Jump to content
IGNORED

Presuda Urošu Mišiću


Bane5

Recommended Posts

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bane5

    55

  • Kudravi Gaucos

    39

  • harper

    30

  • radisa

    25

Što je najgore takvi na kraju izlaze kao heroji iz zatvora,očeličeni.Svetli primer mladim naraštajima.
e jebi ga sad, ne valja kad ih oslobađaju, ne valja kad idu u zatvor, šta treba da vratimo streljanje kao kaznu. mislim da je ovo sasvim primeren nauk, i nadam se da neće biti izuzetak u svim sličnim situacijama u budućnosti.
Link to comment

U tome i jeste problem. Uros je vec izuzetak.10 godina, koja vise ili manje, nebitno. Bitno je da niko od ostalih 50-tak majmuna koji se na snimku vide nije osudjen.

Link to comment

Ali "bio sam ponesen mladošću", jebote, opravdanje za pokušaj ubistva - ja jednostavno nemam reči.U ovoj rečenici je strašno to, što je ovaj to najverovatnije iskreno rekao. On i njegovi ortaci (ne smem da kažem generacija, mada bi možda trebalo), "mladost" vide kao orgiju divljanja i terora, sunce ti jebem. Ova zemlja je definitivno najebala.

Link to comment
Ali "bio sam ponesen mladošću", jebote, opravdanje za pokušaj ubistva - ja jednostavno nemam reči.U ovoj rečenici je strašno to, što je ovaj to najverovatnije iskreno rekao. On i njegovi ortaci (ne smem da kažem generacija, mada bi možda trebalo), "mladost" vide kao orgiju divljanja i terora, sunce ti jebem. Ova zemlja je definitivno najebala.
Ma kako da ne. Rekao je ono što mu je napisao advokat, šta ti je. I Guberina je svojevremeno, braneći nekog ko je aktivirao bombu u bioskopu pa je devojka izgubila nogu, rekao nešto tipa "oprostite posrnuloj mladosti". Teatralni iskazi.Nego, jel ima on pravo da traži puštanje na slobodu po isteku 2/3 kazne? Dobro vladanje i tako to.. Edited by Kelt
Link to comment
Ma kako da ne. Rekao je ono što mu je napisao advokat, šta ti je. I Guberina je svojevremeno, braneći nekog ko je aktivirao bombu u bioskopu pa je devojka izgubila nogu, rekao nešto tipa "oprostite posrnuloj mladosti". Teatralni iskazi.Nego, jel ima on pravo da traži puštanje na slobodu po isteku 2/3 kazne? Dobro vladanje i tako to..
Ne verujem, to toliko debilno zvuči da ne mogu da poverujem da mu je neko sugerisao da to kaže.
Link to comment
Ne verujem, to toliko debilno zvuči da ne mogu da poverujem da mu je neko sugerisao da to kaže.
Laki, 99,99% da mu je advokat to rekao... Klasčno pozivanje na izmišljenu olakšavajuću okolnost... Edited by radisa
Link to comment
mlad je - brzo ce mu proci 10 godina :isuse:
Proslo je skoro 2 godine pritvora, znaci ostalo mu je manje od 5, pa da ga puste zbog dobrog vladanja. Posle 2/3 odradjene kazne, osudjenik se moze pustiti ako je bilo dobrog vladanja, s tim sto se pritvor racuna u kaznu.Incident je bio 2007. ako se ne varam, neka je godinu i po u pritvoru, sto znaci jos oko 5 godina mu je ostalo. Edited by Milosh76
Link to comment
Proslo je skoro 2 godine pritvora, znaci ostalo mu je manje od 5, pa da ga puste zbog dobrog vladanja. Posle 2/3 odradjene kazne, osudjenik se moze pustiti ako je bilo dobrog vladanja, s tim sto se pritvor racuna u kaznu.Incident je bio 2007. ako se ne varam, neka je godinu i po u pritvoru, sto znaci jos oko 5 godina mu je ostalo.
2 ipo godine. Uhapsen je odmah, nakon par dana.
Link to comment

To mu je sastavio advokatski tim, ali ne sumnjam da to i misli.To je i najveci fail sadasnjih "teen" generacija: lud, ludji, najludji zivot, opasna faca, mnogo zajeban lik, dokazivanje rusenjem svih granica (napravi sto vece sranje koje ce se prepricavati i po kojem ces postati i ostati faca)...Zahvaljujuci ovoj "drzavi" i njenom "sistemu", stekli su utisak i uverenje da je to nekaznjivo, da se za takav oblik ponasanja ne trpe posledice, da su takvi likovi neuhvatljivi za zakon, a pozeljni za drustvo...uz sve to, upakovano im je uverenje o patriotizmu i sto je najgore to je postao pozeljan nacin izrazavanja.

Edited by madball
Link to comment
uz sve to, upakovano im je uverenje o patriotizmu i sto je najgore to je postao pozeljan nacin izrazavanja.
možda je umesto "mislio sam da je grobar", trebalo da kaže "mislio sam da je ustaša" :lol: u stvari nije :lol: već je :(
Link to comment

To sa mislio sam da je grobar je sigurno bilo delo advokata. On je osudjen za tesko ubistvo jer je pokusao da ubije sluzbeno lice. Da je uspeo da dokaze da je opravdano bio u zabludi da zandarm nije zandarm nego grobar mozda je mogao da se izvuce sa obicnim ubistvom gde je najniza kazna koju je dobio i za tesko manja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...