Jump to content
IGNORED

Presuda Urošu Mišiću


Bane5

Recommended Posts

Треба му забранити долазак на стадион. Не држава ил клуб да му забране, већ трибина. Ако већ прићају да се боре против хулиганства у својим редовима онда нек га отерају са трибине јер је то што је урадио акт хулиганства.

Link to comment
  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bane5

    55

  • Kudravi Gaucos

    39

  • harper

    30

  • radisa

    25

Inače skoro čuh definitivnu potvrdu onog što sam i pretpostavljao. Balavac je niko i ništa na toj tribini. Anonimus željan dokazivanja koji je rešio da peče čoveka bakljom ne bi li se pokazao pred starijima. Prva ekipa ga je lansirala u orbitu i napravila mučenika kako bi preventivno poradili na svom PRu pre nego što padne neko od ozbiljnijih. Do meča sa Kulom više ljudi na severu je znalo Trajkovića nego njega.Malo đubre bi da ima dve sive ćelije zaboravilo gde se stadion nalazi. Izgleda da nema ni toliko.

Link to comment
Треба му забранити долазак на стадион. Не држава ил клуб да му забране, већ трибина. Ако већ прићају да се боре против хулиганства у својим редовима онда нек га отерају са трибине јер је то што је урадио акт хулиганства.
:mellow:jel se ti zajebavas? Edited by kojot
Link to comment
Што би се зајебавао? Не кажем да ће то урадити, већ да би требало то да ураде.
Kako da zabrane sebe? kako da zabrane kad se bore od pocetka za njega, placaju advokate, traze "pravdu"
Link to comment

Никако јер неће. Ал онда треба и да батале причу да се боре са хулиганима у својим редовима.

Link to comment
  • 2 months later...
Bogdanov bio neuračunljiv 2006„Jedino čega se sećam jeste trenutak kada sam, zajedno sa nekoliko mojih drugara, ušao u autobus i krenuo na utakmicu. U tom trenutku, osetio sam kako me neko sa leđa udara po glavi i sledeće čega se sećam jeste trenutak kada me lekari skidaju u Urgentnom centru i zatim buđenje kod kuće, kada me majka tera da jedem. Tada sam primetio da na ruci imam gips“, ispričao je tada BogdanovMukica :cry:
Link to comment
Bogdanov bio neuračunljiv 2006„Jedino čega se sećam jeste trenutak kada sam, zajedno sa nekoliko mojih drugara, ušao u autobus i krenuo na utakmicu. U tom trenutku, osetio sam kako me neko sa leđa udara po glavi i sledeće čega se sećam jeste trenutak kada me lekari skidaju u Urgentnom centru i zatim buđenje kod kuće, kada me majka tera da jedem. Tada sam primetio da na ruci imam gips“, ispričao je tada BogdanovMukica :cry:
dobro je prosao, mogao je zavrsiti neki fakultet ili naci posao u tom ludilu. puhaa :(
Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...