Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

dobih uk vizu + platila 10.900 RSD (na osnovnoh 100 eura) za ubrzanu proceduru po kojoj ti vrate dokumenta za tri dana, posto gospoda drze pasos do 15 radnih dana, a ja moram putovat dalje. jos imaju i uslugu da ti posalju obavestenje sms-om koju ti naplate 120 din!pohlepni smradovi imperijalisticki <_<jedva cekam da stignem u lodnon :wub:

Link to comment
dobih uk vizu + platila 10.900 RSD (na osnovnoh 100 eura) za ubrzanu proceduru po kojoj ti vrate dokumenta za tri dana, posto gospoda drze pasos do 15 radnih dana, a ja moram putovat dalje. jos imaju i uslugu da ti posalju obavestenje sms-om koju ti naplate 120 din!pohlepni smradovi imperijalisticki <_<jedva cekam da stignem u lodnon :wub:
Hoces biti tu za izbore?
Link to comment
  • 3 weeks later...
jedini detalj je da je sredinom godine to okupljanje na kome se odlucuje i da ce tad i da odluce, nista drugo ne znam. izvor, da ponovim, bas dobar.
Ima li neki update za ovo? Sredina godine je tu...
Link to comment
  • 5 weeks later...

Jos jedna:

Od 08. maja o.g. drzavljani R.Srbije su izuzeti od obaveze pribavljanja vize za Republiku Panamu, ali je potrebno kupiti turisticku kartu po dolasku na medjunarodni aerodrom Tokumen u Panami. Za vise informacija, potrebno kontaktirati Ambasadu Paname u Austriji.
Link to comment

Mislim da je agencija Golden Phoenix il' tako neko glupo ime.Das im pasos, rezervacije i to, oni salju sve u ambasadu u Atini i uzmu ti 25 evra za uslugu cini mi se. Tako je bilo pred SP 2010.Ima detaljnije na temi o JAR, mislim da je to u arhivi WC2010 pdf-a.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...