Jump to content
IGNORED

Presuda Urošu Mišiću


Bane5

Recommended Posts

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bane5

    55

  • Kudravi Gaucos

    39

  • harper

    30

  • radisa

    25

I, mislim da nikako ne treba kaznjavati "praznim tribinama". Pravo navijaca je da protestvuju u cemu god hoce i oni ovim nisu prekrsili nikakva pravila, sto se verovatno ne bi moglo reci za igrace. Zbog toga mislim da bi trebalo odrediti samo novcanu kaznu.

Link to comment
Incidenti nisu izostali ni ove godine pošto je autobus sa igračima Mančester Junajteda bio napadnut od strane Čelsijevih navijača, kada je napuštao stadion posle meča.Srećom, jedina šteta je napuklo staklo na autobusu, pošto je jedan od navijača Čelsija bacio bocu ka igračima Junajteda koji su bili u autobusu.U saopštenju Čelsija navodi se kako je ?klub bio svestan da je došlo do manjeg incidenta kada je autobus Mančester Junajteda napustio Stamford Bridž i da je to izolovan incident, ali da je istraga u saradnji sa lokalnom policijom ipak pokrenuta?.?Fudbalski klub Čelsi ne podržava nasilje ni na kakav način niti u bilo kom obliku. Ako istraga pokaže da su bilo koji navijači Čelsija bili umešani u incident, odgovarajuće mere protiv tih pojedinaca?.
Da li ćemo ikada od naših klubova čuti ovako nešto...Ili zamislite, taj lik koji je bacio flašu bude osuđen na, recimo, 1 godunu zatvora, a onda igrači obuku majce "Justice for John"... Mislim da bi Čelzi bio ekspresno poslat u ligu sa Rushedenom i Herefordom...
Link to comment
Da li ćemo ikada od naših klubova čuti ovako nešto...
06.12.2007.
ФК Црвена звезда подржава све акције полиције и других државних органа које имају за циљ увођење реда на спортским приредбама.?Похваљујемо брзо и ефикасно откривање и привођење осумњичених за инцидент на утакмици са Хајдуком. Највећи интерес клуба је ефикасан наставак истраге, јер ће тако на најбољи начин бити отклоњене све сумње и спекулације о наводној умешаности клуба и његових функционера у било какве нелегалне послове.?.......ФК Црвена звезда
Link to comment
Da li ćemo ikada od naših klubova čuti ovako nešto...Ili zamislite, taj lik koji je bacio flašu bude osuđen na, recimo, 1 godunu zatvora, a onda igrači obuku majce "Justice for John"... Mislim da bi Čelzi bio ekspresno poslat u ligu sa Rushedenom i Herefordom...
Verovatno, samo znaj da bi Chelsea-vi huligani to jedva docekali. Ova fenserica premier lige im ubi posao :D@ banedo jaja i onda kada policija uradi svoj posao ili deo istog, oni obuku majice kojima poruce da sve sto je drzava uradila po tom pitanju je pogresno. Da ne govorim kakva je kampanja od strane kluba pokrenuta kada su priveli genseka. Edited by RoccoBArocco
Link to comment
06.12.2007.
I posle toga se poseru na sudsku odluku ? Pa, jebam li ga, koji su onda kurac podržavali, kada su na kraju dopustili igračima da nose one majce... Bolje bi bilo da su onda ćutali...Zašto nije izdato saopštenje u kom se pohvaljuju organi države u suzbijanju nasilja na sportskim terenima ? Ako ne za Mišića, a trebalo bi i za njega, onda barem za onu dvojicu, koji su držali nesrećnog Trajkovića... Ta presuda je doneta prošle nedelje, a ja nisam uspeo da nađem bilokakvo saopštenje iz CZ...Bane, vidim da si dobro upoznat sa situacijom u klubu... Interesuje me da li je istina, kao što se priča, da je Zvezda platila advokate svoj trojici ? Ako je to tačno, to je, pa recimo, jako, jako sramotno... I to nije podržavanje borbe protiv huliganizma, to je podržavanje istog...
Link to comment
I posle toga se poseru na sudsku odluku ? Pa, jebam li ga, koji su onda kurac podržavali, kada su na kraju dopustili igračima da nose one majce... Bolje bi bilo da su onda ćutali...
To je bila ona izdajnicka uprava koja je mirno gledala kako nam hapse legende i prepustala igrace na milost i nemilos protivnicima. Zato su i morali da odu
Link to comment
Interesuje me da li je istina, kao što se priča, da je Zvezda platila advokate svoj trojici ? Ako je to tačno, to je, pa recimo, jako, jako sramotno
