Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Jaooo vidi se moreee [emoji7]
Moj san, terasa, a puca more ispod i tako do kraja života. Za sad imam samo terasu :( ma šta jednu, imam dve.

Nisam ljubitelj žestine, ali ovo je stvarno mnogo dobro.
Živeli!

6b78af12923448758eb97b952098d8fa.jpg

  • +1 2
Link to comment

Niko me ne može optužiti za višak sofisticiranosti... Kad se predveče vraćam iz novih radnih pobeda, prođem kroz supermarket i ako imam sreće ulovim neko od Free Range pilića (sveže pečeni)... Kao wannabe vegetarijanac volim da su kokice free range, volim da mislim (dok im glođem koske) da su veselo skakutali po travi a ne u nekim fakin kavezima... Enivej, kad progutam batak, karabatak & krilce (belo meso ostavim onima što izbegavaju masno) - ja to bez 'leba i krompira i bilo čega, da uštedim kalorije...

 

Posle zalijem sa par boca mog omiljenog lokalnog pale alea (ima samo oko 110 kal po flaši - ja to sve računjam... Hbi ga mora se.) To je onako 1 vrh, ne treba ništa, nikakve musake™ i masterchef komplikacije. Semplice così.

 

20210503-162611.jpg

  • +1 5
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

nije bas now..malo se lokalo po zemlji orlova, ovaj Kuqalashe mi se dopao, odlican, doduse bilo je 40 C 

Zi1rkvO.jpg

 

zWKYylO.jpg

 

a kuci sam lickao ove dve flajke, lux Skenderbeg konjak, odlican kao nekad i njihov amaretto bolji od svih koje sam probao u Srbiji

 

w1iwmpg.jpg

Edited by Haralampije
  • +1 3
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Potpuno nevezano sam se ošutao Džejmisonom podržanim sa dva 'ladna Ginisa, i to čitajući Ursulu Le Gvin. 

Sad više nisam u stanju da pratim radnju i sam u mraku slušam The Pogues, odnosno kako Kejt O Riordan maestralno peva "... So be easy and free, when you drinking with me, I' m a man you don't meet everyday..." 

Sve sam nešto Irac i do jaja je. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...