Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kod mene nema ni alkohola ni sokova, u frizideru imam samo flasiranu vodu i Red Bull bez secera, a osim toga, naravno najvise pijem proteine :D

 

uOi0vS2.jpg

Link to comment

Now drinking pre četrdeset godina, podsetile me ove ruže iznad. Baka je pravila sok od ruža, a djeda je na flaše lepio etikete "Domaće bezalkoholno piće - Ništa". I tako, čim gost na pitanje šta pije odgovori "ništa", vickasti djeda je skakao po flašu, a ja iznova i iznova oduševljeno gledao najbolji skeč svih vremena.

  • +1 4
Link to comment

U spomen Flavor Aid i Gringo sokova, probala sam dva otrova za decu 21. veka iz Pepsi kuhinje- jedan manje veštački pepsi cola sa ukusom manga, a drugi je ludilo- tirkizno plava Mirinda ukus borovnica i pomorandža. Ovaj drugi je pravi - boji zube i jezik u plavo, kao i Gringo sa ukusom borovnice. U prilogu su detaljna iskustva drugih potrošača.

 

Link to comment

Wild Turkey 101,curkica od 25 gradi.Jednu da presece na ovu vrucinu .Mislim da jos u stomaku siri toplotu.Odlican burbon,ali bas,kao dobra rakija,na to me podsetio.

Link to comment
Wild Turkey 101,curkica od 25 gradi.Jednu da presece na ovu vrucinu .Mislim da jos u stomaku siri toplotu.Odlican burbon,ali bas,kao dobra rakija,na to me podsetio.
Meni je on bio mnogo slatkast a onda sam negde u gostima pio neku "jaču" verziju i bam! Taman ono što regularnoj verziji treba!

... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...