Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ne bas sjajan mejl od Indijaca danas :(

 

Par mejlova i jedan telefonski razgovor kasnije, aplikacija je ponovo poslata u sredu sa sve istim papirima.

 

Danas se javljaju

 

 

Dear Applicant,

 

Good  Afternoon.

 

Our system records show that your application is under process. Please allow minimum of 4-5 working days for any further update.

 

You are requested to track the status of your application on the following link: http://in.vfsglobal.co.uk/trackyourapplication.html

 

Should you require any further assistance, please do not hesitate to contact us.

 

Many Thanks.

 

Valjda ce da bude OK ovog puta...

Link to comment

sta znaci ova ESTA autorizacija za putovanje po Americi? Ja nemam pojma kad je to uvedeno, ko da zivim na drvetu.

Ima mislim više od 5 godina, kako je to u opticaju. Najava putovanja za one kojima ne treba viza za US.

Link to comment
  • 4 weeks later...

kakva je sad situacija u vezi ulaska u izrael sa gomilom arapskih i slicnih viza u pasosu?

Ovako: I na ulasku i na izlasku iz Izraela imaš veliku šansu da te zadrže na razgovoru gde ćeš potanko morati da odgovaraš na pitanja tipa: gde si bio, šta si radio, zašto dolaziš u Izrael, itd.

Od velike pomoći je ako imaš nekog ko govori Hebrejski i živi tamo, i da te sačeka i da te isprati. Kad budeš izlazio iz zemlje gledaj da imaš pismo od firme koju posećuješ, ako ideš poslovno.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment

Jel ima neko iskustva sa vizom za Irsku? Isao bih na St Patrick's, ima karata za ok cenu samo me zanima jel se vadi Britanska viza ili neka druga? 

 

Možeš u Irsku sa UK vizom samo ako prvo uđeš u UK. Inače je pakao. Podnosiš zahtev njihovom počesnom konzulatu pa onda oni šalju u Atinu na procesuiranje, to traje boga oca.

Link to comment

Ovako: I na ulasku i na izlasku iz Izraela imaš veliku šansu da te zadrže na razgovoru gde ćeš potanko morati da odgovaraš na pitanja tipa: gde si bio, šta si radio, zašto dolaziš u Izrael, itd.

Od velike pomoći je ako imaš nekog ko govori Hebrejski i živi tamo, i da te sačeka i da te isprati. Kad budeš izlazio iz zemlje gledaj da imaš pismo od firme koju posećuješ, ako ideš poslovno.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

hvala :thumbsup:

znaci moze, ali ce biti maltretiranje.

sva potrebna pisma i dokumentaciju, gde i zasto idem, cu imati kod sebe. videcu da me saceka neko iz podruznice ™

Link to comment

hvala :thumbsup:

znaci moze, ali ce biti maltretiranje.

sva potrebna pisma i dokumentaciju, gde i zasto idem, cu imati kod sebe. videcu da me saceka neko iz podruznice ™

 

Nema na čemu!

Još jedna stvar: ako dođe do razgovora, budi spreman da može trajati i do sat ili sat ipo... Takođe, pokušaće da te uhvate u kontradiktornosti tako što će izvrtati tvoje reči i govoriti da si rekao nešto što nisi, a razgovor traje sat vremena... Lepa psihološka vežba u svakom slučaju.  <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...