Jump to content

Hrvatska

Mister No

Recommended Posts

inace, zl koalicija je pored neverovatnog uspeha u zagrebu u odnosu na proslogodisnje izbore za sabor udvostrucila broj glasova u splitu, osijeku, dubrovniku (gde su blizu drugog kruga), karlovcu

najmanji napredak zapravo imaju u rijeci, manje zbog razlaza sa rf, katarina peovic je njihov kandidat u rijeci, vise zato sto je sdp i dalje jak u rijeci, plus su u koaliciji sa lokalnim ids i pgs

u puli su sa 12,6% skocili na 17,9% + rf koji je tad isao sa njima ima 3,84%

za samo 10 meseci bas znacajan rast, kao posledica rada na terenu, ali i aktivnosti poslanika u saboru

• +1 2

Да цитирам једног колегу из Хрватске, Загреб је поново ослобођен у мају.

• +1 1

znate kako, nakon 20+ godina vlasti najgoreg HDZa i kninu je pobedio lokalni lik ispred grupe gradjana i sa masovnom podrškom srba. a onda je domeo odluku o uklanjanju srpskih grobova sa gradskog groblja jer ljudi koji su izbegli ko zna gde po ovom svetu nisu plaćali održavanje. HDZu to nikada nije ni padalo na pamet. za vreme sanadera obnovljena je gomila srpskih kuća, dok je sada to gotovo nemoguće.

da ne ulazim u milanovićeva lupetanja i zlo koje prosipa a kao je neki vražji socijaldemokrata, levičar.

samo dela, reči su jeftine.

• +1 4

Bio sam malo nervozan jer su ankete na zadnjih nekoliko izbora potcjenjivale desnicu, ali ipak i bolje od predviđenog na kraju, i to baš dosta bolje.

45% Tomašević zasad, lista Možemo oko 40%, skupštinska većina s SDP-om sigurna. Da je još malo više mogli bi sami. U drugom krugu izgleda Škoro, sad ide još dva tjedna Red Scare-a.:wacko:

Slavonija mrak... Jbt, zašto su oni toliko desno, u majčinu?

zato shto tamo vishe nema nichega. od cele slavonije ostala je 1 shecerana u zupanji, a i ona se klati. nema ni naroda, bukvalno. oni koji su ostali, fantaziraju snazno.

sent from bubamoto

• +1 4
Just now, gospa buba said:

zato shto tamo vishe nema nichega. od cele slavonije ostala je 1 shecerana u zupanji, a i ona se klati. nema ni naroda, bukvalno.

sent from bubamoto

Ma ja znam narod tamo, žena ima jako puno rodbine, idamo par puta godišnje, oni dolaze... I ne razumem, zašto kad ništa kurcu ne valja, oni i dalje glasaju za mrak...

Ono što sam popizdio, ženin brat od ujaka na listi HDZ-a za lokalne izbore... Jbt, kako? Ženin ujak je levičar, nikad crkva, nikad HDZ, kako je ovaj uspeo da upadne kod mračnjaka? Skroz normalan dečko, fino živi...

Ne razumem, stvarno ne kontam zašto to sebi rade...

4 minutes ago, nautilus said:

znate kako, nakon 20+ godina vlasti najgoreg HDZa i kninu je pobedio lokalni lik ispred grupe gradjana i sa masovnom podrškom srba. a onda je domeo odluku o uklanjanju srpskih grobova sa gradskog groblja jer ljudi koji su izbegli ko zna gde po ovom svetu nisu plaćali održavanje. HDZu to nikada nije ni padalo na pamet. za vreme sanadera obnovljena je gomila srpskih kuća, dok je sada to gotovo nemoguće.

da ne ulazim u milanovićeva lupetanja i zlo koje prosipa a kao je neki vražji socijaldemokrata, levičar.

samo dela, reči su jeftine.

malo ti ovaj post ima "otvaranje tudjih ociju" prizvuk

milanovic je levicar isto kolko i ustasa, nema tu ideologije, samo goli interes

naravno da su bitnija dela od reci

ali znate znas kako, 30 godina vrte istu jebenu pricu, ajde za pocetak makar da cujemo nekog da govori nesto drugo, nesto sto je sustinski bitno, pa se makar mozemo ponadati da ce biti i dela

od ovih koji vrte istu pricu, nikakvih dela gotovo sigurno nece biti

a najvaznije ovi da nedelaju, ne bi imali ovakav sulud rast podrske

druga je stvar sto je to delovanje do sad bilo ograniceno time sto nisu imali vlast

videcemo jbg

u mom slucaju neka nada postoji, svi ovi drugi mi ne ulivaju ni mrvu poverenja

8 minutes ago, radisa said:

Slavonija mrak... Jbt, zašto su oni toliko desno, u majčinu?

dodjosi :fantom:

jbg, ostalo mnogo srba u najblizem komsiluku, nije bilo najslavnije vojnoredarstvene akcije od kad je sveta i veka u tim krajevima, pa se i dalje ima gajiti 1 jak nacionalizam, jer remtilaci faktor je tu i ne spava nikad

a ima i ono da se mnoooogo mladog, obrazovanog sveta iselilo is tih krajeva, da su ti krajevi bas lose ekonomski prosli i kao posledica svega imamo to sto imamo

2 minutes ago, pbg12345 said:

dodjosi :fantom:

jbg, ostalo mnogo srba u najblizem komsiluku, nije bilo najslavnije vojnoredarstvene akcije od kad je sveta i veka u tim krajevima, pa se i dalje ima gajiti 1 jak nacionalizam, jer remtilaci faktor je tu i ne spava nikad

a ima i ono da se mnoooogo mladog, obrazovanog sveta iselilo is tih krajeva, da su ti krajevi bas lose ekonomski prosli i kao posledica svega imamo to sto imamo

Ma to sa dođošima mi nije nešto baš... Ja gladam tamo narod, nisam baš puno video dođoša, ali moguće, s obzirom da su ovi moji starosedeoci, da mi je i takav babl™, kad odem...

To sa iseljavanjem je već druga priča... Nema posla... ALi to neće rešiti nacionalizam...