Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

Zapravo sam hteo plasticnije reci da se ne moze i ne sme Supernatural poistovetiti sa prvih desetak epizoda iz prvog serijala, a sto se cesto desava, jer to je direktna vuglarizacija na vise nivoa ovog svojevrsnog sakramenta i ljudi koji se celom oposumu ponizno klanjaju. ;)
Pa ni te prve epizopde nisu loše, sticajem okolnosti ,letos dok sam bila na odmoru, naletela sam na opskurnom kanalu Pink family na reprizu 1. sezone,i ponovo odgledala desetak epizoda. Naravno priča se još nije razradila,likovi se nisu uhodali, mada je potencijal uočljiv. Zato se nikako ova serija ne može podvesti u popodnevnu zanimaciju za decu.Još jednom sam odgledala ovu poslednju, stvarno je extra.Braća Vinčester :wub: :wub: :wub:
Link to comment
  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakva eksplicitna po( r )uka o stetnosti obozavanja idola i lozenja na selebritije, s posebnim osvrtom na obracun s istim! :lol: sjajan kasting, nema sta ^_^

Edited by Cruella De Ville
Link to comment
Dekapitirana Paris Hilton :Hail:I sama ideja da je Paris Hilton balkanski šumski bog Leši, koji se hrani krvlju svojih obožavatelja...:Hail: Jbt, kakav vrh!
"not since they cut down my forest and build yugo plant" :lol: :lol: :lol::Hail:
Link to comment
  • 4 weeks later...
Pa, greota je ovu epizodu ostaviti bez komentara.... :Hail: :Hail: :Hail: Dr. Sexy M.D. i CSI Caruso style. Genijalno.
jedna od najjacih epizoda koje su uradili! umro sam od smeha kada Dean popizdi na naocare :Hail:
Link to comment
Pa, greota je ovu epizodu ostaviti bez komentara.... :Hail: :Hail: :Hail: Dr. Sexy M.D. i CSI Caruso style. Genijalno.
Ne pamtim kada me je nešto tako razveselilo kao Dr Sexy i dr Elen Pikolo :lol: :lol: :lol: :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...