Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

1 etički čaj, ovaj konkretni je sa aromom jasmina. najbolji otkako ne mogu da nađem (ono, jes da nisam tražila odavno, jer nisam bila odavno) konkretan (a ne mogu da se setim proizvođača) zelen čaj s jasminom koji sam na tone kupovala davnih devedesetih, i početkom novog milenijuma u azijskoj radnji po imenu azija na zatvorenoj pijaci u bundipešti na kraju vaci ulice. elem, ovaj mi dođe ko next best thing. možda je i mnogo bolji, al se onog rado sećam. iako se nerado smaram sa loose leafom, pošto sam lenčuga, ovaj krkam ko luda. prekrasno miriše i punog je zaobljenog ukusa (or something):Pedit: zato što sam debil. Edited by MaryPoppins
Link to comment
^ What Mary said.glede te, gorepomenute, etike, ja sam imao plitke džepse i zvezdano nebo nad sobom, pa sam uzeo samo pet kesica. Mislim da sam se navukao na zeleno :unsure:
sledeći korak je belo, dječače. ja se spremam da probam beli čaj. da vidim i to čudo.
Link to comment
sledeći korak je belo, dječače. ja se spremam da probam beli čaj. da vidim i to čudo.
da znasda je cudo... bas moras da se izvinEs napregnes pa da osetis, ali ono sto kazu kad osetis - boli glava koliko je dobro...
Link to comment
da znasda je cudo... bas moras da se izvinEs napregnes pa da osetis, ali ono sto kazu kad osetis - boli glava koliko je dobro...
znači, isto ko sex. oh, well, onda ništa.mada, možda iz čiste radoznalosti, ipak probnem - nego se sve nešto ustežem da kupim u supermarketu, mada ga ima u ponudi, al ne bi da mi prvi put sa belim čajem, bude iz filter vrećice donedavno domaćeg proizvođača :)sačekaću da prestane da me mrzi, pa ću da potražim na nekom opskurnom mestu i pakovanju, kao što je kuća čaja. a možda i naručim u okviru novogodišnjeg paketića od deda mraza. (kolko još postova do kile sira, modesty?)
Link to comment
znači, isto ko sex. oh, well, onda ništa.mada, možda iz čiste radoznalosti, ipak probnem - nego se sve nešto ustežem da kupim u supermarketu, mada ga ima u ponudi, al ne bi da mi prvi put sa belim čajem, bude iz filter vrećice donedavno domaćeg proizvođača :)sačekaću da prestane da me mrzi, pa ću da potražim na nekom opskurnom mestu i pakovanju, kao što je kuća čaja. a možda i naručim u okviru novogodišnjeg paketića od deda mraza. (kolko još postova do kile sira, modesty?)
svakako si se kandidovala za beli cajdostava od utorka :)za sir kaze clan zirija zaduzen za dostavu (Sestra- ako ces da je bijes dacu ti broj telefona, budi nezna...) da moras jos da se potrudis
Link to comment
  • 4 weeks later...

ja taman došla da napišem da pijem čaj.* a i da vidim šta loče bgh. mislim da ima ljubimaca mnogo više, all it takes je da startuješ 1 kvalitetan topić. od tebe zavisi :)* od kamilice, doduše. vreme je za spavanje.

Edited by MaryPoppins
Link to comment

kupio jasmine tea u gore opisanim kuglicama nedavno, jedna od skupljih investicija, 11.50E za 100g. no vredi, vrlo diskretna nota jasmina, nista fake parfimisanje, cvetovi i ostalo. trosi se iz velike (0.5l) cinije i 7-8 kuglica bez problema trpi 3-4 prelivanja, sto do ovog caja nikada nisam radio. 2-3 min i mars u djubre.

Link to comment
ja taman došla da napišem da pijem čaj.* od kamilice, doduše. vreme je za spavanje.
wussies, pijem adegu de pegoes. čaj je za postarije engleske gospože, rum za plebs a vino za radnike db. :)
i will ban your ass <_< Edited by MaryPoppins
Link to comment
Jelou tejl pino gridjo 2003, poslednje rezerve... malo oksidiralo pa miri na pecene jabuke, umesto sveze kruske. Dotako sam dno zivota, itd.
apropo jelou tejla, ne znam da li eksport za srbiju doradjuju antifrizom, ali sam imao dosta neprijatno iskustvo nedavno sa chardonnayem, preintenzivno i heavy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...