Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

viza za Britaniju

 

posledni put sam vadio 2009

 

da li se nešto promenilo? da idem direktno u Airport city u onaj konzulat ili treba prvo nešto on - line (ja ne mogu da nađem)? šta mi treba od papira?

 

hvala

Link to comment

viza za Britaniju

 

posledni put sam vadio 2009

 

da li se nešto promenilo? da idem direktno u Airport city u onaj konzulat ili treba prvo nešto on - line (ja ne mogu da nađem)? šta mi treba od papira?

 

hvala

 

https://visas-immigration.service.gov.uk/apply-uk-visa

 

prvo sve odradis online, pa platis vizu (106 eur), pa onda zakazes termin pa nosis sve papire u airport city.

od papira ti treba standardno - pozivno pismo, potvrde iz banke, potvrde o zaposlenju, avio karte... 

 

pre bukvalno 5 dana sve uradila online, sad cekam to uzivo, pa ti javljam ako bude jos neko iznenadjenje.

Link to comment

Srpski pasos moze bez problema da dobije vizu na aerodromu u Bangladesu po ceni od 51USD koja vazi 30 dana,

 

fFfXhGf.jpg

 

samo budite spremni na [neobavezno] ispitivanje o procentu muslimanskog stanovnistva u zemlji, kao i o Milosevicu...

Link to comment

sve to, bez ispitivanja, pre 3-4 godine u daki, taksa za vizu je bila mnogo manja, pa se moralo malo podmazati

 

Ja sam probao da trazim tranzitnu vizu [usao iz UAE, izasao u Indiju] koja kosta 21USD, ali nisu mi dali - bilo je ocigledno da su hteli da platim visi iznos :lol:

Link to comment

https://visas-immigration.service.gov.uk/apply-uk-visa

 

prvo sve odradis online, pa platis vizu (106 eur), pa onda zakazes termin pa nosis sve papire u airport city.

od papira ti treba standardno - pozivno pismo, potvrde iz banke, potvrde o zaposlenju, avio karte... 

 

pre bukvalno 5 dana sve uradila online, sad cekam to uzivo, pa ti javljam ako bude jos neko iznenadjenje.

 

thnx :-)

Link to comment
  • 1 month later...

pre 2 godine u skikdi. viza nije bila problem. sigurnost takodje, sem u pojedinim oblastima. domestic aerodromi su im katastrofa, za human rights watch.

Edited by Parsons
Link to comment

pre 2 godine u skikdi. viza nije bila problem. sigurnost takodje, sem u pojedinim oblastima. domestic aerodromi su im katastrofa, za human rights watch.

 

Thx. Ja bih isao samo u grad Alzir, direktnim letom iz Londona - bez domacih letova.

 

Moram da vidim da li imam pauzu od mesec dana bar da ostavim srpski pasos u ambasadi.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ako neko leti skoro u Kinu, bolje da se dodje ranije na aerodrom. Ja sam upravo proveo dva sata cekajuci 'odobrenje' iz Kine, jer iz avio kompanije nisu hteli da me puste da se chekiram bez vize.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

ma ne vuci me za jezik :)

 

radi li ista u toj zemlji a hteli bi neka super sila

da budu. jebote ne mogu pekaru da otvore a gadjali bi se do marsa i nazad. samounistenje im ne gine (ovo je super fina translacija sta sam htela reci al nije po PC)

Edited by mustang
Link to comment

ma ne vuci me za jezik :)

 

radi li ista u toj zemlji a hteli bi neka super sila

da budu. jebote ne mogu pekaru da otvore a gadjali bi se do marsa i nazad. samounistenje im ne gine (ovo je super fina translacija sta sam htela reci al nije po PC)

 

ako je kvotovano upuceno meni, moram ti priznati da nista ne kontam. pekare, samounistenje. aj' pogledaj moj avatar da ne trolujemo topic  :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...