Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Vojo, bekrijo, sta pijemo sutra???
sta 'osh?moze marfis, grinbergen i ginis za pocetak? ;)edit: glupo je da odgovaram, sada kad smo vec popili, al' ajd. Edited by voja i
Link to comment
To je nesto iz asortimana Srpske kuce vina? ;-)Ponovo sam pitao za cenu Prokupca, u Vinodomu je znatno jeftiniji. Izgleda da vas Mica muski shisha, obratite paznju na cene ostalih vina.
skinuo je i on, mojne grdiš mićajla.
Link to comment
sta je ovo, kao neka varijacija na sangriju?da li je neko probao crno vino , cini mi se da se zove prince, ili mozda i princ?, privatna vinarija, kako su mi rekli, savrseno, mozda je iz arandjelovca ?zna li neko o cemu pricam?
nema akohola ovde - ovo je vise kao biljni caj, infuzija samo sto se radi o vremenski duzoj extrakciji i to hladnom vodom. U neku ruku trebalo bi da time vitamini budu bolje sacuvanisto se vina tice, da pitamo lokalne poznavaoce?
Link to comment

Pijem Bečerovku.Utisak:deluje jače od pelinkovca, ali sladunjavija + više miriše na mukodin. Malo pali kad prolazi kroz grlo ali čim prođe razliva se toplota. Za sad je pozitivan utisak, javiću ako mi se smuči :)

Link to comment

Caj od sipka s medom. Al' mozda poslije rucka prijedjem na postup.gif -_- Postup se uvijek, kao i Dingač, mora pisati velikim početnim slovom, jer među dalmatinskim plavcima oni su najveći. Dobiva se od autohtone sorte plavac mali na lokalitetu Postup. Tamne rubinske boje, punog i skladnog okusa s notom trpkosti, izvrsno će pristajati uz jela od tamnih mesa, divljač, pečenu plavu ribu ili lignje.

Link to comment
valkira, zdruzena forumska nadanja da je vasa cednost ostala nenarusena nakon becherovke. pice poznato kao razlog legendarne neinhibiranosti mladje zenske ceske/slovacke populacije.
Ta nemojte brigati, sve je pod kontrolom prošlo :)Na ove vrste pića ne reagujem negativno, prava opasnost bi ležala u nekom alternativno sofisticiranom, tipa vinjaka, zato to i izbegavam.Inače - bečerovka mi se dopada, ako ništa malo da se ''skinem'' s Gorkog lista. Change is good.
Link to comment

Da, da, dobro se setio da brine o čednosti forumašica.. :lolol: Ma to je on samo na detox-krizi, u magnovenju.I grozan si, Gazzu treba podržavati u nakani. :inn:

Edited by Valkyrie
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...