Jump to content
Mister No

Hrvatska

Recommended Posts

dillinger

e jebemu. šteta za tog franjića, mlad čoek...

Edited by dillinger

morgana
Na Dnevniku se, kao, updejtaju, ali ne govore ništa novo, osim da su iz auta izvučena dva tijela, pa su se fokusirali na Pukanićevu biografiju i njegovu, doduše, nikad dokazanu povezanost sa kriminalnim miljeom.Inače, precjenik države je, prema pravomoćnoj presudi, dužan isplatit izvjesnom odvjentiku Jurašinoviću visoku odšetu za duševne boli, pošto ga je javno uputio da se javi u uglednu psihijatrijsku ustanovu. A kako predsjenik baš rado štanca svoje verbalne bisere, danas je inflaciju usporedio sa dijabetesom, šeretski dobacivši kako "dijabetes na početku ništa ne boli, alii razara vitalne organe". Dijabetičari diljem Hrvatske cokću od oduševljenja na ovu usporedbu.
da prostis, ne vidim nista narocito problematicno u poredjenju. nije rekao da dijabeticare treba sasjec ko inflaciju.jel ima negdje da se potpise peticija da mirjana hrga sjase sa tv ekrana? obara mi secer. Edited by morgana

Eidyia
da prostis, ne vidim nista narocito problematicno u poredjenju. nije rekao da dijabeticare treba sasjec ko inflaciju.
A pa meni povlačenje takve paralele neukusno naspram ljudi koji boluju od toga, no to je naš šaljivi i vrckavi preCjednik, a ja jedna hipersenzibilna građanka. Ne, ozbiljno, usporedba mu nije ok, i ne mislim da je to samo do mog dojma, ako i je - so be it. Mada, eto, vjerojatno nije bilo iz zle namjere.A Mirjanica još jaše? Ja sam mislila da je izgubila autorsku emisiju :huh: Kako god, gledanje informativnog programa Nove tv i dalje fizički boli.Edit/ sarkazam removed, ipak volim Morganu. :D Edited by Eidyia

ArleKino

Da, sad se sjetih - Milan Vukelić je ubijen u blizini zgrade MUP-a u Banjaluci. Slučaj ima široke političke konotacije u kontekstu organizovanog kriminala (tačnije, građevinske mafije).

Nicol

prvi rezultati reforme pravosuđa

12.11.08. Let 3 na sudu bc633ceeda.jpg Sastav Let 3 završio je na sudu u Varaždinu. Skupina anonimnih građana tužila ih je, naime, jer su prije dvije godine svojim kontroverznim nastupom na gradskom trgu, prema njihovim riječima, povrijedili njihove osjećaje te remetili javni red i mir. Smatraju da oskudni kostimi kojima su prekrili genitalije i stražnjicu, odnosno njihovo pokazivanje, vrijeđaju njihove moralne osjećaje. Kako bi dokazali da je riječ o umjetnosti, Let 3 izveo je rekonstrukciju plesa koji su pokazali i na sudu ( :lol: ) Odbacili su da su remetili mir i vrijeđali moral građana. Glazbenike je poduprla i varaždinska vlast. U sudnici su proveli gotovo dva sata, no ništa nije presuđeno jer se svjedoci optužbe nisu pojavili. Presuda će biti izrečena sljedeći tjedan. Sve u svemu - građani koji su Let 3 doveli na sud zapravo su pomogli riječkoj skupini da uz pozornost medija najavi novi album.
danas sam poslušala i prletovo objašnjenje inkriminirajućeg nastupa, u kojem objašnjava kako su čepovi u stražnjici imali praktičnu svrhu, da im ne pobjegne kreatvina energija ili tako nešto

