Jump to content
Gonzo

Now drinking

Recommended Posts

SDSG
3 hours ago, Haralampije said:

Kakve su rakije destilerije TOK ? Vidim imaju akciju u  Vinoteci.Prosto mi je nestvarna cena od 14.250 dinara za 0,7 l rakije stare 10 godina

https://www.vinotekabeograd.com/proizvodi/tok?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=Popij-casicu-domace-rakije

Prilicno dobro, oni se oslanjaju na radimo malo ali kvalitetno fazon.Uglavnom su im sve rakije kupirane od vise sorti. 

E sad dal vredi 14 i kusur hiljada je dikutabilno i to veoma, ali marketing je cudo. 

Haralampije

ako imaju kupce za to - svaka cast ali ja nisam ta platezna kategorija

SDSG

Imaju, al to je posebna kategorija kojoj je bitno da je dao 100e za flasu nego sta je u flasi, ali ruku na srce rakija je dobra sta vise odlicna,ali moze da se nadje približan neocenjen kvalitet za mnogo manje para. 

Udji na sajt pa vidi ko ih preporucuje, ako zanemarimo Nikcevica, ostali veze nemaju sa rakijom ali su zato oni kojima ispadne 100e i ne sekiraju se :fantom:

Frank Pembleton

Uhhh meni prosto to sumanuto, a i iskreno to da je stajalo 15 godina Jbga, imam osnovanu sumnju .... Takva smo zemlja...

Ne znam ove redovne, koliko su, oko 1000 rsd ?

adam

dobio ovo dole na poklon sad za praznike. vrlo zadovoljan.

mada, realno, imam komsiju koji nabavlja i sebi i meni kod nekog rodjaka vrlo lepu rakiju - cistu, posteno pravljenu, odstoji u buretu pa dobije i lepu boju, nemam sta zameriti. 10 evra litra. ne vidim razlog da dajem 30 evra za ovu dole, ne cini mi se da je toliko bolja. ili se mozda ne razumem dovoljno...

Image result for srpsko zvono 12 rakija

askeladden

Zavisi od koje sljive je pecena i vremena u buretu.Ne moze 12god.Cacanka da kosta koliko i vrsnjakinja od Pozegace i Ranke.Isto tako svaka rakija starija od 5 god. od plemenitih sorti sljive ne bi trebalo da je ispod 20e.Isto tako Cacanka od 12 ne mozeda bude vise 35,40 pa da je u ne znam kakvoj flasi.

Trebalo bi to gledati kao Bland i Malt.

ronin
11 minutes ago, renne said:

.
1d0797c54bb7fdd2d30cf6e2365d8d48.jpg

To nema u Srbalja a?

Bujodrag

Nema golišavu dekoltiranu cicu na etiketi, dakle, ne valja.

8843573002270.png

jms_uk

51172774_376022669647454_687516370882603

Sake - jedan od tri vrste sto sam probao veceras 

Frank Pembleton

renne

Opa
Bogato

Frank Pembleton

Nešto su kiksnuli sa popustom 600 dingera, pobegao sam iz ideje ko lopov...

renne

ujeee, džaba