Jump to content
Mister No

Hrvatska

Recommended Posts

čarobni breg
9 minutes ago, namenski said:

Nikakav, pitaj koga 'oces.

Dok ce, kada si ti u pitanju, sa sve humanizmomtm koji demonstriras, trebati jos jedno max. 10 postova na Bosni, pa da sve bude jasno :ph34r: 

Ni najmanje me ne zanima šta će tebi i tvojoj sorti da bude jasno. A osoba koja napiše da mu je drago što je umrlo u najtežim mukama 45 000 ljudi je rekla sve o sebi.

ToniAdams
18 hours ago, InvisibleLight said:

nije atmosfera toliko drugacija da bi se koristio sarkazam

kod nas mozda ima manje retarda spremnih na ovakve akcije ko u nesretnom splitu, ali koliko je sve zatrovano i to drzava tolerise moze se videti po tome sto na rijalitiju sa nacionalnom frekvencijom u prajm tajmu idu non stop uvrede na nacionalnoj i rasnoj osnovi i to je ko dobar dan

ima negde klip sa svim tim uvredama, i to u zadnjih par meseci> hrvata iz splita zovu ustasa, muslimani se vredjaju na konto religije, 'sipac' takodje, momak iz konga je crncuga, u najboljem slucaju ugljesa i to je kao simpaticno i treba da je sretan. 

kad je bio veliki brat ex yu 2007. dvoje bilo izbaceno jer su pevali djurdjevdan a neki od takmicara bili muslimani. danas je najgora uvreda na nac. osnovi normalan arsenal u svakodnevnim svadjama

tako da, sadasnjim (duze vreme) vladama odgovara mrznja i sami je hrane necinjenjem, samo sto je kod nas to vise pasivna mrznja

Nije ovo sarkazam kao takav već citat izvesnih kolega tompsonobranitelja relativizatora. I bezobzira na rijalitije koje sam nekako preskočio, posle famoznog dočeka, ne mislim da je atmosfera uporediva, iako je i kod nas užas. 

MiddleClass

+1 na namenskog

Govna njemacka, italijanska i japnska su dobila sto su zasluzila. Steta sto vise domobrana nije krenulo put Blajburga no su promjenili uniformu. :fantom:

ArleKino
13 hours ago, čarobni breg said:

Ni najmanje me ne zanima šta će tebi i tvojoj sorti da bude jasno. A osoba koja napiše da mu je drago što je umrlo u najtežim mukama 45 000 ljudi je rekla sve o sebi.

Forfajtovali su ljudstvo kad su otišli na Istočni front.

Timmy

Malo sam iznenađen količinom naslađivanja Srbadije povodom svega ovog. Mnogi danima prskaju od sreće.

Čudno da nema hrabrih da zapucaju tamo, žrtvuju se ko ljudi, pa da svi mogu u glas: pa vi opet navijajte za Ustaše u fudbalu.

InvisibleLight
6 hours ago, ToniAdams said:

posle famoznog dočeka, ne mislim da je atmosfera uporediva, iako je i kod nas užas. 

nisam sigurna. mislim da je srbija dogurala do srebra na mundijalu docek bi bio sa jakim nacionalnim nabojem, sad ne bi pevao tomponov ekvivalent jer ga nema, al zamisljam proslavu mase gde bi 90% cinili mladi u svojim 20im, to su oni koji ne glasaju i ne setaju, oni koji su prema svim istrazivanjima orijentisani desno

al ok, to su utisci, a i tema je sigurno diskutovana kad je bila aktuelna

ToniAdams

Ma ne branim naš ološ, kod nas su ubili tatona, napali darka rundeka, tukli gejeve dok gazda nije zabranio.

Samo mislim da su komšije trenutno jedinstveni u ovom delu sveta, pošto je jedino kod njih fašistički narativ i zvanično podržan i prihvaćen.

