Jump to content
IGNORED

Presuda Urošu Mišiću


Bane5

Recommended Posts

Pa ukoliko si i ti, kao što meni preporučuješ, otišao do prvog, tj najbližeg psihijatra, imaš apsolutno pravo i osnovu da mu tražiš refund :)
Uh, mnogo bi me kostao taj refund. :lol:No, samo ti kupi penale. Nisam ti jos zaboravio ono sa mojim "retardiranim klincima" a nisam ni zaboravio kako izgledas. Za tvoje dobro se nadam da ni ti nisi zaboravio kako ja izgledam i da si brzi nego sto si pokazao na forumskom fudbalu. Ako 1) jesi i 2) nisi... onda, jebi ga.
Link to comment
  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bane5

    55

  • Kudravi Gaucos

    39

  • harper

    30

  • radisa

    25

Pa bilo je tu još 200 pandura a samo njega dinstali
Mislim da je ovom presudom upućena jasna poruka mladima: "Ne smeš se nikako iživljavati nad čovekom ako nemaš značku"
Jest da kasnim, ali šta da se radi. Dakle;O Bolidu, napasi mi se muda, a vlastan si da obradiš i prkno.Prijatno.
Link to comment
BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde izašli su na teren u belim majicama sa natpisom "pravda za Mišića" pred početak večerašnje utakmice petog kola prvenstva Srbije protiv Jagodine. Pre nego što je sudija dao znak za početak susreta svi igrači "crveno-belih" otišli su do severne tribine stadiona, gde su smeštene njihove najvatrenije pristalice. Uroš Mišić je navijač Crvene zvezde, koji je u petak osuđen na 10 godina zatvora zbog brutalnog napada na žandarma Nebojšu Trajkovića prošle jeseni na poluvremenu prvenstvene utakmice protiv Hajduka iz Kule. Fudbaleri "crveno-belih" su ovim gestom izrazili solidarnost sa navijačima, koji su gotovo celim tokom utakmice protestovali zbog drastične kazne izrečene Mišiću. Navijači Crvene zvezde su tokom prvog dela susreta protiv Jagodine razvili transparent sa porukom "pravda za Mišića".
Znači batine pomogle. :lol: Sad bez zezanja. Ako nekome još uvek nije jasno ko štiti te mlade ljude evo mu. Nemoj samo da mi neko kaže da su bez znanja rukovodstva to uradili.
Link to comment

Ja sam bukvalno ostao bez teksta... Trebalo bi rukovodstvo i igrače nekako kazniti... šta bi po njima bila ta pravda, baš bi voleo da neko od novinara priupita nekog elokventnog igrača, recimo Koromana... šta bi rekao, da mi je znati ?

Link to comment
Ja sam bukvalno ostao bez teksta... Trebalo bi rukovodstvo i igrače nekako kazniti... šta bi po njima bila ta pravda, baš bi voleo da neko od novinara priupita nekog elokventnog igrača, recimo Koromana... šta bi rekao, da mi je znati ?
Ma ovo je cisto ulizivanje severu. U fazonu, evo mi cemo podrzati onog debila samo nas nemojte tuci kad sledeci put izgubimo. Kapiram to, ali sramota je da ta bagra ima toliki uticaj na klub.
Link to comment

očito su kudravi i pogotovo harper u pravu. kao da je teško reći 'neka su ga jebamlimukevu, ja bi ga osudio i na više' i tako izbaciti frustraciju iz sebe. ali sa ovakvom presudom problem ne samo da ostaje nego se i produbljuje.btw zar neko misli da će mali stvarno da dobije, a pogotovo odleži 10 godina? a navijačka grupa je dobila razlog da zbije redove u borbi protivu mrskog neprijatelja (ACAB :rolleyes:)

Link to comment
Ma ovo je cisto ulizivanje severu. U fazonu, evo mi cemo podrzati onog debila samo nas nemojte tuci kad sledeci put izgubimo. Kapiram to, ali sramota je da ta bagra ima toliki uticaj na klub.
Ovo sad ide malo šire i zadire u severnije topike, ali ipak... Ta, bagra sa severa™ ima ime i prezime... Zna se koji su ti ljudi, zna se šta su u stanju da urade i šta rade... Da li su oni jači od države ? Da li to znači da je lakše upravi FK Zvezda da im se ulizuje nego državi da ih pohapsi ? Ti fini momci sa severa koji su lomili automobile i lupali šamare, su u stvari, država u državi ?Pa zakoji kurac ja plaćam poreze ? Ja sam mislio da je nešto plaćam državi, a ona vodi rašuna o meni, mojoj bezbednosti i infrastrukturi oko mene... Ako ona ne može da vodi računa o bezbednosti poznatih ličnosti kakvi su fudbaleri CZ, kako da se nadam da će da vodi računa o meni, malom građaninu... Zašto je lakše uvlačiti se ljudima sa vrelog beogradskog asfalta, nego ih lepo sve u 'aps, a ko se opire prilikom hapšenja, može i u ležeći položaj... Uopšte, umesto da se rešavaju takvi problemi, mi se zamajavamo budalaštinama... Toma 'ošo, Toma došo... Jednostrana primena, 'oće-neće...Narod bi glasao doveka za svaku vlast koja bi pohapsila male i srednje kriminalce (veliki su ionako inkorporirani u državu), samo što je to nekako na začelju prioriteta... Jebeš kriminal, nacionalna patkometrija je najvažnija...Kaznena politika je ovde smešna, i sa te strane mi je jasno da je ovo jedna od retkih presuda gde je ispoštovano sve kako treba... Pitam se samo da li sudija ima ličnog čuvara, ili je i on prepušten na milost ljutim momcima sa severa?... I žao mi čoveka, odradio posao kako treba, a sad treba da strepi za svoju budućnost... Edited by radisa
Link to comment

Iskreno se nadam da će današnji gest fudbalera biti ispraćen adekvatnom kaznom od 10.000 eura, 10 bodova manje i 10 utakmica van Beograda.Svima koji tvrde da mu nije gurao baklju želim sve najgore. Pre toga neka pogledaju 150 slika sa guranjem baklje i videe o tome.E sad, da se ogradim. Ukoliko naši fudbaleri pod "pravda za Mišića" podrazumevaju uvećanje kazne za 2 godine jer mu se odbrana zasnivala na tome da je mislio da je lik grobar onda ih u potpunosti podržavam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...