Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

pogledao danas finale. bit anticlimactic, ocekivao sam epski sukob na kraju sezone. no, sve u svemu 1 pozitivna ocjena. i za izbor glumaca. i glumica.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

pogledao danas finale. bit anticlimactic, ocekivao sam epski sukob na kraju sezone. no, sve u svemu 1 pozitivna ocjena. i za izbor glumaca. i glumica.
Pa finale t.j. klimax se proteze i na 2. sezonu... videces, uostalom.
meni sada vec ta kicma prica strasno davi i zbog toga su kraj 3. i pocetak 4. sezone odvratni. zapravo, sporedne epizode se te koje su dobre
Izgleda zato gledas po 5-6 (pretpostavljam) epizoda na dan. Da brze dodjes do sporednih!? :P
Link to comment

hehe, za dorucak pogledam it's always sunny.... ubacim par epizoda supernaturala i uvece se potrudim da pogledam carnivale :D....sa druge strane pukao sam sa ucenjem i gledanjem filmova

Link to comment

stigo sam vas. kada se ne jebavaju sa paklom i nebesima stvarno su odlicni. ta zavrsnica je uvek problem jer su ubistva uvek slicnatrikterovska epizoda je kao i uvek odlicnapost-92-1260836975.jpgsad svi zajedno cekamo 21. januar i novu epizodu :)

Edited by Hustler
Link to comment
  • 2 weeks later...

danas zavrsio drugu sezonu. dobro je. mislim, nije bash da me serija oborila na dupe, ali generalno, svidja mi se. dean je car. i ovo finale mi je bilo malo bla. opet sam ocekivao spektakl, a nekako se nista narocito nije desilo do 10 minuta prije kraja.

Link to comment
  • 3 weeks later...

chisto da prijavim, zavrsio i trecu sezonu. vishe mi se svidja od prve dvije, tj, chini mi se da je svaka bolja od prethodne. a sudeci po prvoj epizodi cetvrte, taj trend ce se nastaviti. mozda najjacha epizoda do sada uopste je ona groundhogdayolika kad dean gine vishe puta. ona engleskinja, bella, me uzasno nervira. valjda je i definitivno crkla. tj, glumica je uzasno losha [ne mislim fizicki, jelte].

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...