Jump to content
Mister No

Hrvatska

Recommended Posts

Anonymous

Kitarović: Hrvati su najstariji konstitutivni narod u BiH.

:ziga:

Počinjem da obožavam ovu ženu.

vememah

mackenzie

Bravo komšije

Hrvatska policija satima nije puštala srpske autobuse na Bajakovu

BEOGRAD - Hrvatska policija je, nakon višesatnog čekanja putnika iz Srbije, pustila turističke autobuse da pređu granicu na prelazu Batrovci-Bajakovo.

U autobusima su bili putnici koji mahom putuju u Italiju za vaskršnje praznike, a hrvatska policija kasno sinoć dozvolila im je prolaz, prenijeli su beogradski mediji.

Prethodno je na graničnom prelazu Batrovci-Bajakovo skoro četiri časa hrvatska policija bez ikakvog objašnjenja zadržavala više od 20 srpskih autobusa da pređu granicu.

Policija je zabranila putnicima da stoje pored autobusa i prijetila im kaznom od 5.000 kuna, što je oko 670 evra.

https://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/Hrvatska-policija-satima-nije-pustala-srpske-autobuse-na-Bajakovu/535411

urkozamanje

Jebeni Hrvati. 

namenski

Нису јебени, него прави чувари правог правосавља: какво је то идење у срце католичког лицемерја и дволичности у сред православног Ускрса?

Еј, Србијо... :cry:

gospa buba

a shta su teli hrvati?

urkozamanje

Zemun. 

gospa buba

rano je.

Milosh76
a shta su teli hrvati?

Verovatno 200e po autobusu ili kolika im je vec tarifa. Nisu dobili, pa su morali da cekaju drugu smenu...

Da je pameti, pa da im se uzvrati ljubaznost, pa da i njihovi autobusi cekaju 4-5h bez nekog valjanog razloga, al jbg mi smo fini i kad nas ponizavaju

gospa buba

200 evara po autobusu se priijavi. mislim, skorije nisam chula da unija to radi na granicama carstva. imaju i onu gazdu :dry:

čekmeže
7 minutes ago, gospa buba said:

200 evara po autobusu se priijavi. mislim, skorije nisam chula da unija to radi na granicama carstva. imaju i onu gazdu :dry:

Ne znam kako je sad ali je pre na redovnoj Lastinoj liniji vozač na Horgošu skupljao koliko ko da za mađarske carinike.

Venom

Da, da. "Molimo da se skupi po 3e po putniku da prodjemo brze". Onda ides nazad istom linijom "Molimo da se skupi po..." da, da 3 evra... "da se skupi po 5 evra po putniku"... pitanje je za koga se tu skupljalo ;) 

Kreuz

Popularna čaša...

gospa buba

ne znam,  od kad je srbija bez crne gore da se to deshavalo, ali hajde, mozda greshim. a bracu treba prijavljivati, napismeno i zavedeno, jer smo isti i reagujemo iskljuchivo na kratak kanap. pre mi lichi da se neshto nisu dogovorili s drugarima s nashe strane kako treba, pa se malo vrte dok se opet ne dogovore :dry: