Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najbolje je ono "mi smo više nego prijatelji" pa kad nakloni glavu "dinu" na rame :D
mandingo nikada nije krio svoje emocije :Dali zaista, ova sezona je mozda i najbolja od svih :Hail: vrhunskih par epizoda, ali vrhunskih!
Link to comment

Fantastik! Ja se cak i rastuzio malo prilikom grupnog fotografisanja.Sto se mene kao velikog fana tice, voleo bih da se serija zavrsi sa petom sezonom i da time zlatnim slovima bude upisana u jedan kult koji odise enormnom hrabroscu a koji nije tu zbog novca vec zbog nas koji se njime odusevljavamo.Cak iako se sve produzi van unapred isprogramirane serije od pet sezona, Supernatural ce zauvek biti najhrabrija serija koja se prikazivala.

Edited by nixolaus
Link to comment

arhandjel je to, ne citas soapstenja kluba.moram priznati da sam bio skeptican kada sam video da si indorsovao seriju jer sam se rosno zajebao sa sinovima bezvlasca i istinskom krvi.kolko su dobre prve sezone, jel ludilo konstantno ili se moze nesto preskociti?

Link to comment

Ludilo je konstantno, a kvalitet progresivno raste iz sezone u sezonu.Svako ko ima vremena nece imati potrebe da preskace i jedan minut serije. U pocetku su serije zanimljive i strasne (horor strasne), da bi postale zanimljive i mastovite (funny mastovite), da bi na kraju postale zanimljive, mastovite i napete (na jedan moderan biblijski nacin napete).Neces ni primetiti trenutke preokreta u toj evoluciji jer serija je takva da zvace vreme na nekriticki, a vrcav nacin. Svi iz mog okruzenja koje sam navukao na seriju su se tako ponasali.---+ Cisto da znas, serija se nije svidela jednom mom ortaku koji voli Prison Break, Ocajne Domacice i Seks i grad. Kao i dvema ribama koje sad onanisu na True Blood. TB nisam gledao, ali dojmim da je opako sranje, i da je SN sa svojom hrabroscu i bezgranicnoscu nesto skroz suprotno od te u najavi girli serije.

Edited by nixolaus
Link to comment

i iz pilota deluje da sve to vredi. dobra serija, avatarabilna, ne pokusava na silu da bude kul, a opet jeste zbog zdrave zajebancije, plus sto ovi nisu beta kmezavci. sat & sati zabave slede

Edited by Hustler
Link to comment

pogledao prvu epizodu, svidja mi se. ne znam sta mi je, inace ne podnosim takve price, vampire i tako te zajebancije, a evo posle true blood i supernatral mi se svidja.tesko mi se navici na onog lika iz gilmore girls [valjda se u supernatural zove sammy] u ovakvoj ulozi. a i onaj drugi brat mi je poznat odnekud, ali ne mogu provalit odakle

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
pogledao prvu epizodu, svidja mi se. ne znam sta mi je, inace ne podnosim takve price, vampire i tako te zajebancije, a evo posle true blood i supernatral mi se svidja.tesko mi se navici na onog lika iz gilmore girls [valjda se u supernatural zove sammy] u ovakvoj ulozi. a i onaj drugi brat mi je poznat odnekud, ali ne mogu provalit odakle
Smallville? Ladno si gledao svaku WB seriju, right? Prosto je neverovatno da nikad nisi probai supernatural. Meni je nesto najbolje sto trenutno ide na TV.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...