Jump to content
IGNORED

Presuda Urošu Mišiću


Bane5

Recommended Posts

Panduru nije nista. Opet kazem ponavljam, panduru nije nista.
Tebi onda fali nešto. Ponavljam, tebi onda fali nešto.Čoveče, opekotine po telu i licu od baklje po tebi se dijagnostikuju kao "nije mu ništa"? Pa to je monstruozno!
Link to comment
  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bane5

    55

  • Kudravi Gaucos

    39

  • harper

    30

  • radisa

    25

Panduru nije nista. Opet kazem ponavljam, panduru nije nista.
Ti nisi normalan.Panduru nije nista, kada? Posle 4-5 meseci. Pa najbolje da je ostao invalid pa da onda kazemo da mu se nesto desilo.Pokusaj ubistva moze da postoji i ako zrtvi ne fali dlaka sa glave. Naravno, sto su posledice po zrtvu vece to ce i kazna biti veca, ali tu se u obzir uzima ne samo fizicko nego i psihicko stanje.
Link to comment

nisam nesto pratio diskusiju od kada se desilo ovo sa podrskom ovom navijacu, ali samo da iskoristim priliku da ponudim muda na ispasu svakom ko pokazuje "razumevanje" za ovaj potez igraca. podrzati jednog razbojnika(osudjenog, pravicno) zato sto to od njih trazi grupa slicnih razbojnika(neosudjenih, ali razbojnika) koji iste te igrace mesec dana hrane govnima sa tribina i lupaju im automobile, je apsolutno probijanje moralnog dna. Ti ljudi nemaju ni ponosa, ni pameti, ni muda. Samo slicni njima mogu to da "razumeju". Nisu oni nista duzni tim navijacima, oni su placeni za to sto igraju u Zvezdi. ti isti navijaci, slobodni su da ne dodju nikad vise na stadion ako im se to ne svidja. Evo, kosarkasku sekciju ne podrzavaju isti ti najvatreniji. Zasto zato sto u timu igra jedan musliman. isti su vise puta uslovljavali svoju podrsku otpustanjem tog momka. Da li je KK reagovao? nije. i Kikanovic je i dalje clan zvezde, i najvatreniji i dalje bojkotuju. Ali ce zato gomila "nevatrenih" navijaca ove godine gledati zvezdu u pioniru. molim lepo. Ako KK terba da postavlja moralne standarde FK, to je dovoljna sramota samo po sebi. Ja sam od fudbalskog kluba zvezda odavno digao ruke po pitanju neke ozbiljnosti, ali ovime oni za mene definitivno prestaju da postoje.

Link to comment
Ti nisi normalan.Panduru nije nista, kada? Posle 4-5 meseci. Pa najbolje da je ostao invalid pa da onda kazemo da mu se nesto desilo.Pokusaj ubistva moze da postoji i ako zrtvi ne fali dlaka sa glave. Naravno, sto su posledice po zrtvu vece to ce i kazna biti veca, ali tu se u obzir uzima ne samo fizicko nego i psihicko stanje.
Aman ljudi muslin je bio ironican :)E musline sta si docekao, ja da te branim... ocekujem bar neku lepu rec za MIlijasa u narednim postovima :lol: :P
Link to comment

Ako se nekome sudska odluka ne svidja on ima pravo na zalbu.Ako se nekome pravosudni sistem ne svidja moze da glasa za stranku koja ce ga menja kako bi dotichni pojedinac (ili ceo tim) zeleo ili da se seli iz drzave.Ne vidim problem oko presude. Ja nalazim da je bila pravichna, da je odlichan primer i da ce dati pozitivna po mlade navijache. Ali shta ja mislim je potpuno nebitno zbog prve dve rechenice.Potez Zvezdinog tima je skandalozan, nesportski i trebalo bi ga kazniti najstrozije moguce.Pitam momka koji ima fudbalersku licencu kako on gleda na stvari te tako saznah da je ovde moguce staviti samo crnu traku oko ruke i to diskretne velichine u sluchaju neke tragedije. Svako ostalo menjanje dresa je strogo kaznjivo i igrach moze da izgubili licencu. U ovom sluchaju to je sigurno bila odluka rukovodstva kluba. I oni, valjda, imaju neku licencu da izgube .....