za ovaj konkretan slucaj ne znam. stvarno bi bilo previse i nagadjati.sami navijaci vec imaju 'svoje advokate' i preporuke i to ide vec nekim skoro uhodanim mehanizmom.ono sto jeste tacno je da ne zvezda vec pojedinci iz zvezde jesu svojevremeno pomagali neke navijace kojima je sudjeno zbog nekih incidenata. mora se priznati da ti incidenti nisu bili ubistva niti pokusaji ubistva.klubovi to rade na perfidniji nacin, nikad zvanicno pa tako dokaza nema. uglavnom se nagadja.poznata je prica kada je sudjeno za ubistvo navijaca na jna i nakon presuda grupi navijaca partizana, ne samo da su advokati bili placeni i sl. vec se zna da su oni koji su odlezali kaznu koju su dobili presudom, imali paznju od nekih ljudi iz kluba i u zatvoru pa su dobijali cigarete, novac i sl.poznata je i prica kada je jedan vidjeniji bg navijac bio ranjen iz vatrenog oruzja u njegovu sobu u bolnici je svracao i niko do drugi covek tog kluba sve brinuci da se prema njemu postupa sa posebnom paznjom.primera ima dosta, ali se svode na ono sto sam napisao na prethodnoj strani o odnosu klubova i navijaca.eh da, pitao si "Da li ćemo ikada od naših klubova čuti ovako nešto..."kao sto vidis, culi smo.inace gresis, ne namerno, ali oni radikalniji navijaci celsija itekako bi nasli nacina da obuku majcu slicne sadrzine. oni npr. pevaju pesmu u kojoj velicaju navijaca koji je ubio engleskog policajca i zbog toga robija debelu robiju...
Link to comment
I posle toga se poseru na sudsku odluku ? Pa, jebam li ga, koji su onda kurac podržavali, kada su na kraju dopustili igračima da nose one majce... Bolje bi bilo da su onda ćutali...
Zato sto su i saopstenje Celsija i saopstenje Zvezde najobicniji tipski dokumeti koji se ocekuju kao deo uobicajenog ponasanja klubova, a sluzi za pranje ruku tih istih klubova. Nemojte se zanositi.
Link to comment
Ili zamislite, taj lik koji je bacio flašu bude osuđen na, recimo, 1 godunu zatvora, a onda igrači obuku majce "Justice for John"... Mislim da bi Čelzi bio ekspresno poslat u ligu sa Rushedenom i Herefordom...
Hajde i sa ovim mitom da zavrsimo, pa da nam lepo navedete na osnovu cega imate ovakvo misljenje. Da bar izbacimo ove spekulacije koje mozemo. Jos nisam cuo da zbog ovakvih gluposti bude izbacen klub, pa vi sto ste uvereni da bi to bilo tako, lepo to potkrepite nekim primerom.
Link to comment
za ovaj konkretan slucaj ne znam. stvarno bi bilo previse i nagadjati.sami navijaci vec imaju 'svoje advokate' i preporuke i to ide vec nekim skoro uhodanim mehanizmom.ono sto jeste tacno je da ne zvezda vec pojedinci iz zvezde jesu svojevremeno pomagali neke navijace kojima je sudjeno zbog nekih incidenata. mora se priznati da ti incidenti nisu bili ubistva niti pokusaji ubistva.klubovi to rade na perfidniji nacin, nikad zvanicno pa tako dokaza nema. uglavnom se nagadja.poznata je prica kada je sudjeno za ubistvo navijaca na jna i nakon presuda grupi navijaca partizana, ne samo da su advokati bili placeni i sl. vec se zna da su oni koji su odlezali kaznu koju su dobili presudom, imali paznju od nekih ljudi iz kluba i u zatvoru pa su dobijali cigarete, novac i sl.poznata je i prica kada je jedan vidjeniji bg navijac bio ranjen iz vatrenog oruzja u njegovu sobu u bolnici je svracao i niko do drugi covek tog kluba sve brinuci da se prema njemu postupa sa posebnom paznjom.primera ima dosta, ali se svode na ono sto sam napisao na prethodnoj strani o odnosu klubova i navijaca.
Hvala na odgovoru... Za Partizanovu sramotu znam od ranije...
eh da, pitao si "Da li ćemo ikada od naših klubova čuti ovako nešto..."kao sto vidis, culi smo.inace gresis, ne namerno, ali oni radikalniji navijaci celsija itekako bi nasli nacina da obuku majcu slicne sadrzine. oni npr. pevaju pesmu u kojoj velicaju navijaca koji je ubio engleskog policajca i zbog toga robija debelu robiju...
Dobro, organizovani navijači...Oni nisu klub...Ili jesu ?Ali zamisli Drogbu,Lamperda i Terija sa majcama... Nekako ne ide... A FA bi ih rebnula, samo tako...
Link to comment
Hajde i sa ovim mitom da zavrsimo, pa da nam lepo navedete na osnovu cega imate ovakvo misljenje. Da bar izbacimo ove spekulacije koje mozemo. Jos nisam cuo da zbog ovakvih gluposti bude izbacen klub, pa vi sto ste uvereni da bi to bilo tako, lepo to potkrepite nekim primerom.
A jesi li ti čuo da je ijedan klub radio ovakve gluposti ?Edit:Da pojasnim, da li je ikad neki klub podržao osuđenog huligana ? Nešto ne mogu da se setim... Edited by radisa
Link to comment

