Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

2wdv6s4.jpg Kada se avion na međunarodnom letu spusti na Bostonski aerodrom bez znakova života u njemu, specijalni agent Olivia Dunham je jedna u timu istražitelja ovog slučaja. Nakon što je njen partner zaražen nepoznatim agensom tokom zajedničke istrage u vezi s ovim slučajem, ona očajnički traži pomoć i nalazi je kod dr. Waltera Bishopa koji je 17 godina boravio u mentalnoj instituciji. Jedini način da Olivia dođe do dr. Bishopa i da ga izvuče odatle je uz pomoć njegovog sina Petera.Oliviu istraga vodi do multimilijarderske korporacije Massive Dynamic's ... Oni koji su već pominjali tu seriju znaju o čemu pričam a oni koji ne znaju neka je gledaju jer je 2. epizoda još bolja od 1.Pa, izvolite ...
Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta znam, meni ne deluje bas zanimljivo, barem za sada. Likovi su mi dosadni, nema "hemije" medju njima, a ni prica nije bog zna kako interesantna. Al ajde da ne zanovetam previse, pocetak je, a meni su sve serije dosadne prvih par epizoda.Deluje kao visokobudzetni projekat, pa ce mu Fox dati malo vise vremena, tj nece biti axed nakon mesec dana.

Link to comment

Jeste visokobudzetni projekat, pilot epizoda je kostala preko 10 miliona $.Serija ne deluje lose za sad, ali nisam nesto posebno odusevljen, videcemo kako ce se razvijati radnja u buducnosti, svi imaju velika ocekivanja od Abramsa. Zaista je tesko izbeci poredjenje sa X filesom, previse podseca na njih.Drugu epizodu gledam sutra, pa se javljam sa detaljnijim utiscima, za sad je najveci utisak ovo:-How long has he been dead?-Five hours.-Question him.Inace, gledanost pilota je bila ispod svih ocekivanja, ne bi bilo cudno da je uskoro ukinu...MASSIVE DYNAMICYour World Is Our World:D

Edited by mr@ki
Link to comment

Di vi to gledate, zvuči interesantno.što se tiče loše gledanosti (doduše, prikazivanje je tek počelo), nisam iznenađena. Svojednobno je inače sjajna Invazija imala jako lošu gledanost u SAD-u (ukinuta nakon prve sezone), što se tumačilo zasićenošću tržišta serijama tipa Lost i sličnima. Ima mi smisla.

Edited by Eidyia
Link to comment
Di vi to gledate, zvuči interesantno.Što se tiče loše gledanosti (doduše, prikazivanje je tek počelo), nisam iznenađena. Svojednobno je inače sjajna Invazija imala jako lošu gledanost u SAD-u (ukinuta nakon prve sezone), što se tumačilo zasićenošću tržišta serijama tipa Lost i sličnima. Ima mi smisla.
Skidamo s neta...Ma da, to se redovno desava gomili serija, ukinu ih zbog slabe gledanosti i visokih troskova produkcije, nista novo.Ipak, Fringe je projekat od kog se najvise ocekuje ove sezone, sto zbog ekipe koja radi na seriji, sto zbog ulozenih sredstava. Ne kazem da serija nece zaziveti, treba joj dati vremena, ali ako se po jutru dan poznaje... Kad smo vec kod serija cija ukidanja bole, ja nikad necu prezaliti HBO-ov Carnivale, no da ne trolujem sad ovaj topic... Edited by mr@ki
Link to comment
Sta znam, meni ne deluje bas zanimljivo, barem za sada. Likovi su mi dosadni, nema "hemije" medju njima, a ni prica nije bog zna kako interesantna. Al ajde da ne zanovetam previse, pocetak je, a meni su sve serije dosadne prvih par epizoda.Deluje kao visokobudzetni projekat, pa ce mu Fox dati malo vise vremena, tj nece biti axed nakon mesec dana.
ne mislim da nema hemije. atmosfera je smart, s namjerom :Dolivia dunham je na pola puta izmedju clarice starling i nikite, sto je ok, peter je stereotipni drkos, ali nenametljiv, walter bishop ocigledno lud ali to bez previse grafickih detalja. ne znam, meni to dobro funkcionise.
Link to comment

