Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fenomenalna epizoda.. Dean vs. Dean, Dean vs. Sam/Satan. :Hail: :Hail: :Hail: Naravno, u U.S. of A. to niko ne gleda. Kako stvari izgledaju, ovo ce biti poslednja sezona brace Winchester.

Link to comment
Naravno, u U.S. of A. to niko ne gleda. Kako stvari izgledaju, ovo ce biti poslednja sezona brace Winchester.
Nažalost ovo je zadnja sezona.
nece valjda da mi uskrate paklene seanse s vincesterima, kako cu bez dina :cry: *sam: i will kill myself before letting you in.lucifer: and i`ll just bring you back.:lol: btw. mogli su boljeg frajera za lucifera da nadju, mada nije ni ovaj tolko rdjav -_- Edited by Cruella De Ville
Link to comment
Ha, evo skidam prvu epizodu prve sezone, ubedili ste me. Ako mi se ne svidi, ne gubim nista, ako mi se svidi, imam pred sobom hrpu epizoda!
Dragi vasudeva, najveci (ovo uzeti uslovno) problem Supernaturala je prva polovina prve sezone koja odskace od onoga sta je Supernatural zapravo, a to je super nelinearna apokalipticna serija koja razara tkiva, bogohuleci u svim smerovima jako i do kraja. Bog je mrtav.. andjeli su zli.. arhandjeli nemarni i svrsishodni ismejavanju.. su samo neka od iznenadjenja koja te cekaju u zadovoljstvu koje licno ti mozes da otvoris.Da bi sve to dobio moras malo da se zrtvujes i da popijes prvih desetak epizoda, koje u formi tinejdz sapunice prikazuje bracu koja krstari SAD-om i na jedan moderan nacin isprasuje turove monstrumima, cije poreklo varira od najplodnijih mitoloskih kreacija starijih naroda nase prebogate planete (veruj mi nece ti biti lako kada te sustigne adjana iz albanske narodne proze) do urbanih legendi Amera, Engleza i Zabara.S tim da ako volis one izistinske horore, ako znas da ih gledas na pravi nacin, zrtvovanje o kom ti govorim, nije nista drugo do uzivanje u full carima ovog zanra. Moj je slucaj da ne volim horore, da mislim da su nacelno za malu decu, jer samo njih mogu i uplasiti (priznajem, povrsno im pristupam), ali da su mi se kosti do zla boga tresle na uvodne detalje Supernaturala.Da ne tupim, moj savet: Po jedna epizoda nocu na pocetku, dok se dizna ne otvori, i dok spontantno ne krenes da vezujes epizodu za epizodom u kratkim nocnim/jutarnjim satima.Nadam se da ces postati deo jedne male, ali srecne familije. cool.gif Edited by nixolaus
Link to comment

 

S tim da ako volis one izistinske horore, ako znas da ih gledas na pravi nacin, zrtvovanje o kom ti govorim, nije nista drugo do uzivanje u full carima ovog zanra
Ja toliko volim horor da uzivam i u losem filmu/seriji a nekmoli u kvalitetnim uradcima, tako da cu, drzim, tu zrtvu stoicki podneti  :) I hvala na fenomenalnom postu, uz licno pitanje: da li si razmisljao da potrazis svoju finansijsku srecu kao misionar neke prozelitske sekte? Kad ti vec ide... :lol:
Link to comment

sta bre po jedna epizoda nocu na pocetku?! ja sam se svojevremeno raznela s prve 2 sezone za nedelju dana i postala ovisnica.elem, pocetak 4 epizode tekuce sezone je izvanredan,

s nagalskom na bisokopski repertoar na kojem stoji "route 666" i muzicku podlogu scena kad vojska temeljno reseta zombije!

^_^edit: spojler

Edited by Cruella De Ville
Link to comment
da li si razmisljao da potrazis svoju finansijsku srecu kao misionar neke prozelitske sekte?
Vasudeva bezobrazni laskavce ;)
sta bre po jedna epizoda nocu na pocetku?! ja sam se svojevremeno raznela s prve 2 sezone za nedelju dana i postala ovisnica.
Zapravo sam hteo plasticnije reci da se ne moze i ne sme Supernatural poistovetiti sa prvih desetak epizoda iz prvog serijala, a sto se cesto desava, jer to je direktna vuglarizacija na vise nivoa ovog svojevrsnog sakramenta i ljudi koji se celom oposumu ponizno klanjaju. ;) Edited by nixolaus
Link to comment

pa jeste, ja sam, recimo, pocela da gledam s predubedjenjem da, s obzirom na temu, ne moz da ne bude naivna decja serija, al sam srecom pogresila.nego, bre, ova poslednja epizoda je vr vrova!sam u belom jazz odelu & cipelama :lol: a o 2 dina da ne govorim, mrnjau...edit: + razvratni smrtni kastiel-toliko toga :wub:

Edited by Cruella De Ville
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...