Što se tiče proslava, pa bili su kod nas nekakvi košarkaši u više navrata i zaista se ne sećam bilo kakvom tompsonovom ekvivalentu, makar ne sa tako masovnom izvedbom. Možda grešim.

levi

naš ekvivalent Topsonu je Baja Mali Knindža, pevao se na dočeku 

bradilko

baja mali knindza peva po kafanama a ovaj puni stadione i cudi se sto mu ne daju pulsku arenu.

zvanicna hrvatska mlako ili uopste ne osudjuje ispade sa uvek prisutnim opravdanjima. to prati i pravosudje.

ipak je kod nas siri front osude ovakvih gadarija iako nedovoljno. mi smo umislili da smo mnogo bolji po tom pitanju.

InvisibleLight
9 minutes ago, ToniAdams said:

Ma ne branim naš ološ, kod nas su ubili tatona, napali darka rundeka, tukli gejeve dok gazda nije zabranio.

Samo mislim da su komšije trenutno jedinstveni u ovom delu sveta, pošto je jedino kod njih fašistički narativ i zvanično podržan i prihvaćen.

Što se tiče proslava, pa bili su kod nas nekakvi košarkaši u više navrata i zaista se ne sećam bilo kakvom tompsonovom ekvivalentu, makar ne sa tako masovnom izvedbom. Možda grešim.

tu se slazemo, u tome nas shiju zadnjih par godina

mada i kod nas cista gluma i taktika ovih na vlasti, ekipa sa pravnog i ostali se pritajili i cekaju momenat, ne reci dva puta

ToniAdams

Inače podnelo prijavu za uništavanje javne imovine protiv čoveka koji je dodao lj na ubi srbina

omiljeni
1 hour ago, bradilko said:

baja mali knindza peva po kafanama a ovaj puni stadione i cudi se sto mu ne daju pulsku arenu.

zvanicna hrvatska mlako ili uopste ne osudjuje ispade sa uvek prisutnim opravdanjima. to prati i pravosudje.

ipak je kod nas siri front osude ovakvih gadarija iako nedovoljno. mi smo umislili da smo mnogo bolji po tom pitanju.

pa kad  tommy gun ima bolje pesme :fantom:

namenski

"Dirljivo je gledati kako se cela politička scena takmiči u odbrani tekovina NOB-a osuđujući revizionistički govor predsednika Evropskog parlamenta. Može se reći da prema Tajaniju dižemo čelo, kročimo smelo i čvrsto stišćemo pest. Probudilo se bratstvo i jedinstvo Hrvata i Slovenaca, zajedno kao nekad se suprotstavljamo teritorijalnim pretenzijama. Ponovno su nam puna usta patriotizma. Tajani nas je ponovno podsetio ko su patrioti i domoljubi, a to su narodno oslobodilačka vojska, partizani, pod vodstvom maršala Tita. Više je Tajani napravio za edukaciju od svih kurikuluma i reformi obrazovanja", naveo je Bauk, preneli su hrvatski mediji. 

Sada je pravi trenutak da zapjevaju Thomsonke, pozdrave 'Za dom spremni' i pozovu se na svetle tradicije odbrane Istre i Dalmacije koju su tako efikasno branili Pavelic, Budak i kompanija...

Jebali ih Petar Drapšin i Boško Šiljegović i cela 4. armija JA...

Dalmacija i Istra da se vrate Italiji!

Pod hitno! :fantom:

precog

Istrani se jako dobro secaju Italijana i nisu rusili spomenike NOB-u. Imaju u Puli stalnu (mislim da je stalna?) postavku u njihovom istorijskom muzeju o NOB i tako tim stvarima. Dalmosi su pomalo zaboravni, taman im dobro dodje ovaj italijanski podsetnik :)

namenski

Ma znam, serem, onako od muke: umesto da se kurcimotm sopstvenom istorijom, i nabijamo im je na nos, obostranog dozivanja pameti radi, mitm sa tih prostora i iz tog perioda potezemo popa Djujica...