Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

Meni je za sada serija zanimljiva, imao sam tu bojazan da ce biti rip off, X-files-a, ali hvala svevisnjem na tome pa nije ispalo tako. (barem dok se ne pojave vanzemaljci)Ludi profa Walter mi je ubedljivo najbolje odradjen lik, onakve transformacije iz luckastog cice naucnika, u smrtno ozbiljnog, osecao sam zmarce kako mi idu niz kicmu, da on zaista postoji, ne bih voleo da budem u istoj prostoriji sa njim.Ostatak ekipe mi je sasvim ok, Peter ima par nekih bezveze upada, ali mora neko da bude najgori cinik u ekipi.I zivo me interesuje sta nije u redu sa njim, nadam se da ce u skorijim epizodama oktriti nesto vise iz njegove proslosti...Drago mi je sto je glavna junakinja Olivia, jaka heroina, malo za promenu, i sto onako olako upija Walter-ove predloge za eksperimente, neko drugi bi ga najverovatnije oterao u tri lepe.Zanimljivo mi je sto su za promenu uradili da izgleda da megakorporacija stoji iza svih dogadjaja, a ne vlada i vojska, osvezavajuce je bas. :)

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prati li jos neko ovu seriju ...ako prati,skida li jos neko osim mene epizode sa "podsvesnim" slikama?mislim sta je ovo?prva 41min09np4.jpgdruga48min10wc6.jpgu ovoj prvoj se lepo vide fetusi umesto koštica a u ovoj drugoj ..ništa ne vidim... :blink:

Edited by eye of the beholder
Link to comment
zlatni presek ispod "vrata" konjica.fringe quotes:-pigeons should be able to hone into that signature.-Like the way they know how to fly south for the winter.:)))))))))
to su ti specijalni bostonski golubovi koji idu na Floridu :D Edited by jms_uk
Link to comment

Nije mi jasno sta se tu tacno desilo sa jabukom u sefu, ako je neko primetio, voleo bih objasnjenje? Inace lako je provaljivo da je u pitanju hipnoza i sve ono sto je matorac pricao u ludari, to se dalo provaliti 5 minuta pre nego sto je on ispricao. Epizodu 9 nisam jos gledao, ali verujem da ce biti neki nastavak ove, jer nije do kraja sve objasnjeno, posebno, sta je to "uspelo"!

Link to comment
Nije mi jasno sta se tu tacno desilo sa jabukom u sefu, ako je neko primetio, voleo bih objasnjenje? Inace lako je provaljivo da je u pitanju hipnoza i sve ono sto je matorac pricao u ludari, to se dalo provaliti 5 minuta pre nego sto je on ispricao. Epizodu 9 nisam jos gledao, ali verujem da ce biti neki nastavak ove, jer nije do kraja sve objasnjeno, posebno, sta je to "uspelo"!
Kako ti nije jasno. Pa uzeo je jabuku iz sefa, kao da sefa nema ... Uspeo je da progura ruku kroz sef i da izvadi nesto (jabuku u ovom slucaju) i istog ...tj sa tom "frekfencijom" moci ce da prolaze kroz zidove. I ne, nije nastavljeno ....
Link to comment
Zavrsi se ovo cudo ... ili ceo serijal ili pola serijalaPomislio sam da je mozda neko finale iz 2 dela, jok ....
ma svi odose na praznicne pauze, nove epizode tek negde u januaru, mozda i kasnije...kako god, zadnja koju sam ja odgledao je 7, ostatak taman za praznike.edit: po tv.com nastavak je 12. 2. Edited by mr@ki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...