Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

serije u kojima pobise gomilu likova na kraju prethodne sezone :unsure: najvise me kopka za Criminal Minds...
Verovatno misle da je to jedini nacin da 3 skoro identicne serije, zadrze rejting. Sto se criminal minds tice....

I mene kopka ali sam cuo da, ili the jeep ne pripada nekom od glavnih junaka, ili da ce se eventualno povredjeni glavni junak, brzo oporaviti.

Edited by mandingo
Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sto se criminal minds tice....

I mene kopka ali sam cuo da, ili the jeep ne pripada nekom od glavnih junaka, ili da ce se eventualno povredjeni glavni junak, brzo oporaviti.

pa jedino ono prvo, posto koliko me secanje sluzi, ono je bas dobro puklo

Link to comment

Alo! Fringe! Zaobiđite me sa tim šatro krimi serijama koje traju po 14-27 sezona.Druga epizoda Fringe-a vrlo solidna, makar po mom mišljenju. Makar mi se svidela ideja. Najjače je kada je matori profa rekao sinu "Son...when have you lost your imagination?" :DBTW, Profa™ je pravi Moreira. Hebe kevu. Ekstremno mi se dopada kako čovek glumi. To je to, tako bi i trebao da deluje u suštini dobar naučnik oslobođen nakon 17 godina u ludari jer su njegovi eksperimenti doveli do sranja...edit: jaka™ je bila i scena kada se matori oduševio grejačima za bulju u kolima :Hail:

Edited by Filipenko
Link to comment

Malo smeta što je zaplet predvidiv je imaju malo likova pa je, recimo, bilo za pretpostaviti da postoji neka veza između profinog kolege i ubice.Nadam se da će razviti radnja u više paralelnih priča.

Link to comment

Suviše razmišljaš o autorima, producentima, scenaristima...Kvara u avionu nije bilo, čak se avion bezbedno spustio :D Nikakvih posledica po dalju radnju u drugim epizodama nema, tako da - ne boj se, nećeš morati da se smaraš sa avionima :)

Link to comment

Vishe sam se zezao, jer sam imao pametnija posla, mada mi je Abrams - avion veza proshla kroz glavu.Zanimljiv je pilot, mada nije nishta preterano originalno, a ima i loshih strana. Na primer, glavni glumci su fantastichno ochajni, posebno zenka. Dodushe, pozeljno je da nastave s ubacivanjem neophodnosti da se skida i ulazi u bazen, ma iz kog razloga.

Edited by Venom
Link to comment

Meni se ovo nekako sve manje svidja, ne kazem da necu gledati i dalje posto ponuda i nije neka, ali to definitivno nije to. Neuporedivo sa Dosije X-om. Dosije X je imao neki smek u odnosu na ovo, ovo je samo skupa produkcija i nista vise. Sto se poredjenja sa Lostom tice, tek su tu suvisni komentari. :DInace, mnogo me nerviraju oni trodimenzionalni natpisi lokacija.

Link to comment
Inace, mnogo me nerviraju oni trodimenzionalni natpisi lokacija.
:lol: meni je jedino TO dobro u seriji.ali opet ja sam samo gledo pilot ...cekam da se skupi 2-3 i onda da je ocenim
Link to comment

Pa već su izašle tri epizode, a za dan će i četvrta :)Ne znam, treba videti kuda će voditi glavna priča. Da sam Dosije H ocenjivao nakon prve 3 epizode, svašta bi bilo :) Molim malo realnosti. Naravno da kada poredimo sa Dosijeom H imamo u glavi kompletnu seriju i sva dešavanja u njoj. Epizoda na epizodu, meni je ovo daleko bolje, a ko averuje™ neka ponovo odgleda prve 3 epizode H-a. Što ne znači da će i cela serija biti bolja, treba videti u kom će pravcu ići. Samo da ne bude vanzemaljaca, sve ostalo je dozvoljeno.Naučna hipotenuza™ koja objašnjava vizije - vrh, brate™! :D

Link to comment

Mesavina vise serija, za sada nije bog zna kako super zanimljivo, al ajde. Da im damo jos malo sanse. Predvidljivo, resenje se uvek dobije, vecita zavera korproracija, cia bia i slicne organizacije sto javne sto tajne, uvek nesto iznad, uvek neka prevara.. Mutacije su dobra fora, ali gledanje u oci mrtvacu da se vidi poslednja slika... to je ipak malo...previse. Kao i caskanje sa covekom u komi ili mrtvacem 6h nakon smrti (zasto bas 6?)... Ali videcemo...

Link to comment
Pa već su izašle tri epizode, a za dan će i četvrta :)Ne znam, treba videti kuda će voditi glavna priča. Da sam Dosije H ocenjivao nakon prve 3 epizode, svašta bi bilo :) Molim malo realnosti.Naravno da kada poredimo sa Dosijeom H imamo u glavi kompletnu seriju i sva dešavanja u njoj. Epizoda na epizodu, meni je ovo daleko bolje, a ko averuje™ neka ponovo odgleda prve 3 epizode H-a.
Hteo sam reci da mi je X od samog pocetka imao neki smek koji Fringe nema. Zanimljivije su mi sf price u kojima se odgovori na paranormalno traze u nekim pustinjama, zabitima na kraju sveta, nekim misterijama koje sezu jos od nastanka civilizacije i tajnama koje se skrivaju vekovima. Neke drevne misterije, bar meni deluju mnogo primamljivije. Steta sto su pred kraj upropastili seriju... No dobro, to je vec stvar ukusa. Iako je neizbezno poredjenje ove dve serije, poenta je da iako mnogo lice, od cele te misteriozne atmosfere u Fringe ja nisam prepoznao nista jer se sve zakuvalo u ultra mega giga fensi labaratoriji Masiv Dajnamika, gde je opet neizbezna paralela sa Lostom i Darma Inicijativom. Od samog starta su isli su na oproban recept privlacenja publike, sa veoma agresivnom reklamnom kampanjom.Ali opet, nije sve tako crno...Povod svega ovoga je 4. epizoda koju sam veceras odgledao, i koja mi se svidela mnogo vise od 3 predhodne.Sto se mene tice, ovo je slobodno mogao biti pocetak serije, pilot epizoda. Ono do sad vidjeno, deluje mi nekako nebitno naspram ovoga, mogli su sve to strpati u 3 minuta, a ne 3 epizode.Nadam se da ce se drzati ovog plot line-a, onaj celavi me je zaista zaintrigirao. I sama epizoda se zove The Arrival, pa ovo nekako dozivljavam kao uvod u pricu...Jel sutra skidamo novu, kojim danom se emituju epizode? Edited by mr@ki
Link to comment
Hteo sam reci da mi je X od samog pocetka imao neki smek koji Fringe nema. Zanimljivije su mi sf price u kojima se odgovori na paranormalno traze u nekim pustinjama, zabitima na kraju sveta, nekim misterijama koje sezu jos od nastanka civilizacije i tajnama koje se skrivaju vekovima. Neke drevne misterije, bar meni deluju mnogo primamljivije.
Takođe, zato i čitam Marti Misteriju.
Jel sutra skidamo novu, kojim danom se emituju epizode?
14. je sledeća epizoda, sada je bila minipauza.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...