Jump to content
IGNORED

Presuda Urošu Mišiću


Bane5

Recommended Posts

Uhapšen zbog nedozvoljene polne radnje nad maloletnicomAutor: Tanjug | 04.06.2009. - 22:34 Beogradska policija je uhapsila Vitomira Vučinića (45) iz sela Draževac, opština Obrenovac, zbog sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljene polne radnje nad maloletnom devojkom, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova. Vučiniću, "koji je višestruki povratnik u izvršenju krivičnih dela silovanja maloletnica", određeno je policijsko zadržavanje do 48 sati a potom će biti priveden nadležnom istražnom sudiji, navodi MUP. Osumnjičeni je, 29. maja, "u blizini restorana "Mihajlovac", u Požeškoj ulici u Beogradu, lažno se predstavljajući kao policajac, odveo maloletnu devojku (17), koja je stajala na tramvajskoj stanici, u park i navodno zbog pretresa, "dodirivao je po telu i polnom organu". Vučinić je višestruki povratnik u izvršenju krivičnih dela, a "zbog serije silovanja maloletnica na teritoriji Beograda, osuđen je, 1989. godine, na kaznu zatvora od 15 godina, od čega je na izdržavanju bio 12 godina".ne znam zašto mi je odmah na pamet pao Uroš Mišić kada sam pročitao ovu vest.

Link to comment
  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bane5

    55

  • Kudravi Gaucos

    39

  • harper

    30

  • radisa

    25

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

malo je al ajdeZa mene licno taj "drot" je legenda jer je sigurno veci covek od mene. Ja ne bi bio priseban pa pucao u zrak i primao batine. Ja bi ispalio jedan okvir u pravcu napada, pa drugi - sve dok imam municije. Ni sekundu me ne bi intresovalo koliko cu da ih pobijem.

Link to comment

Pa dobro, čime se sve brane optuženi u današnje vreme, ovo njegovo je još i pristojno. Žao mu je, kaje se, bio je ponesen, nije hteo da ubije... Ne očekujete valjda da kaže: "Pucajte fašisti, ja i sada držim baklju!"... Dobio je minimalnu kaznu za pokušaj teškog ubistva i to je to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...