Sjajna Invazija :lol:Fringe je za sada još jedna tehnofrik serija, koja pokušava da prođe na ljudsku genijalnost, umesto na interakciju sa mašinama i sl. Pomalo naivno, ali šta da se radi. Ima potencijala. Videćemo u kom će se smeru razvijati. Nema sumnje da bi prošla mnogo bolje da je na kraju epizode Mark Valley oženio agenticu i da su živeli happily ever after, da je glavni naučnik tokom silnih godina u izolaciji radio sklekove i budžio se u teretani pa bi mu i Rock i švarc pozavideli, odnosno da je tu negde neki haker koji će nakon 3-7 sekundi za ekranom i nepoznatim okruženjem provaliti u Pentagon. šta da se radi.

Link to comment

Fascinantno je šta sve može da se uradi za 6 sati (koliko je imala vremena da oživi partnera; govorim o pilot epizodi), dok u 2. epizodi imamo slučaj "videla sam most pre smrti".Dr Dabić bi im pozavideo.

Link to comment
Sta znam, meni ne deluje bas zanimljivo, barem za sada. Likovi su mi dosadni, nema "hemije" medju njima, a ni prica nije bog zna kako interesantna. Al ajde da ne zanovetam previse, pocetak je, a meni su sve serije dosadne prvih par epizoda.
Zanimljivo - meni je vecina serija zanimljiva na pochetku, a kasnije uglavnom postaju dosadne :D. Hvala na predlogu; vec nekoliko dana trazim seriju koju cu pocheti da gledam. Iako Abramsovo chedo, Loto 6/45, ne mogu ochima da vidim, daje mi nadu da i ovde ima zanimljivih momenata.
Link to comment

Ne znam, meni su na pocetku svake serije, odnosi izmedju likova nerazradjeni, onako awkward. Kasnije se uigraju, a i ja se naviknem. Bas je u prosloj epizodi Joshua Jackson ima "Linkolnovsku" reakciju na caletovo baljezganje i bas je delovalo neprirodno. Uz sve svoje mane, ovo je jedina nova serija koju pratim (za sada). Gledam i Do Not Disturb, ali samo zbog uber sexy uniformi koje nose ribe u hotelu.Jos je rano de se daju neke prognoze, ali mi se cini da nece imati neku konkurenciju u svim terminu, a od ove nedelje im je i House MD uvodna serija, tako da mi deluje da su sigurni, bar za ovu sezonu.

Link to comment

I pored toga sto je rec o trigger happy (sto se ukidanja serija tice) FOX-u, verujem da cemo odgledati bar 1 sezonu. 24 ce poceti za vise od 2 meseca, prison break je govno, nemaju bas nekog izbora, a CBS ce napasti teskom artiljerijom za nekoliko dana (CSI x 3 + Criminal minds). Serija u najmanju ruku obecava...

Link to comment

Ова друга је могла да буде и боља ... некако ми .... фали нешто

елем, оће они у свакој епизоди да изводе неко ново чудопрво оно - повезивање кроз сновесад гледање последњих слика очима преминулих?

И од када то 24ка почиње у новембру?Зар није требало у јан/феб 2009 :huh:

Link to comment
Ова друга је могла да буде и боља ... некако ми .... фали нешто

елем, оће они у свакој епизоди да изводе неко ново чудопрво оно - повезивање кроз сновесад гледање последњих слика очима преминулих?

И од када то 24ка почиње у новембру?Зар није требало у јан/феб 2009 :huh:

Meni je izvor EZTV. Tamo pise Novembar the 23th... ako oni lazu, lazem i ja. edit: link Edited by mandingo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...