Jump to content
IGNORED

Presuda Urošu Mišiću


Bane5

Recommended Posts

Još jednom.... nije problem u tome što je Uroš dobio 10godina, nego je problem što onaj nacista što je ubio ono malo ciganče nije dobio 40. Kudravi, potpuno ti se deformisao koordinatni sistem, i tvoji komentari počinju da liče na one antonićeve epopeje o "ekvilibrijumu nekažnjenih zločina", kako je to larko lepo primetio.
Nije u pitanju MOJ koordinatni sistem, nego koordinatni sistem srpskog pravosudja. Ja ne krecem od toga da znam sta je ispravna kazna za ovakve stvari, ja to ne znam niti zelim da ja budem taj koji to odredjuje. Jedino sto pokusavam reci je da u koordinatnom sistemu naseg pravosudja ovo neverovatno strci i nije normalno.E, sad, sto je simpanza mentalitet daleko popularniji, to mene realno bole kurac. Znam da je najpopularnije urlati "Ja bih mu dao dozivotnu i silovao bih mu sestru!", ali od ljudi koji nisu direktno pogodjeni slucajem se ocekuje hladna glava i razum.Kad kazes da mu je malo ili puno 10 godina, valjda to mislis na osnovu necega. Ja sam rekao na osnovu cega donosim zakljucke, a to je praksa koja je vazila do sada u pravosudju (i koja ce vaziti i od sada, nista se ne bojte).Kako vi donosite zakljucke zaista nemam pojma.
Link to comment
  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bane5

    55

  • Kudravi Gaucos

    39

  • harper

    30

  • radisa

    25

E, sad, sto je simpanza mentalitet daleko popularniji, to mene realno bole kurac. Znam da je najpopularnije urlati "Ja bih mu dao dozivotnu i silovao bih mu sestru!", ali od ljudi koji nisu direktno pogodjeni slucajem se ocekuje hladna glava i razum.
...što ti činiš tvrdnjom da "panduru nije ništa", hladne glave i pri punoj prisebnosti?
Link to comment

Btw...žandarm Trajković je danas izjavio da su od njega napravili invalida, pošto se i dalje leči. Nanete su mu teške telesne povrede, ali i psihičke traume, s obzirom da je bio na rubu smrti.Trajković je od svega što je ispričao rekao i jednu krajnje jednostavnu i surovu istinu, a to je da će ovaj lik svoje najlepše godine života provesti u zatvoru. Uroš Mišić, inače, ima 19 godina...

Link to comment

Mozda je Kudravi u stvari zeleo da kaze da Trajkovica boli kita... sudeci po njegovoj izjavi Blicu, svakako je vrlo moguce da ima bolove i u predelu prepona.Ne razumem izjave da li je kazna previsoka. Recimo i meni deluje pomalo iznenadjujuce, ali valjda je i taj sudija struchniji od nas svih ovde da proceni shta je ispravna kazna u ovom sluchaju, a naravno i ne sumnjam da je "navijach" imao karakteristichno nadobudan "navijachki" stav: "Shta kurac ti meni, zvezda, srbija, brate, ne razumesh tribinu, brate".

Link to comment
Nije u pitanju MOJ koordinatni sistem, nego koordinatni sistem srpskog pravosudja. Ja ne krecem od toga da znam sta je ispravna kazna za ovakve stvari, ja to ne znam niti zelim da ja budem taj koji to odredjuje. Jedino sto pokusavam reci je da u koordinatnom sistemu naseg pravosudja ovo neverovatno strci i nije normalno.E, sad, sto je simpanza mentalitet daleko popularniji, to mene realno bole kurac. Znam da je najpopularnije urlati "Ja bih mu dao dozivotnu i silovao bih mu sestru!", ali od ljudi koji nisu direktno pogodjeni slucajem se ocekuje hladna glava i razum.
Što da ne. Ti možda i ne bi morao, ali bi to bila dužnost grobara. Ionako sestra verovatno navija za cigane, poševiće je malo, povrede u vaginalnom predelu će se sanirati, sperma osušiti i sve će biti OK. Ništa joj ne bi bilo, zar ne? Ponavljaš, ništa joj ne bi bilo. Onda bi u koordinatnom™ sistemu trebali dobiti par meseci uslovno, a svaki dan proveden u zatvoru je ludost koja odskače i štrči do nenormalnosti.Jebote, od ovoga može da se rikne...
Link to comment
...što ti činiš tvrdnjom da "panduru nije ništa", hladne glave i pri punoj prisebnosti?
Pa ja video sliku u novinama gde mu lice izgleda normalno i gde prica o tome kako je psihicki sjeban i razocaran u Zvezdu i zivot. Ja sam na osnovu toga zakjucio da su preterane price o gasenju baklje u ustima i polumrtvom coveku. Da se razumemo, ne mislim ja da je njemu super, ali mislim da se preteruje kad se prica o tome. I takodje mislim da mediji lazu vecinu stvari.A inace sam potpuno ciste i hladne glave. Zaista nemam razloga da navijam ni za jedne ni za druge. U opasnosti sam bio na Severu i od psihopata sa nozevima i od psihopata sa pendrecima, a nikad nisam bio sklon sranjima. Na pola metra od mene je jedan od vidjenijih izbo coveka nozem u kopu. Secam se kako je tada murija sisla da pomogne... Sisla je moj kurac. Usrali su se i cekali gore i domundjavali se motorolama. Gde su tada bili? Nigde, boleo ih je bas, jer nije povredjen niko iz njihovog copora.Isto tako sam bio tamo i kad je bila ona velika frka na istoku, pa murija potpuno besmisleno krenula da perja po ljudima koji su im bili tu. Tad mogu garantovati zivotom da niko nikoga nije pipnuo, jer sam bio medju prvima koji su zakaceni kordonom koji je bez ikakvog razloga krenuo da cisti sve pred sobom. Ali to se ne vidi na TVu, jer se kamera baca na sever kad se sranje vec rasplamsalo.E, sad, ja bih hteo da te bolesnike sto se bodu i sto skacu ljudima po lobanjama vidim u zatvoru, a takodje bih voleo da vidim u zatvoru i neke uniformisane bolesnike. Izgleda da sam nekakva cudna sorta coveka sto to zelim.
Link to comment
ganut sam.siroti mali navijaci.:cry:
Nisu to samo navijači drugar. Nisu te ganula ni ona dva Roma iz Prokuplja (pretučeni greškom u stanici zbog krađe koju nisu počinili)? Ni Ranko Panić koji je posle stručnih policijskih voleja izdahnuo u bolnici? I za to te boli uvoPresuda je OK samo uz dodatak: na optuženičkoj klupi mora da ima mesta za jos 20-ak Delija i 5-6 policajacaOvako je to samo TV presuda za široke narodne mase. Vlast u fazonu: eto mi radimo, uvodimo standarde razvijenih zemalja
Link to comment
Nisu to samo navijači drugar. Nisu te ganula ni ona dva Roma iz Prokuplja (pretučeni greškom u stanici zbog krađe koju nisu počinili)? Ni Ranko Panić koji je posle stručnih policijskih voleja izdahnuo u bolnici? I za to te boli uvoPresuda je OK samo uz dodatak: na optuženičkoj klupi mora da ima mesta za jos 20-ak Delija i 5-6 policajacaOvako je to samo TV presuda za široke narodne mase. Vlast u fazonu: eto mi radimo, uvodimo standarde razvijenih zemalja
ne, meni iskljucivo puca srce za nejakom decicom koja bi samo htela da na miru navijaju za gomile sto u sarenim majicama jure za napuhanom mesinom, upale koju prskalicu i pevaju drazesne pjesmice, a zle cike u oklopima im ne daju, tuku prutom i cinkare vaspitacici.stvarno tome treba jednom vec stati na put!angry.gif
Link to comment

