Jump to content
Mister No

Hrvatska

Recommended Posts

Cruella De Ville

a ja se danas naivna cudim, kako je moguce da dve firme [2 naziva, 2 delatnosti] posluju pod pod istim PIBom i maticnim brojem, kad gle susjeda dokle su odmakli:U Fondu 114 ilegalnih pečata

ZAGREB - Uprava Hrvatskog fonda za privatizaciju prijavila je Državnom odvjetništvu pronalazak 114 pečata u nezakonitom posjedu. Kako doznajemo iz izvora bliskih Fondu, internom istragom koju je naložio predsjednik HFP-a Tihomir Duvnjak otkriveno je skriveno ?blago? službenih pečata i žigova koji su zakonski trebali biti uništeni jer su izvan upotrebe. [...]Sada istražitelji otvoreno sumnjaju da je ilegalno zadržanim pečatima dio dokumentacije o upisu temeljnog kapitala tvrtki u privatizaciji - antidatiran, odnosno falsificiran. Riječ je o ?savršenom alibiju?, koji je naknadno mogao pokriti brojne nezakonitosti u privatizaciji. [...]Riječ je bila o neprijavljenim nekretninama, mahom na hrvatskoj rivijeri, koja danas vrijede pravo bogatstvo, a za koju tvrtke kupci nisu platile ni jednu kunu. Sada je pred Državnim odvjetništvom novi izazov. Pronalazak 114 ilegalnih pečata otvara mogućnost i naknadnog upisivanja vlasništva, o čemu će se, kako doznajemo, povesti posebna istraga.
tko je (sve) reko: revizija pretvorbe? pocece, cim pronadju pecat :lol: sta li ce tek ovde da ispliva :ph34r: sve je teze natjecati se s najdrazim susjedima -_-

Un-juice

Ofirao se Stankovic danas. Doveo Dezulovica u emisiju da pricaju o `ustaskim i partizanskim pickicama`, ali je snimio ranije i ubacio beepove. Kao da to isto nije mogao i prosle nedelje da uradi...

djordje geprat

dobar je bio dežulović danas. ozbiljna priča o dešavanjima u lori, zajebantski doživljaj ozbiljne priče o sopstvenom testisu, otkrivanje pozadine priče o strasnom zagrljaju u krevetu. i o tompsonu. gledao i slušao sa uživanjem.

kgmr
gledao i slušao sa uživanjem.
i ja :blush: kokoška sam, đavo da me nosi....evo par pesama, tamo gde sam slucajno otvorila knjigu:ZA THEODORANapisao židovski filozof da je poslije koncentracijskih logoranemoguće pisati poezijuNe znam za njegaal mene bogami krenulo.....HIMNAOnda smo ga skinuli do golai zalili petrolejema on se baš usromislim ono doslovnoOnda smo mu dali žlicicua pojede svoja govnaa on povratio sveOnda smo mu dali slamkuda popije tu smedu lokvicua on udario u placko pickicaOnda smo mu dohvatilicijevima od 12 colapo bubrezimada cujemo kako pjevašpa bejzbol palicamapo koljenimapjevaj majku ti jebema on bez glasapaoOnda smo ga zalili vodomgledao nas je žutoda nešto kaže krenuo jena vrh jezika bila mudva zubaugušio se zamalokretenOnda smo mu žiceinduktorskog telefonaspojili na penisštipaljkamai za jaja istozovi Beograd rekli smo mupozivni jedan jedanšta jedankurac jedan jedanizlaz je nula nulati-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-tiurlao je tresao seti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti-tiplakao jeplaceš pickoOnda smo ga polegli na betonraširili mu nogeotimao se svinjai ugurali mu petožilni kabelu šupakpjevaj, majku ti jebemcetnickuu pickuštagrgolja onusta punih zubane znam ja ništadjece mipjevaj djecu ti jebemLijepa nava domovinoculo se tihoglasnije majku ti jebemoj junavka vemvjo mivašta frfljašgovnopravoslavnostave svave djedovinoda bi vavdasretnabivaculo seStajali smo mirnos desnicom na grudimaoci nam se orosileko boce hladnog pivaNikad ljepše nijezvucala naša himna

dare...
Ofirao se Stankovic danas. Doveo Dezulovica u emisiju da pricaju o `ustaskim i partizanskim pickicama`, ali je snimio ranije i ubacio beepove. Kao da to isto nije mogao i prosle nedelje da uradi...
Da vidiš... Prošle nedelje me pita supruga: "šta ti to majke ti gledaš... Makni mi te vulgarnosti... (Let 3)".Dežulović je stvarno bio dobar i spontan...

