Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

Hm, sad vidim da nisam ništa piso a teo sam. Ove poslednje dve su očigledno bezidejno otaljavanje, ali je meni bilo baš super. Daleko bolje nego ono besmisleno lutanje u šestoj sezoni.

 

Koga beše još nisu skenjali od mejdžor igrača? Vanpire i?

Link to comment
  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

joj gledam finale prvog serijala i cale je smorio za medalju,ispatetisao je za sve pare..negledljivo..bukvalno premotavam i gledam na preskok da dodjem do kraja kad sam vec dovde stigla,imam jos jednu do kraja bla  :yucky:

Link to comment

Aha, to je rani Supernatural. U recimo prve dve sezone su se furali na ozbiljnost, tek posle su počeli da se opuštaju i uhvatili formulu i postali ovako kao sad, najbolji na svetu.

 

Iako je prva glavna priča završena u prvih pet sezona, drastična je razlika u pristupu između, recimo, četvrte i pete. A od pete i posle, pogotovo od sedme na ovamo se debelo zajebavaju.

Link to comment

ahahaha a jbga ja pocela od pocetka..i jeste cudno blago naivno sa izlivima patetike ali ima nesto u njima pored toga sto su hot as hell :p...a da preskacem onda?da odem odmah na koji serijal?

Link to comment

ahahaha a jbga ja pocela od pocetka..i jeste cudno blago naivno sa izlivima patetike ali ima nesto u njima pored toga sto su hot as hell :P...a da preskacem onda?da odem odmah na koji serijal?

 

Da preskačeš epizode Supernaturala? Pa to je kao da pitaš da li da preskočiš neki otkucaj srca ili udisaj vazduha ili zrak sunca starog 10 miliona godina koji ti pada na lice ili korak na ulici...

Ne preskači ništa, samo će ti se uvući pod kožu.

 

edit: Ma, preskači slobodno ako hoćeš, ali ćeš možda izgubiti nit glavne priče, koja je do jaja, a i ovako i onako ćeš se vraćati na to preskočeno kad se navučeš.

Edited by Lrd
Link to comment

Da preskačeš epizode Supernaturala? Pa to je kao da pitaš da li da preskočiš neki otkucaj srca ili udisaj vazduha ili zrak sunca starog 10 miliona godina koji ti pada na lice ili korak na ulici...

Ne preskači ništa, samo će ti se uvući pod kožu.

 

edit: Ma, preskači slobodno ako hoćeš, ali ćeš možda izgubiti nit glavne priče, koja je do jaja, a i ovako i onako ćeš se vraćati na to preskočeno kad se navučeš.

 

:D

necu preskakati,zakuvalo se..svidja mi se..ja se izvinjavam....,misim nisam ni planirala da preskacem ali kad kaze da je ko fanki dzi :(

Edited by ivy
Link to comment

aaa kad bre prestaje patetika?

misim gledala epizodu u kojoj Semi zbari onu vukodlakicu i padne i prvi sexs u seriji i sve ali braateee patetika je naplatila za sav seks i golisavog Semija :p

ponovo premotala pola :(

Link to comment

meni semi isti boskic iz drzavnog posla...dobro se zavrsio drugi serijal..valjda ce biti sve manje patetike..

 

Esu tad beše navatali Azazela? Sad kreće prava drama, ozbiljno kidanje. Novi likovi koji će postati standardni. Sad polako serija počinje da ulazi u ono što svi najobožavamo. Blagiš se tebi.

Link to comment

Esu tad beše navatali Azazela? Sad kreće prava drama, ozbiljno kidanje. Novi likovi koji će postati standardni. Sad polako serija počinje da ulazi u ono što svi najobožavamo. Blagiš se tebi.

 

da,ubili ga na mrtvo..e dobro je da pocinje..iako mi i ovo do sad bilo kul :p

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...