Delić: "Samo novčana kazna"Igrači Crvene zvezde nosili su majice sa likom Uroša Mišića pred meč sa Jagodinom. Mišić je osuđen na deset godina zatvora zbog napada na službeno lice. Delegat na meču Slobodan Đermanović podneo je izveštaj nadležnim organima, a dalji postupak za B92 objasnio je komesar sa takmičenje Superlige Srbije Branislav Delić."Pokreće se disciplinski postupak na osnovu prijave delegata. Delegat je napisao osnovna zapažanja, koja će dopuniti dodatnim izveštajem. Posle toga disciplinski sudija pokreće postupak i utvrđuje odgovornost i eventualne mere. Za očekivati je da to bude ove nedelje", rekao je Delić Shodno pravilniku dalji tok slučaja je u rukama disciplinskih organa. "Kakve će mere biti svakako bolje zna disciplinski sudija. Radi se o nesportskom ponašanju i u vezi sa tim su predviđene uglavnom novčane kazne. Za drastičnije slučajeve predviđene su i teže mere. Mislim da se u ovom slučaju mogu očekivati novčane kazne". Zvezda je posle incidenta u decembru kažnjena sa tri meča igranja pred praznim tribinama. Delić smatra da to sada neće biti slučaj. "Ja ne verujem da će se to ponoviti. stvar je disciplinskog sudije da oceni težinu i da shodno tome donese odluku", rekao je komesar sa takmičenje Superlige Srbije Branislav Delić. To bi značilo da će Zvezda i Partizan odigrati "večiti derbi" na "Marakani" u prisustvu navijača.

Link to comment
Zato sto su i saopstenje Celsija i saopstenje Zvezde najobicniji tipski dokumeti koji se ocekuju kao deo uobicajenog ponasanja klubova, a sluzi za pranje ruku tih istih klubova. Nemojte se zanositi.
Naravno, ne zanosim se... Samo, mislim da majci "Justice for John" nekako neće biti...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...