Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Odlican sladak stout.Fakat ni ne treba dessert posle rucka kad se pije ovo pivo.6,5% i pola litra flasa su dobitna kombina da zakucam u sofi.Da me ne mrzi da ustajem uzeo bih cokoladom presvucene kokos kolace uz ovo pivo.Al ne treba ni Djavo biti,previse dobrog skodi.

9520E224-1885-4026-86A8-049E0AEC43A0.jpeg

Edited by askeladden
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kellerbier ,nefiltrirano.Jako fino pivo.Ne previse karbonizovano,slatkasto sa aromama pekare.Sve ono sto inace ne nalazim kod  konfekcijskih pilsnera.

Link to comment
14 minutes ago, Lezilebovich said:

Kraljica ? I kakva je ?
meni bas i nije nesto, previse dimljena ili nesto slicno drugo je bilo lose 

Sta znam,meni je ok,al to je i do preferenci dela Srbije.Valjevo,Podgorina i Uzicani prave drugacije od Toplickog okruga ili Braniceva.

Link to comment
4 minutes ago, holden kolfild said:

https://www.cerpromet.com

 

ovde se uglavnom snadbevam.

 

vec sam pisao pre par godina, za ljude koji cesto piju, rakija koja mi je best buy je zlatna biserka iz arilja - 1300rsd (ima u cerprometu). nisam kupovao godinu dana, nadam se da se nisu pokvarili.

Meni su Citakovici i Djurdjevic rakija glavni snabdevaci.Nisam zadnje dve godine mnogo uzimao,dobijalo se a i Evo sad uzeh Diplomatico na ponudi za 30e

Link to comment
23 minutes ago, askeladden said:

Sta znam,meni je ok,al to je i do preferenci dela Srbije.Valjevo,Podgorina i Uzicani prave drugacije od Toplickog okruga ili Braniceva.

Da, s tim sto sam ja bas iz (okoline) Kosjerica, kao i Zaric :D

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...