djordje geprat
...evo par pesama, ......
danas u novinama, kratka vest. tomson u pazinu. 2000 ljudi. između ostalog uzvici "ubij srbina","za dom spremni" i, nešto za mene novo: "ubij(damira)kajina". dokle?

Ros
dokle?
dok je hrvata i hrvatske.EDIT: dok ne me zaskoce samo da dodam da ne mislim na sve hrvate. :) Edited by Rosbacher

ArleKino

Nacisti su po defaultu retardi, ali ovaj Thompson je čak i veći tupson nego što prosječan naci jest. Njegovi sljedbenici opet imaju sve osnove da im se imenuje kakav staratelj jer im je IQ 1 0. Jebote, on je došao Istranima pod ustaškim obilježjima govoriti kako njegov nastup brane oni koji ne žele da je Istra dio Hrvatske!? :unsure::lol::Hail: Na ove koncerte treba pustiti policiju sa pendrecima od 6 cola i onda: udri, narodna milicijo! I to po glavi, ruke će im trebati da tucaju kamen.

Teja
dobar je bio dežulović danas. ozbiljna priča o dešavanjima u lori, zajebantski doživljaj ozbiljne priče o sopstvenom testisu, otkrivanje pozadine priče o strasnom zagrljaju u krevetu. i o tompsonu. gledao i slušao sa uživanjem.
Jel ste ti i Kingpopins gledali istu emisiju, ti uzivao,ona skoro pa povracala?Ili su tu neke dve razlicite emisije po sredi?Ti nisi cuo poeziju koju je ona citirala?

djordje geprat
Jel ste ti i Kingpopins gledali istu emisiju, ti uzivao,ona skoro pa povracala?Ili su tu neke dve razlicite emisije po sredi?Ti nisi cuo poeziju koju je ona citirala?
ovde, porodično, imamo neku glupu naviku da se "uključujemo" u nešto što je već počelo. tako i ovog puta. prošlo je prvih 20tak minuta kada sam prebacio na HRT1. tako da ne znam za tu pesmu. ona je za uživanje samo zadrtoj ustašiji. opet, kingpopins kao izvor navodi: "tamo gde sam slucajno otvorila knjigu"meni je drago, kada se desi da hrvat na hrvatskoj televiziji otvara oči sunarodnicima i objašnjava da postoji crni đavo među njima. tu je bila drastična tužna priča o tome kako je srbin angažovao hrvata, branitelja, da mu sa sve oružjem čuva konobu od razularenih patriJota. i onda dežulović skonta čitajući novine da je taj domoljub zlikovac iz lore. a on lokao bevandu i lozu s njim.a uživao sam slušajući vickastog, pametnog čoveka koga se sećam iz predratnih vremena kada je "feral" bio podlistak "slobodne dalmacije" kao dela ekipe "ludež". eto, to je malo pojašnjenje. ja redovno pratim HRT, neke emisije su sjajne, u nekima nastupaju likovi sa mračnim idejama (tuđmanov sin nedavno) posle čega padam u depresiju. imam nešto rodbine tamo, znaš.

Mister No

Sretan Božić svima koji ga slave.

Edited by Mister No

*edited by mod
Sretan Božić svima koji ga slave.
Da li time sto stavljas svoj post na ovaj topic zelis da impliciras da samo Hrvati slave prvi decembarski Bozic?

Mister No
Da li time sto stavljas svoj post na ovaj topic zelis da impliciras da samo Hrvati slave prvi decembarski Bozic?
:blink: Ne, nego nisam naišao na odgovaraajući topik. U čemu je problem točno?

Mister No

Tako reci. ;)Ne pamtim kad sam zašao na chit chat.

Edited by Mister No