siledzije me uzasno nerviraju i bude siledzijstvo u meni. kazna koju je ovaj mladi kreten dobio je kazna za primer drugima. argumenti protiv ovakve kazne, poput "sta je dobio onaj policajac koji je pucao u glavu...", "u ovoj zemlji ubice i pedofili dobijaju mnogo nize kazne...", ili "...nije bio pokusaj ubistva...', su infantilni. mladi kreten, u trenutku kada je palio, udarao, gazio i sutirao ljudsko bice, sigurno nije razmisljao o mnogo cemu, a narocito ne o ubistvu. to ga ne moze osloboditi "nakacenog" pokusaja ubistva, bas kao sto "...mislio sam da se radi o grobaru..." izjava ne menja cinjenicu da mu je kazna otezana zbog napada na policajca.kao otac dvoje dece i kao bivsi ulicar siledzija zao mi je ovog mladog kretena (i njegovih roditelja) i donekle razumem njegove postupke. siledzije su po pravilu kukavice, koji crpe laznu snagu iz pripadnosti nekoj grupi. siledzije rade konstantno i tesko da bi dokazali grupi svoju privrzenost i vaznost. kada se tome dodaju socijalne okolnosti srbije, vreme u kome je odrastao doticni siledzija i njegova zivotna dob, dobije se guranje zapaljene baklje u usta i ostale, normalnom svetu, nepojmljive gadosti.ne radujem se jos jednom unakazenom zivotu deteta od devetnaest godina, niti mi je drago videti da onakva zverstva cesto prodju nekaznjeno, jedino mi je drago da ce ova presuda sigurno spasiti zivote par decaka koji su se medju tim drugim siledzijama nasli zbog svoje mladalacke gluposti, a ne zbog toga sto su losi ljudi.

Link to comment

Ako imamo duel huligani vs policija a na obe strane ima kriminalaca pa i psihopata onda moraju ruku pod ruku u CZ. Sistem vrednosti (a to nam je valjda cilj) se nikako ne može graditi kažnjavajući samo jednu stranu.Jedini efekat će biti izmeštanje nasilja sa stadiona u škole, na ulice itd. Jer se ovim stvara strah a ne izgrađuju ličnosti. Pa će taj potisnuti bes da bukne po ambasadama, buticima, splavovima...Nema mira bez pravde, reče mudar čovek (zaboravih koji)A selektivna pravda ne postoji. Selektivna pravda je - nepravda

Link to comment
Ako imamo duel huligani vs policija a na obe strane ima kriminalaca pa i psihopata onda moraju ruku pod ruku u CZ. Sistem vrednosti (a to nam je valjda cilj) se nikako ne može graditi kažnjavajući samo jednu stranu.Jedini efekat će biti izmeštanje nasilja sa stadiona u škole, na ulice itd. Jer se ovim stvara strah a ne izgrađuju ličnosti. Pa će taj potisnuti bes da bukne po ambasadama, buticima, splavovima...Nema mira bez pravde, reče mudar čovek (zaboravih koji)A selektivna pravda ne postoji. Selektivna pravda je - nepravda
Zemljo Indijo... Ti se zajebavaš, jel tako?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...