Jump to content
Gonzo

Now drinking

Recommended Posts

Cruella De Ville
to već može :) šta je sad immo centar, nemamo ništa od tih vaših bgd radnji.imal to u rodicu, merkatoru, maxiju?
immo/idea ti je `rvacki miskovic <_< u `maxiju` nije bilo, gledala svojevremeno kad mi je grunf dosapnuo za "grom".

dig_chohano

Verovatno ima još negde, jer ima i u trafici kod moje zgrade. Istoj onoj koja prodaje i Guinness. Bre, živim u centru univerzuma.

Gonzo

ima se ginis, ima se grom. i posle kažu šta će vam autonomija <_<

Cruella De Ville
ima se ginis, ima se grom. i posle kažu šta će vam autonomija <_<
da nemate guinness i grom? :unsure: ako bih nekim cudom suzbila gnusanje prema samoposlugama i ostalim malotrgovinskim objektima, mozda bih cesce uzivala u carima pomenutih <_< ziveli, maistore ^_^ [polako ulazim u :naughty: fazu]

Gonzo

ne nego da ne čekamo da nam se prelije iz bgda <_<

Cruella De Ville

on:

ne nego da ne čekamo da nam se prelije iz bgda <_<
blazenopocivseg bgda, mislis <_< off.

Tresko

Večeras se posle dužeg vremena pilo. :) Počelo se sa par Mimosa a.k.a Buck's fizz. Posle, prvo uz predjelo Ribolla gialla od Jermann-a, uz glavno jelo Holbar rosso(Cabernet Franc) iz 1991. Na kraju, uz kolače Barolo Chinato, i uz kafu Nonino picolit propraćen Monte Cristo-m numero 4. Rezultat: taksi do kuće. :lol:

yolo

nocas smo postigli rekord u dekadenciji. 9 flasa moeta, ko zemunski klan u najboljim danima.

Host

Bogami, kako je krenulo, trebace vam nesto jace.

yolo
Bogami, kako je krenulo, trebace vam nesto jace.
ne brini, bice para.

Musharaf
nocas smo postigli rekord u dekadenciji. 9 flasa moeta, ko zemunski klan u najboljim danima.
:blink: paf didi to potroši na jedno pranje nogu. amateri.

decak Kejt

Moje omiljeno zimsko: malo leda, malo votke, i nekoliko zrna przene kafe

banatjanin
:huh: i posle ja na slavu da zovem?

msmodesty
100_0143.jpgiz ove kolekcije a uz palacinke posluzili nam bretonci njihov lokalni specijalitet:BOI008.jpgKREMMIGzaboravite Baily's - ovo je PRAVA stvar iako lice - baza jeste pavlaka ali je dodatak eau de vie- jak alkohol od cidre, kremmig mirise na jabuku, ima ukus jabuke i nije onoliko sladaknesumnjivo jedno od znacajnih otkrica proslog gastronomsko/banjskog vikenda :) Edited by msmodesty

Kelt

otkrio ovo : 2001536506988080_1.jpg i pokušavam da saznam ima li da se kupi kod nas