Otto Katz

Au

INJ - B. V. (19) iz Sinja prijavio je policiji silovanje koje se dogodilo u subotu ujutro oko 7 sati.Kriminalističkom obradom utvrđeno je da postoji osnovana sumnja da je nad njim kazneno djelo bludnih radnji počinio M. E. (51) iz Sinja.Kako neslužbeno doznaje Glas Dalmacije, B. V. je zajedno sa svojim društvom u petak navečer imao tulum u prostorijama sinjskog SDP-a. Malo je popio te je prespavao na podu.Sjeća se kad se ujutro probudio da ga je nepoznati muškarac mazio po goloj stražnjici. Policiji je prijavio silovanje te je otišao na pregled u ambulantu u Sinju, gdje mu nisu ustanovljene nikakve tjelesne ozljede.M. E. je uhvaćen nekoliko sati kasnije te je priznao da se samo malo mazio s B. V.Kod M. E. je pretragom pronađeno i 3,6 grama marihuane te manja količina streljiva. Zbog osnovane sumnje da je počinio kazneno djelo bludnih radnji, danas je biti priveden istražnom sucu županijskog suda u Splitu.

što su razvratni ovi SDPovci, c, c, c...Najveći bludnici grada Čikaga.

pacey defender

šta je streljivo?

Kudravi Gaucos
šta je streljivo?
Municija, apismeni. :)

pacey defender
Municija, apismeni. :)
u kontekstu ove priče, malo mi je bizarno da se priča o municiji... :D

Otto Katz
u kontekstu ove priče, malo mi je bizarno da se priča o municiji... :D
što, napisano je šta je nađeno. Tj. ono zanimljivo široj javnosti, vutra&streljivo. Slinavu maramicu, 50 lipa, otpalo dugme i kartu javnog prijevoza nisu pominjali. Meni je "u kontextu ove priče" najzanimljiviji ovaj dio: Malo je popio te je prespavao na podu. To je uvedeno u prvom dijelu dok je sve, je li, još normalno i regularno. Taj kvalifikativ - malo je popio. U stilu onih stilskih eufemizama karakterističnih za alkoholičarska društva, prijatelj dobre kapljice i sl. Frajer se po svemu sudeći naroljo, oždero, oletvio čim nije bio u stanju ni leći na spojene stolice, već se obeznanio gdje se i zatekao. Čuj, "malo je popio". Ma popio je on ohoho.

mioba

kakav je ovo džumbus na jadranu? aqua alta, globalno zagrevanje?ima li vesti sa hvara?

Eidyia
kakav je ovo džumbus na jadranu? aqua alta, globalno zagrevanje?ima li vesti sa hvara?
Kiša, olujna južina u kombinaciji sa niskim tlakom zraka. Gadno je duž čitavog priobalja, čini se da je najgore prošla Rijeka. :mellow: Otoke ne spominju, očito tamo nije neka velika frka.

Roger Sanchez

1, 2, 3, akcija!

yugomuzgradusabora540px-VH.jpgU ZGRADU Hrvatskog sabora, na Trgu svetog Marka u Zagrebu, oko 14 sati se zabio automobil, doznajemo iz PU zagrebačke.Crnim automobilom marke Zastava Yugo 45 se u pomoćna vrata sabornice se zabio 34-godišnji vozač R. K. Policija navodi kako nije riječ o slučajnoj nesreći, odnosno izlijetanju sa kolnika, već se vozač u zgradu zabio namjerno.Srećom, ozlijeđenih nema, a "kamikazu" je iz automobila izvuklo saborsko osiguranje. S obzirom da je odbio sam izaći iz automobila, nad njim su upotrebljena sredstva prisile.Automobil pregledali pirotehničariJoš uvijek se utvrđuju sve okolnosti događaja. što je 34-godišnjaka navelo na ovakav "atentat" na sabornicu, zasad nije poznato.Policija je blokirala područje oko zgrade Sabora, a razbijeni Yugo su pregledali policijski pirotehničari i pas dresiran za pronalazak eksplozivnih naprava. Vozač je završio u policijskoj postaji na kriminalističkoj obradi.Više detalja o ovom događaju bit će poznato nakon izvanredne konferencije za novinare koja će se u 15.30 sati održati u PU zagrebačkoj.