Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Pijem Bečerovku.Utisak:deluje jače od pelinkovca, ali sladunjavija + više miriše na mukodin. Malo pali kad prolazi kroz grlo ali čim prođe razliva se toplota. Za sad je pozitivan utisak, javiću ako mi se smuči :)
Za svaku pohvalu, samo nije č nego h, onako tvrdo, kao ch kod Nemaca. Pije se dobro ohladjena.Pilsner Urquell, trenutno
Link to comment
valkira, zdruzena forumska nadanja da je vasa cednost ostala nenarusena nakon becherovke. pice poznato kao razlog legendarne neinhibiranosti mladje zenske ceske/slovacke populacije.
:wink: Isqusno.
Link to comment
  • 2 weeks later...
liquid MDMA? cool.gif
tesko da ce to da je drzi zdravo budnom, al' ajde......ja sunuo koka kolu sa puno leda...i 1 cutty sark, u istoimenoj casi...a flajka stoji u frizu bar metar i po dana...med, mmm...
Link to comment
  • 3 weeks later...

Burgundac iz omiljenog svratišta Džaje i Tozovca, godina 2006. Peglaju se neke vektorske ilustracije za istockphoto, pa je aophodno zadržati koncentraciju prilikom vršenja repetitivnih pokreta mišem i olovkom.

Link to comment
  • 2 weeks later...

suncana nedelja na obali reke Mozel:DSC02540.jpgspecijalno pivo koga nema u prodaji - pivo i 8% penushavog luxemurshkog vina (crement) izuzetno uspela kombinacija!osvezavajuce, vino je malo ublazilo gorchinu piva pa je pivo postalo pitkije, lakshe a da nije izgubilo na jachini

Link to comment
  • 3 weeks later...

C?tes du Rh?ne Villages.Jbg, ponukala me Saveynikova priča o tome kako uspeva da izvuče ono najbolje iz igre Partizana, pa sad i ja pokušavam da primenim to na FKCZ :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...