Jump to content

Presuda Urošu Mišiću

Bane5

Recommended Posts

moj komentar na ovo bi bio da se ovaj zakon i ovaj slucaj nikako ne bi trebao posmatrati odvojeno od ostalih zakona i ostalih sudskih procesa i presuda(razbojnistva, kradje, ubistva,...).Realno, ne zasluzuje kaznu od 10 godina kada se sve ovo stavi u kontekst.Ako se primenjuje selektivna pravda i samo u ovakvim slucajevima primenjuju maksimalne kazne, onda drzava jeste prava banana.Ukoliko je ovo promena kursa i ako ovo natera i ostale sudije da odredjuju prave kazne, onda ovo pozdravljam.Samo, iskreno sumnjam u to.

• Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• harper

30

• Bane5

55

• radisa

25

• Kudravi Gaucos

39

Dobro si razumeo. Ja sam naveo i neke slucajeve iz mog zivota koji su bili drasticniji, a znam i iz prica drugih ljudi za daleko gore izlive nasilja. Opet, ovo je prvi put da cujem za pokusaj ubistva. Kada se obrazlaze kazna i tamo stavi da je otezavajuca okolnost to sto se radi o napadu na sluzbeno lice, to mi je jasno, ali mi nije jasno ni prihvatljivo da gazenje coveka postane razlicito delo ako se radi o uniformisanom licu. To ne mogu prihvatiti, posebno u svetlu cinjenice da ta ista lica (kako neko skoro sarkasticno primeti - zaduzena za javni red i mir) vrse odvratne zlocine koji nikada ni ne budu procesirani.
to sto ti ne mozes da shvatis je svuda u demokratskom svetu (kakav ti eto sanjas?) tako propisano
Pozivam sve forumase da se okupe danas na severnoj tribini Zvezdinog stadiona i pruze podrsku navijacima koji su zrtve represije drzavnih organa. Svi smo mi Uros Misic i to moramo jasno da naglasimo. Do konacne pobede!
Sa ljudima koji pisu ovako nesto nema sta da se prica, ne znam zasto uopte polemisete sa njim...
Pa ukoliko si i ti, kao što meni preporučuješ, otišao do prvog, tj najbližeg psihijatra, imaš apsolutno pravo i osnovu da mu tražiš refund :)
Uh, mnogo bi me kostao taj refund. :lol:No, samo ti kupi penale. Nisam ti jos zaboravio ono sa mojim "retardiranim klincima" a nisam ni zaboravio kako izgledas. Za tvoje dobro se nadam da ni ti nisi zaboravio kako ja izgledam i da si brzi nego sto si pokazao na forumskom fudbalu. Ako 1) jesi i 2) nisi... onda, jebi ga.
Pa bilo je tu još 200 pandura a samo njega dinstali
Mislim da je ovom presudom upućena jasna poruka mladima: "Ne smeš se nikako iživljavati nad čovekom ako nemaš značku"
Jest da kasnim, ali šta da se radi. Dakle;O Bolidu, napasi mi se muda, a vlastan si da obradiš i prkno.Prijatno.
BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde izašli su na teren u belim majicama sa natpisom "pravda za Mišića" pred početak večerašnje utakmice petog kola prvenstva Srbije protiv Jagodine. Pre nego što je sudija dao znak za početak susreta svi igrači "crveno-belih" otišli su do severne tribine stadiona, gde su smeštene njihove najvatrenije pristalice. Uroš Mišić je navijač Crvene zvezde, koji je u petak osuđen na 10 godina zatvora zbog brutalnog napada na žandarma Nebojšu Trajkovića prošle jeseni na poluvremenu prvenstvene utakmice protiv Hajduka iz Kule. Fudbaleri "crveno-belih" su ovim gestom izrazili solidarnost sa navijačima, koji su gotovo celim tokom utakmice protestovali zbog drastične kazne izrečene Mišiću. Navijači Crvene zvezde su tokom prvog dela susreta protiv Jagodine razvili transparent sa porukom "pravda za Mišića".
Znači batine pomogle. :lol: Sad bez zezanja. Ako nekome još uvek nije jasno ko štiti te mlade ljude evo mu. Nemoj samo da mi neko kaže da su bez znanja rukovodstva to uradili.

Ja sam bukvalno ostao bez teksta... Trebalo bi rukovodstvo i igrače nekako kazniti... šta bi po njima bila ta pravda, baš bi voleo da neko od novinara priupita nekog elokventnog igrača, recimo Koromana... šta bi rekao, da mi je znati ?

Ja sam bukvalno ostao bez teksta... Trebalo bi rukovodstvo i igrače nekako kazniti... šta bi po njima bila ta pravda, baš bi voleo da neko od novinara priupita nekog elokventnog igrača, recimo Koromana... šta bi rekao, da mi je znati ?
Ma ovo je cisto ulizivanje severu. U fazonu, evo mi cemo podrzati onog debila samo nas nemojte tuci kad sledeci put izgubimo. Kapiram to, ali sramota je da ta bagra ima toliki uticaj na klub.

očito su kudravi i pogotovo harper u pravu. kao da je teško reći 'neka su ga jebamlimukevu, ja bi ga osudio i na više' i tako izbaciti frustraciju iz sebe. ali sa ovakvom presudom problem ne samo da ostaje nego se i produbljuje.btw zar neko misli da će mali stvarno da dobije, a pogotovo odleži 10 godina? a navijačka grupa je dobila razlog da zbije redove u borbi protivu mrskog neprijatelja (ACAB :rolleyes:)