Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Које документе физичко лице треба да приложи МУП-у уз гарантно/позивно писмо за страно лице?Ради се о руској држављанки која би дошла у Босну у приватну посјету.
zar ruskinjama treba viza za bosnu? zena umene je ruskinja, bila u bosni 2-3 x bez vize. mozda su se carinici plasili da joj traze vizu, svasta je moguce...
Link to comment
ne treba
hvala nisam ja! moracu i da prespavam tamo, na aerodromu ^_^nadam se da je udobno (jms, iskustva?) odo ja u LA/ SD/ LV za bozic i ng!problemi u stvarnom zivotu sami da mi se rese dok se ne vratim ... -_-
Link to comment
hvala nisam ja! moracu i da prespavam tamo, na aerodromu ^_^nadam se da je udobno (jms, iskustva?)odo ja u LA/ SD/ LV za bozic i ng!problemi u stvarnom zivotu sami da mi se rese dok se ne vratim ... -_-
khm... ne bih da te plasim al znam ljude koji su imali frku u proslosti cak i kad treba da predju s terminala na terminal a spavanje je definitivno bilo nemoguce bez vize. prijateljevu majku koja je isla u kanadu preko londona su ladno vratili u bg pre jedno pet godina. mozda se nesto promenilo, nemam pojma, al ja bih proverio kod nadleznih.
Link to comment
khm... ne bih da te plasim al znam ljude koji su imali frku u proslosti cak i kad treba da predju s terminala na terminal a spavanje je definitivno bilo nemoguce bez vize. prijateljevu majku koja je isla u kanadu preko londona su ladno vratili u bg pre jedno pet godina. mozda se nesto promenilo, nemam pojma, al ja bih proverio kod nadleznih.
adame n elozi me sad cu da dobijem nervni slomko su "nadlezni" ? :unsure:uk ambasada u bg?
Link to comment

hvala!inace, ja sam curka, ladno moram da menjam aerodrome :frust:Vendredi 14 Décembre 2012 - 20:15 Aéroport: Londres (Heathrow) Terminal 5 Samedi 15 Décembre 2012 - 11:20 Aéroport: Londres (Gatwick) Terminal Njebote!kapiram da sad nema nista od leta? ili trazim uk vizu?? :isuse::fur::s_w:

Link to comment
= ubit cu se
Mislim da te US viza vadi:/ 08NOV12 / 1658 UTCNational Serbia (RS) /Embarkation Serbia (RS) Transit United Kingdom (GB) /Destination USA (US)
TWOV (Transit Without Visa):Visa required, except for Passengers who may be grantedpermission by the Immigration authorities to enter the UnitedKingdom, for a stay not exceeding 24 hours.The following conditions must be complied with:- passengers hold confirmed reservations for an onward flightwithin 24 hours; and- continue to a third country; and- have no purpose in entering the United Kingdom other than topass through in transit; and- hold all documents required for the next destination.- ***Warning*** Nationals of Serbia may use this administrative concession (TWOV) above if holding: - a visa which allows entry into (or transit through) either Australia, Canada, New Zealand or the USA; and - holding a valid ticket for travel from a third country or territory via the UK as part of a journey TO (or through) Australia, Canada, New Zealand or the USA, whichever the visa is applicable to (e.g.: DEL-LHR-JFK, DEL-CDG-LHR-JFK, DEL-LHR-CDG-JFK or DEL-LHR-JFK-MEX). OR: - a valid visa for entry into Australia, Canada, New Zealand or the USA; and - a valid airline ticket for travel via the UK as part of a journey FROM the country in respect of which the visa is held to another country or territory.
Proveri ipak sa UK ambasadom kod tebe ili pitaj Home Office ovde.A za spavanje na aerodromu, mogu da ti kazem [relativno] udobno mesto za Heathrow Terminal 1 - ne znam za Gatwick. Edited by jms_uk
Link to comment
zar ruskinjama treba viza za bosnu? zena umene je ruskinja, bila u bosni 2-3 x bez vize. mozda su se carinici plasili da joj traze vizu, svasta je moguce...
Ne znam za Ruse ali Ukrajincima treba i to je nesto najsmjesnije sto sam ikad vidio, pisana rukom :Hail:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...