Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

kako bre najgora sezona?misim jeste bilo dosta neprijatno sa dedom Samjuelom na pocetku i do pola pa su se kasnije zapetljali u dilove ko pile u kucinu ali mi nekako najbolji vajb bio..mozda jer Semi nije bio patetican vise od pola serijala  :lolol:

i dobre su bile nezavisne epizode..ona kad su bili oni u stvarnom svetu je bila kul

 

 

a od ponedeljka pocinjem da radim tako da cu verovatno malo usporiti sa stizanjem vas  :lol:

Link to comment
  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Haha, super je ova poslednja. Stand alone, smešno.

 

Ali, jedno filozofsko pitanje - šta biste vi radili u takvoj situaciji? Vrlo zajebano i pretpostavljam da zavisi od ostalih životnih okolnosti. Ja mislim da bih ostao.

Link to comment

dobro se zavrsio 8.serijal..ali kao da se nesto desilo od S08E13 kad su nasli pradedu i men of leters,kao neki shift u atmosferi a i radnji,skrasili se..kao da su postali malo praznjikavi..nemam pojma..ali napet kraj serijala i napet pocetak 9.

samo mi ide na zivce to skretanje radnje u sred zezanja..imaju dobru epizodu,radnju,sve moze lepo da eskalira i kulminira a oni u sred odvalce paznju,shiftuju radnju i smore sve..kao kad imaju Croulija vezanog,treba da zatvore veta pakla i Din kao ode sa Cassom da nemam pojma sta radi..

Link to comment
  • 3 weeks later...

e smorili su za medalju u 9. serijalu..sve se nesto razvodnilo,razvuklo,zapetljalo..ppfff...a dobra im je prica i ima potencijal ali ne znaju da je voze pa to ti je

i hoceli se onog Croulija resiti danas...cak mi je i njega postalo zao i postao mi simpa  :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...