece?!! :(
pitas zbog pescanika ili podebljanog?ako je zbog pescanika, ne znam tacno zasto...to je ono sto i ja (uglavnom) mislim i ne cujem nista novo.ako pitas zbog internet radija, iako je ponuda neverovatna, najradije ga izbegavam, pa pustam sam sebi sta mi se slusa. a ima dosta nagomilanog...
Link to comment
pitas zbog pescanika ili podebljanog?ako je zbog pescanika, ne znam tacno zasto...to je ono sto i ja (uglavnom) mislim i ne cujem nista novo.ako pitas zbog internet radija, iako je ponuda neverovatna, najradije ga izbegavam, pa pustam sam sebi sta mi se slusa. a ima dosta nagomilanog...
Pitam te pre svega zbog internet radija. Eno ja sam dao tamo gomilu (?) hiperlinkova a i ljudi ubacuju nove pa ne mogu da verujem da ti se bas nista ne svidja.Ali dobro, ti si kao i ja iz perioda mart- jun '99.- u inat laznim patriotama pustam sebi (i ukucanima) kasete i diskove iz bunkera (i gledam iskljucivo sopstvene vhs- ove).
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...