Link to comment
nisam nesto pratio diskusiju od kada se desilo ovo sa podrskom ovom navijacu, ali samo da iskoristim priliku da ponudim muda na ispasu svakom ko pokazuje "razumevanje" za ovaj potez igraca. podrzati jednog razbojnika(osudjenog, pravicno) zato sto to od njih trazi grupa slicnih razbojnika(neosudjenih, ali razbojnika) koji iste te igrace mesec dana hrane govnima sa tribina i lupaju im automobile, je apsolutno probijanje moralnog dna. Ti ljudi nemaju ni ponosa, ni pameti, ni muda. Samo slicni njima mogu to da "razumeju". Nisu oni nista duzni tim navijacima, oni su placeni za to sto igraju u Zvezdi. ti isti navijaci, slobodni su da ne dodju nikad vise na stadion ako im se to ne svidja. Evo, kosarkasku sekciju ne podrzavaju isti ti najvatreniji. Zasto zato sto u timu igra jedan musliman. isti su vise puta uslovljavali svoju podrsku otpustanjem tog momka. Da li je KK reagovao? nije. i Kikanovic je i dalje clan zvezde, i najvatreniji i dalje bojkotuju. Ali ce zato gomila "nevatrenih" navijaca ove godine gledati zvezdu u pioniru. molim lepo. Ako KK terba da postavlja moralne standarde FK, to je dovoljna sramota samo po sebi. Ja sam od fudbalskog kluba zvezda odavno digao ruke po pitanju neke ozbiljnosti, ali ovime oni za mene definitivno prestaju da postoje.
Ne kapiras. Nije ovde rec o podrsci ili zelji da se oni oduze za podrsku. To je samo zelja da ne dobiju batine oni, njihove lepse polovine, prijatelji, da im se ne popale automobili i slicno... sem ovoga sa zenama ostalo su vec doziveli...Neko je vec pomenuo da uvek mogu da odu iz kluba... nije nego. Oni od toga zive i sta sad zarade to im je do kraja zivota. Mnogo je lakse povladjivati siledziji nego se kurciti i trpeti necija izivljavanja. Eto ti ga najkurcevitiji (Koroman) je dobio po njuski samo zato sto niej u stavu mirno slusao napusavanja. Sta mislis da bi bilo da su odbili da nose majce? Lako je kenjati po njima da su picke, kada sedis kuci i znas da nece tebi da banu debili da te maltretiraju. Sam cin sa tim majcama je jadan, ali kad budes imao muda da stanes pred taj sever na nekoj utakmici kad pocnu da divljaju i pevaju ode o tom Misicu, pa im sve to lepo saspes u lice, tek onda ces biti (i ti a i svi drugi koji se ovde razmecu silnom hrabroscu) kompetentan da popljujes igrace jer su picke i uradili ono sto ne bi ni jedan castan covek... Da je klub zastitio te iste igrace, kao KK Kikanovica npr. mogli bi da pricamo o tome. KK uprava se niej odlikovala dobrim potezima, ali to je bio odlican potez. Ovako mi prakticno i nemamo klub, nego samo SDa kome je to najmanje u opisu posla da glumi telohranitelja...
Link to comment

@adasevicMislim da je tvoja poslednja recenica kljucna. Nema kluba, u ovom slucaju FK, da stane iza njih/igraca. Mogu da se slozim sa tobom da su oni ovo uradili iz nekog straha, ali klub je tu najvise odgovoran i treba da ga kazne drasticno i to ne samo novcano.

Link to comment

Da picke su. Treba svi da se pokupe izadju u javnost i kazu taj i taj mi preti, taj i taj preti mojoj deci, ja ne zelim da igram u takvim uslovima, ako mi se ne obezbedi bezbednost, moram da napustim klub. Nisu ni prvi ni poslednji koji su izlozeni pretnjama u ovoj zemlji. A da li je neko od njih ikad to priznao? nije. A klub umesto da placa advokate banditu, trebalo je odavno to da osudi, kao i sve sto se desavalo u poslednjih mesec dana, i da se za to obrati organima koji o tome treba da brinu. Ovako su postali kucke gomile primitivaca, i klub i igraci. Zasto? Zato sto su pickice bez obraza. Pa ti navijaj za njih. Ja im porucujem da mi se napasu muda, kao i svako ko to moze da razume, pravda, brani.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...