Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

16 hours ago, maheem said:

Uh i Lagavulin 8 je dobar combo sa čokoladom. Dobar je combo i sa pivom, thanx Ralfy :)

Džizs kakva aroma pirolitičkog benzina, opasna navlaka. Flajka je otišla brže no što sam se nadao.

Drugarca poklonila Nikka Days, ženama se svideo, meni onako...druga priča skroz a Lage je bilo još uvek u flaši pa je nisam mnogo mljackao.

Dajte predloge za single maltove slične Lagavulinu.

 

Nd: neki Barefoot best buy merlot, nije loše. Pilo se mnogo jeftimog vina ovih dana, delhaize merlot još uvek radi posao.

 

koji god ardbeg i laphroaig uhvatis bice dobar al to verovatno vec znas. caol ila 12, bowmore 12 - fino dimljeni, preporuka. al pazi sad - talisker 10, nije preskup i nije preterano dimljen a odlicno legne. pristojan odnos cene i kvaliteta, moze se priustiti cesce nego ostali, najtoplija preporuka.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, adam said:

koji god ardbeg i laphroaig uhvatis bice dobar al to verovatno vec znas. caol ila 12, bowmore 12 - fino dimljeni, preporuka. al pazi sad - talisker 10, nije preskup i nije preterano dimljen a odlicno legne. pristojan odnos cene i kvaliteta, moze se priustiti cesce nego ostali, najtoplija preporuka.

Thanx, Taliskera uglavnom uvek ima, Ardbeg i Laphroag su mi na listi ofkors al dobro si me podsetio za Caol Ila, videh je nedavno u marketu a inace je slabo vidjam

Edited by maheem
  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, nisam ja said:

banaćan će znat'

 

IMG-20201003-105550.jpg

 

U jbt! 2017, jel da?

Izvanredno vino, sigurno najbolje crveno sa Fruške gore i jedan od najboljih kabernea u Srbiji. 

 

Ako nabaviš bocu viška, uštekaj i čuvaj. Tek za par godina će da bude ludilo. 

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
29 minutes ago, Lancia said:

Ja ovo i ne svidja mi se uopste, meni to ko alkoholno riblje ulje. Preci cu na rakiju.

carlos-1-imperial-xo-300x399.jpg

Ja imam Cardinal Mendozu,i svidja mi se.Uz kolace ili kao neka vrsta tecnog slatkisa.Mogao bi da natocim jedno dva deci i da pijuckam.Ali da,uvek mi ruka u kabinetu sama krene prema klekovaci ili whiskiju.Konjak mi je takodje nekako izgubio privlacnost.Calvados moze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...