Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Veceras pocinje peta sezona u kojoj se potajno ocekuje duel boga i djavola 1 na 1.Uvod u drugu epizodu:

Castiel tells Sam and Dean that he is going to search for God, who will be able to defeat Lucifer.

:Hail:

Edited by nixolaus
Link to comment

Prema onom countdown-u na eztv trebala je da pocne juce. Danas sam se sat vremena otkinuo od trazenja po torrent i host sajtovima, dok nisam otvorio tv.com... :lol: Ima i 1 sneak 1. epizode na youtube-u, ali je ocajnog kvaliteta posto je sniman mob. telefonom na comic con-u.

Link to comment

Zaboravio sam jos 1 stvar...

Prema casting spoilerima u 2. epizodi pete sezone (nadam se i vise) se ocekuje povratak Alone Tal kao Jo Harvelle. :wub: Meg Manning (Veronica Mars), Jo Harvelle (Supernatural) ili Alona Tal (RL).... I'm game!!! supernatural-alona-tal27.jpg

edit: ubacio u spoiler.

Edited by mandingo
Link to comment
  • 2 weeks later...

Srce hoce da mi eksplodira :cry:

Cool epizoda bese poslednja. Smeta samo aberacija od glavne radnje.

I vec sada mi je nekako krivo sto djavola nije odradio lik koji je u prosloj sezoni bio Alister u drugom izdanju. Lik je personifikacija djavola iz najtananijih djecackih strahova.

Link to comment
Zaboravio sam jos 1 stvar...

Prema casting spoilerima u 2. epizodi pete sezone (nadam se i vise) se ocekuje povratak Alone Tal kao Jo Harvelle. :wub: Meg Manning (Veronica Mars), Jo Harvelle (Supernatural) ili Alona Tal (RL).... I'm game!!! supernatural-alona-tal27.jpg

edit: ubacio u spoiler.

e jeste da si gej, ali imas oko za dobro meso! :Hail: sada cekamo da neko producentima javi da ta plavusica treba da bude standardni deo ekipe uz mogucnost snimanja iste sa sve manje i manje odece!
Link to comment

Nisam siguran kakav ugovor ima sa producentima, ali bih, naravno, voleo da je vidim u svakoj epizodi. Alona rulzzz!!! :wub: Mala trivia: Nedelju dana pre nego sto je Rob Thomas zatvorio casting calls za Veronicu Mars, Alona Tal je bila glavni kantidat za ulogu Veronike. Tada su sve ostale (glavne) uloge vec bile podeljene... unfortunately po Alonu, tada se pojavila Kristinica™. Karakter Meg Manning nije uopste bio u originalnom scenariu, vec je Thomas to dodao, zato sto mu se Alona svidela.

Link to comment

On je novajlija :Hail:

Kakav fantastican kraj trece epizode :Hail: S tim da malo preterase sa Kastielovim andjeoskim nepoimanjem zlog mesta kakva je kugla zemaljska. Sve u svemu tuci ce se do besvesti Miha i Lucika. :ziga:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...