Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

dobro true blood je makar meni bio tezak baalovski zabavljacki kic. ovo je dosta iskrenija stvar. zasad jedina zamerka koju imam je sto im ljudi suvise lako daju ispovesti, sto duhovi postanu dosta produktivniji kada oni dodju na lice mesta i sto se lako izvade kada im provale cover. to daje smooth ride osecaj, a u stvari se pisci nisu hteli baktati sa trazenjem boljih resenja. naravno, plus strana razbija sve ovoinace ne zelim da mnogo kenjam (too late for that, is suppose :D ), ali lik koji je radio kameru u trecoj epizodi je jebokevan. vatao sam screenshotove

sshot00006.jpgsshot00007.jpgsshot00008.jpgsshot00010.jpg

Edited by Hustler
Link to comment
  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Smallville? Ladno si gledao svaku WB seriju, right? Prosto je neverovatno da nikad nisi probai supernatural. Meni je nesto najbolje sto trenutno ide na TV.
nije smallville, nisam nikad to gledao dulje od 2 minuta. ne znam koje su WB serije, veronica? ne znam koje josh postoje. vjerovatno sam gledao nesto njihovo, no nisam obracao paznju na to da je WB u pitanju...ne znam, na imdb nema nijedan naslov koji mi se chini poznat, ne znam odakle znam deana [btw, ovaj drugi se, ako se dobro sjecam, u gilmore girls zove dean. not that it matters, samo mi pade na pamet :) ]. mozda sam samo umislio da mi je poznat. blah, who cares.sto se true blood tice, jeste, ima bash onako jeftinih, kich momenata. ali meni se chini da i to rade vrlo svjesno, da ima poprilicno sprdnje na rachun vampirskih filmove uopste, a i na sopstveni rachun.
Link to comment
Prosto je neverovatno da nikad nisi probai supernatural. Meni je nesto najbolje sto trenutno ide na TV.
@gervasiusStvarno nisi ovo gledao ranije?Za trenutak sam pomislila da sam greškom otišla na prvu stranicu ovog topika, kad ono današnja diskusija. Ma, nema veze, videćeš da je serija sjajna.
Link to comment
nije smallville, nisam nikad to gledao dulje od 2 minuta. ne znam koje su WB serije, veronica? ne znam koje josh postoje. vjerovatno sam gledao nesto njihovo, no nisam obracao paznju na to da je WB u pitanju...
Ma salio sam se. :lol: Inace, od poznatijih WB serija imas, recimo... Felicity, Buffy, Angel, Dawson's Creek, Gilmore girls itd. Veronica je tehniki UPN serija. Zavidim tebi i hustleru sto sad pocinjete prvu sezonu. Good times.
Link to comment
Ma salio sam se. :lol: Inace, od poznatijih WB serija imas, recimo... Felicity, Buffy, Angel, Dawson's Creek, Gilmore girls itd. Veronica je tehniki UPN serija. Zavidim tebi i hustleru sto sad pocinjete prvu sezonu. Good times.
bitch. od svih tih, gledao sam gilmore girls dok su ranije isle na hrtu. a i felicity par epizoda :lol:elem, provalio sam odakle mi je dean poznat - ten inch hero
Link to comment

Ta američka kola su, po običaju, najslabija stvar u svim američkim filmovima/serijama. Nije mi jasno zbog čega glorifikuju te svoje krševe, a svako ko može vozi Tojotu, BMW, Leksus ili Mečku.

Link to comment

prva sezona 'nako, okej sve u svemu. druga bas osetno bolja, donekle su prevazisli scenaristicke probleme. najvise smaraju unutrasnji i konflikti izmedju vincestera, ali i semov antitalenat koji povremeno pokazeDean-Winchester-dean-winchester-6170492-750-600.jpg dean je bog

Edited by Hustler
Link to comment

da, prva sezona malo pati od hausemditisa sto se tice konstrukcije epizoda, plus sto mozes kapirati sta ce se desavati po tome koliko je ostalo vremena do kraja epizode. ja sam i premotao neke da uhvatim najbitnije delove i par gegovamedjutim u 2 sezoni pocinju se dobro zezati sa scenariom. sada gledam epizodu sa profom koji je skocio sa zgrade gde dean i sam paralelno pricaju svoje verzije. stvarno su iskoristili mogucnosti formata do maksimuma. plus se izmedju ubaci dosta epizoda koje imaju veze sa 'glavnom pricom'

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...