Jump to content
Mister No

Hrvatska

Recommended Posts

Mister No

Inače, pala je prva žrtva afere Indeks, a taj je, vjerovali ili ne, student. :Hail:

Roger Sanchez

Yo! Džaja in D Kroejša!

BIVšI predsjednik Crvene Zvezde čije je privođenje u lisicama nakon što je optužen za malverzacije prilikom transfera igrača u inozemstvo šokiralo Srbiju viđen je u Zagrebu u društvu Tome Horvatinčića.Dragan Džajić u posljednje se vrijeme bacio u građevinski biznis; bivši predsjednik Zvezde koji je nedavno dobio crnogorsko državljanstvo posjeduje nekoliko vrijednih nekretnina u Beogradu, a jedan veliki projekt u Crnoj Gori u fazi je realizacije. Stoga, nakon što je fotoreporter Večernjeg lista "uhvatio" Horvatinčića i Džajića kako obilaze gradilište na Cvjetnom trgu, brzo su počele kolati glasine kako će Horvatinčić svoj projekt na zagrebačkoj špici prodati Džajiću, odnosno onima koje je došao zastupati."Džajić je obiteljski prijatelj i družimo se već 30 godina. Ovo je bio samo prijateljski posjet", rekao je Horvatinčić za Večernji list na upit što je Džajić radio u Zagrebu, odnosno zašto ga je vodio na gradilište. "Zašto ne bismo išli na gradilište?", pita se Horvatinčić.

Roger Sanchez

Puki nam je puknul!!!! :o

Eidyia

Ček, znači stvarno je on? Sve je još bilo "neslužbeno" na vijestima. Izgleda da je s njim stradao još jedan novinar.Edit: evo na Dnevniku, istina. Atentat, auto bomba.

Edited by Eidyia

Roger Sanchez

Da, on i šef marketinga mu, u Lexusu stečenom mukotrpnim izdavačkim radom.edit: i novinarsko-uredničkim

Edited by Roger Sanchez

Nicol

a yebenti. sad očekujem da će premijer smjeniti ministre poljoprivrede i zdravstva. onda ćemo biti sigurni od ovakvih događaja bar još 2 tjedna. <_< btw. www.javno.hr tvrdi da je franić ranjen

Edited by Nicol

Roger Sanchez

Koliko su inače car bombs popularne kao metoda egzekucije u našim krajevima?Ne baš puno koliko ja pratim, više se cijene direktnije metode.

Aca
Koliko su inače car bombs popularne kao metoda egzekucije u našim krajevima?Ne baš puno koliko ja pratim, više se cijene direktnije metode.
Te direktnije metode nisu upalile.
Podsjetimo, prema Pukanićevim riječima, atentator je izvukao pištolj i dignuo ga iznad usmjerivši cijev prema njegovoj glavi. Prije no što je ispalio hitac, Pukanić se bacio na pod te ga je ispaljeni metak promašio i završio u izlogu trgovine Cmok. Vidjevši da nije obavio posao, napadač je repetirao ponovno pištolj, no on mu se, kako nam je tada ispričao Pukanić, zaglavio.
Mada...

Eidyia

Na Dnevniku se, kao, updejtaju, ali ne govore ništa novo, osim da su iz auta izvučena dva tijela, pa su se fokusirali na Pukanićevu biografiju i njegovu, doduše, nikad dokazanu povezanost sa kriminalnim miljeom.Inače, precjenik države je, prema pravomoćnoj presudi, dužan isplatit izvjesnom odvjentiku Jurašinoviću visoku odšetu za duševne boli, pošto ga je javno uputio da se javi u uglednu psihijatrijsku ustanovu. A kako predsjenik baš rado štanca svoje verbalne bisere, danas je inflaciju usporedio sa dijabetesom, šeretski dobacivši kako "dijabetes na početku ništa ne boli, alii razara vitalne organe". Dijabetičari diljem Hrvatske cokću od oduševljenja na ovu usporedbu.

ArleKino
Imaš pravo, meni na um pada tek Taib Torlaković, ubijen autobombom u Sarajevu. Bio je blizak mafiji iznikloj iz Zelenih Beretaka. Ostala ubistva su uglavnom bila metkovima - kod vas Ibrahim Dedić, Dino Pokrovac i Hodakica, kod nas Ramiz Delalić, Mladen Ćeho, Ratomir Spaić, Boris Govedarica i, još odmah iza rata, Nedžad Ugljen. (Motive sad ostavimo po strani.)

Mister No
Imaš pravo, meni na um pada tek Taib Torlaković, ubijen autobombom u Sarajevu. Bio je blizak mafiji iznikloj iz Zelenih Beretaka. Ostala ubistva su uglavnom bila metkovima - kod vas Ibrahim Dedić, Dino Pokrovac i Hodakica, kod nas Ramiz Delalić, Mladen Ćeho, Ratomir Spaić, Boris Govedarica i, još odmah iza rata, Nedžad Ugljen. (Motive sad ostavimo po strani.)
A onaj ministar u Bih, Hrvat je bio, mislim ministar mup-a... isto car bomb koliko me sjećanje služi.

ArleKino
A onaj ministar u Bih, Hrvat je bio, mislim ministar mup-a... isto car bomb koliko me sjećanje služi.
Uff, imaš pravo, hvala na dopuni - Jozo Leutar, doministar MUP-a. Poslije se dešavala farsa od suđenja sa svjedocima i nagradama za svjedočenje.Očito je tih ubistava i previše da bi ih čovjek sve popamtio.

Lale Gator

Meni pada na pamet još 1 primer: Radivoje Papović, nekadašnji rektor Univerziteta u Prištini, neuspeli atentat autobombom 1997. godine.

Kudravi Gaucos

Bio je i neko u "Vidimo se u citulji", ali nikako da se setim o kome se radi. Sve u svemu, mozemo slobodno reci da je auto-bomba prilicno popularna. Ne kao na bliskom istoku, ali nije da nije...