Jump to content
IGNORED

Hrvatska

Mister No

Recommended Posts

Prilican sok mi je Rijeka. Izgubila 20 hiljada ljudi, cak 16% stanovnistva izmedju dva popisa. Nisam toliko upucen u kvarnersku svakodnevicu, a cak nisam ni bio nikad u Rijeci (prosao jednom kroz sam grad na putu za Rovinj), ali - na koju foru? Grad ne deluje siromasno, pristojna kulturna ponuda, dobra geografska pozicija. U cemu je trik?

3 hours ago, Kampokei said:

Prilican sok mi je Rijeka. Izgubila 20 hiljada ljudi, cak 16% stanovnistva izmedju dva popisa. Nisam toliko upucen u kvarnersku svakodnevicu, a cak nisam ni bio nikad u Rijeci (prosao jednom kroz sam grad na putu za Rovinj), ali - na koju foru? Grad ne deluje siromasno, pristojna kulturna ponuda, dobra geografska pozicija. U cemu je trik?

Daj link za podakte, bas me zanima.

6 hours ago, Kampokei said:

U minusu je čak i Zagreb u koji doseljavaju ljudi iz cijele države + BiH. Rijeka nema ni blizu takav priljev, dio ljudi odlazi u Zagreb, dio van, slab natalitet i tjt.

22 hours ago, SNARC said:

Da ih napadnemo sad, a ?

Sad najmanje ocekuju..Lika prazna, Slavonija prazna..uletimo, pokupimo to i deo mora. Neki otok da im maknemo, zajebancije radi.

Ovaj post još stoji?

• +1 1
4 minutes ago, Milošica said:

Ovaj post još stoji?

Sto, osh se javis u dobrovoljce ? 

Imamo odred "Narodni heroj Milja Vujoanovic" koji neprijatelja napada horoskopom, Teslinim tajnin oruzjem i vradzbinama..taman.

• Haha 2

knin zvanično -3 hiljade. samo mjesto je sada negdje na 8 hiljada što je ihahaj preuveličan broj zbog dosta ljudi koji tu borave samo povremeno. 

jebem ti sunac koja tuga, bar duplo manje nego 1991. sve sa tudjmanovim naseljavanjem ljudi iz bosne i otimačinom za stanove 1995.

12 minutes ago, nautilus said:

knin zvanično -3 hiljade. samo mjesto je sada negdje na 8 hiljada što je ihahaj preuveličan broj zbog dosta ljudi koji tu borave samo povremeno. 

jebem ti sunac koja tuga, bar duplo manje nego 1991. sve sa tudjmanovim naseljavanjem ljudi iz bosne i otimačinom za stanove 1995.

knin je dobar ... da vidis grahovo drvar i glamoc